PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Yazılım > Driver Guide - Driver Yedekleme Programı
«Önceki KonuSonraki Konu»
EMİRHAN_bilemir01:56, 15 Ekim 2005 
Kurduğunuz driverları arıza,format vs. sonrası tekrar kurmaktan bıktınız mı?

Bunun küçük bir çözümü var önce www.driverguidetoolkit.com adresinden windriversbackup adlı yazılımı indirin.Bu yazılım mevcut sisteminizde bulunan tüm driverlarınızın bir yedeğini alıyor ve yeniden kurmanız gerektiğinde o directory gösterilerek driver tanıtımına devam edilebiliyor.Yazılımı çalışştırdığımızda gelen konsolda "Back up drivers in this folder:" sekmesi mevcut driverlarımızın yedeğini nereye almak istediğimizi soran kısımdır.Bu butona tıklayarak yeni bir directory seçebiliz.

"Identify non-Ms drivers" sekmesi ise Microsoft tarafından desteklenmeyen driverların yedeğini almamıza yarar.Bu sekme genellikle windows tarafından onaylanmamış driverlar için gerekli olabilir.

"Identify all drivers" sekmesi ise bizim asıl kullanacağımız sekme.Bu butona tıkladığımızda bir tarama gerçekleşecektir ve karşımıza bilgisayarımızda bulunan tüm driverlar karşımıza çıkacaktır.
Bir sonraki adımda ise az evvel deaktif durumda bulunan select all ve de select all sekmesinin aktif hale geldiğini göreceksiniz.Select all sekmesini seçiyoruz ve "Backup drivers" butonuna tıklıyoruz.Hepsi bu kadar.Benzer Konular:
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Yazılım Konuları
Benzer Konular
Bluetooth driver bu programı nasıl bulabilirim?
Driver Magician Lite - Donanım Sürücüleri Yedekleme Programı
Driver Pack 2009 (Otomatik Driver Bulma)
R.E.M - Driver 8
Driver Genius Professional - Sürücü Bulma ve Yedekleme Programı