Arama

Tanıdığın Birine Aşık Olmak mı Daha Zor, Yoksa Aşık Olduğun Kişiyi Tanımak mı? - Sayfa 6

Güncelleme: 28 Ocak 2021 Gösterim: 101.788 Cevap: 60
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
seni seviyorum demek mi zor sana aşığım demek mi zor
Sponsorlu Bağlantılar
Baragyal - avatarı
Baragyal
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
10 Haziran 2011       Mesaj #52
Baragyal - avatarı
VIP Siner, Siz’û ve Mâze
Aşık Olduğun Kişiyi Tanımak daha zordur

Sponsorlu Bağlantılar
Korkma ! Bilesinki, Atın İyisine Doru Yiğidin İyisine Deli Derler.. ŞEYH EDEP ALİ....
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
17 Haziran 2011       Mesaj #53
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Tanıdığı birini ''dur suna gidipte bi asık olayım'' diyeni hiç görmedim...

Tanıdığı birine asık olup ''keske asık olmasaydım'' sanki istediği anda asık olan biri gibi görünenide çok gördüm...

Asık olduğu kisiyi tanımayı hiç görmedim...

Asık olduğu kisiyi onu tanıyamıyorum diyenide çok gördüm...
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
27 Haziran 2011       Mesaj #54
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Aşık olduğun kişiyi tanımak zor bence çünkü bir anda aşık olursun ve zamanla tanırsın tabi buda aşık olunan kişiye değerse işte aşk denir ama işine gelmedimi çekip giderse değmezmiş der yanan sen olursun o keyfine bakarMsn Happy
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
tokiohotel - avatarı
tokiohotel
VIP ''Ölü Gelin''
15 Ağustos 2011       Mesaj #55
tokiohotel - avatarı
VIP ''Ölü Gelin''
Bencede tanımadığın birine aşık olmak zor. Onun hakkında hıc bıse bılmıyorsun ve asık oluyorsun ne yapacagını nası davranacagınıda bılmıyorsun.Ama zamanla tanıdıgında dogru kısı olduguna ınandıgındada cok mutlu oluyorsun..Ahh Aşk cok güzelMsn Grin

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
''Boşver''
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eski sevgiliden arkadaş olmaz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben birisine aşık oldum ve ona senden hoşlanıyorum dedim ve arkadaşları bana tepki göndermelerde bulundu. İma yaptılar. Bende ne yapacağımı bilmiyorum. İlk defa aşk beni buldu ve ben ne yapacağımı bilmiyorum. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AŞK tanıdığn biridee olsa yeni gördüğünn sadece iismini bildiiğin biride olsa zamnszz gelir vve sn onu engellemek istesnde imkanszlığını bilsnde kalbine söz geçirremzsn ddennersnz seeevverssnnnnde ssooonnrraaaa bi aksilik olur bekleeemediiiiiiğğin bi anda istemesnde bitiiriirsn unuturrrrrrsnda ama o hep bbi yyyerlerdde saklıdr onu görncccccce bbbbbbişyler aklına ggelr hiç biiiiiiişeyyy hatrlanmamakk üzere unuttammaazsn kkkkaaarşndddaki kişiyii hiiç tanımadığınnıı farrrrrrkeedderssn bbbbbu daaaaahhaaaaaa kötü inann aşk oooo kkkaaadddaaaaaarrrrrrr maasum deiiilll.........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aşk zaman zaman hayata tutunma sebebi. zaman zamansa hayatttan kopba sebebidir.size göre dogru insanı.buldugunuz an siz onu sınayın.deneyin! inanın sizi hiç beklemediginiz sprizlerle karşılaşabilirsiniz.
mehmetciftci - avatarı
mehmetciftci
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020       Mesaj #60
mehmetciftci - avatarı
Kayıtlı Üye
aşk kolay bir şey değil ki. yani her türlü zor. aşık olmadan önce sıkıntı yok ancak aşık olduktan sonra birbirini merak etme başlar. aklı hep birbirlerinde olur. tanımak veya tanımamak önemli bir nokta değil bu bağlamda. ha bide şu kızların sırf merak ettirmek için yaptığı küçük; ama erkeğin zihninde büyük olan saçma şakaları olmasa çok iyi olur.