Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Beni Böyle Sev

Bu konu Yerli Diziler forumunda _Yağmur_ tarafından 4 Aralık 2012 (09:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
1738 kez görüntülenmiş, 25 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ekim 2013 (13:51) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Aralık 2012, 09:43

Beni Böyle Sev

#1 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Beni Böyle Sev

81226

Beni böyle sev dizisinde kimler oynuyor?

Beni böyle sev dizisi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler.

TRT1 ekranlarında yeni başlayacak dizilerden birtanesi “Beni Böyle Sev” fragmanı yayınlanmaya başladı. Fragmanda oyuncular görünmüyor bu konuda henüz bir açıklama yapılmadı.

Dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başlayınca sitemizden duyurulacaktır.

Trt 1 ekranlarında yeni başlayacak olan yeni gençlik dizisi Beni Böyle Sev’in tanıtımları dönmeye başladı.

Diziyi daha önce TRT 1′de yayınlanan ödüllü gençlik dizisi ‘Elde Var Hayat’ın da yapımcılığını üstlenen BSK Yapım çekecek.

Üniversitede okuyan bir grup gencin yaşadıklarını konu olacak dizide, Elde Var Hayat dizisinden de tanıdık isimler rol alacak.

Elde Var Hayat’ta lise son sınıf öğrencilerini canlandıran genç oyunculardan bazıları yeni dizide üniversite öğrencisi olarak karşımıza çıkacak.

Oyuncu kadrosu ve dizinin konusu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmayan dizinin tanıtımlarında ”Orhan Gencebay”‘ın “Beni Böyle Sev” adlı şarkısı kullanılıyor.

Rapor Et
Reklam
Eski 4 Aralık 2012, 09:53

Beni Böyle Sev Dizi Müzikleri

#2 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Orhan Gencebay Beni Böyle Sev Şarkı Sözleri

Beni böyle sev seveceksen
Olduğum gibi göreceksen
Girme gönlüme girme ömrüme
Ne dertliymiş bu diyeceksen

Sen dert nedir ne bilirsin

Sen gönlümde Kâbe sen meleksin
Sen herşeysin
Sen ümitlerimin tek kaynağı
Sen aşkın bence taa kendisisin

Sevme diyemem sev de diyemem

Sen de dertli ol diyemem

Kalbim senin gir gireceksen
Girme gönlüme girme ömrüme

Görmedin mi gözlerimde

Bir mahkumun en son arzusunu hasretini
Görmedin mi gözlerimde
Seni çılgın gibi sevdiğimi

İster sevgi ol istersen kin

İsterdim benim ol benim

Kalbim senin gir gireceksen
Girme ömrüme girme gönlüme

Rapor Et
Eski 22 Ocak 2013, 14:18

Beni Böyle Sev

#3 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Beni Böyle Sev Dizisinin Yayın Tarihi Netleşti

83267

TRT 1′in iddialı dizisi “Beni Böyle Sev”in yayın tarihi ve oyuncu kadrosu belli oldu.
Orhan Gencebay isim babası olduğu Beni Böyle Sev adlı dizi 21 Ocak’tan itibaren her pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında başlıyor.

Dizide
  • Zeynep Çamcı,
  • Güven Kıraç, Lale Mansur,
  • Altan Gördüm,
  • Alper Saldıran,
  • Erdem Akakçe,
  • Didem İnselel,
  • Burcu Altın,
  • Burcu Biricik,
  • Bala Atabek,
  • Meral Asiltürk,
  • Fatih Koyunoğlu,
  • Mert Turak gibi oyuncular yer alıyor.
Senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı, Cem Tabak’ın yönetmenliğini yaptığı “Beni Böyle Sev” dizisinin yapımcılığını ise Bsk Yapım adına Çağrı Bingüller ve Başak Bingüller üstleniyor
Rapor Et
Eski 14 Şubat 2013, 13:57

Beni Böyle Sev

#4 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Beni Böyle Sev - 1.Bölüm Fragmanı

Rapor Et
Eski 14 Şubat 2013, 13:58

Beni Böyle Sev 2. Bölüm Özeti

#5 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Amcasının evinden ayrılan Ayşem, kalacak yeri olmadığı için yine hastane, okul ve sokakları mesken tutar. Ömer'in ilgisi Ayşem'i giderek etkilemeye başlamıştır. Onu kendinden uzaklaştırmak istese de hissettikleri buna engel olmaktadır.

Ayşem'e olan sevdasını açan Ömer, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Ayşem'in babası Nail, İstanbul'a doğru yola çıkarken, fotoğraf yarışmasının ödül töreni de gelip çatmıştır. Ayşem'e kör kütük aşık olan Ömer'in aklında, tören sırasında ona büyük bir sürpriz yapmak vardır.
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2013, 15:46

Beni Böyle Sev 3. Bölüm Özeti

#6 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
20130228136205948118391

Ömer 'in ödül töreninde yaptığı evlilik teklifi herkesi çok şaşırtmıştır. Bu duruma şahit olan Ömer 'in anne ve babası Nadide ile Reha olayın şokunu yaşarken ve Ayşem 'in babası Nail, adeta yıkılmıştır. Aileler Ayşem ve Ömer 'in evlenmesine şiddetle karşı çıkarken, Ömer 'in attığı adımdan geriye dönmeye niyeti yoktur.

Oğlunun evlenmek konusundaki ısrarı üzerine Reha, Ayşem 'i detaylı olarak araştırıp açığını bulmak için kolları sıvar. Ömer 'in varlıklı olduğunu öğrenen Ayşem 'in yengesi Safiye ise Nail 'i kızının evliliği konusunda ikna çabalarına girişir. Diğer yandan Nail, Ayşem 'i üzgün görmeye dayanamamaktadır.

Ayşem 'le evlenmeyi kafasına koyan Ömer 'in ise tarafları ikna etmek konusunda bir planı vardır. Yıllar sonra karşılaştığı gizli aşkı Kerem 'le bir araya gelen İnci, tam ona açılmışken, hiç beklemediği bir gerçekle derinden sarsılır. Ömer 'in Ayşem 'e ettiği evlenme teklifi yüzünden Seda, artık nasıl bir yol izleyeceğini bilemez haldedir.
Rapor Et
Eski 6 Mart 2013, 14:30

Beni Böyle Sev 4. Bölüm Özeti

#7 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Safiye, Ayşem’den daha heyecanlı görünmektedir ve yaptığı fedakarlıklarla herkesi şaşırtır. Seda, Ömer’in Ayşem’i istemeye gidecek olmasına üzüntüsü içindedir. Üstüne üstlük Ömer, Ayşem için alacağı söz yüzüğünü seçme konusunda Seda’dan yardım ister.

Ömer, ailesini çok kolay ikna ettiğini pek düşünse de, Nadide’nin sızlanışları huzurunu kaçırır. Nadide, Reha’nın her şeyi kolayca kabullenmesine bir türlü anlam verememektedir. Nezih de bu isteme olayına ikna olamamıştır. Her şeyi görmek için Ayşem’in amcasının evine gider ve kapıda siper alır.

Okuldan arkadaşları Reyhan ile Fahriye de benzer şekilde merak içindedirler. Nail, kızının büyüyüp evlenecek çağa gelmiş olmasına kendini hazırlarken başına geleceklerden habersizdir. Kerem’i görmek için okula giden İnci, Haluk’un hiç beklemediği bir atağıyla karşılaşır. Öte yandan İnci, Kerem’in vereceği tepkiden habersiz, ona duygularını açar.
Rapor Et
Eski 20 Mart 2013, 16:27

Beni Böyle Sev

#8 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Beni Böyle Sev 5. Bölüm özeti:

Ömer'in Akçaabat'a, Ayşem'in yanına gitmesi ortalığı karıştırır. Nail onu kızından uzak tutmaya çalışırken Ömer, Ayşem'le evlenmek konusunda kararlıdır. Oğullarının ortada olmaması üzerine Reha ile Nadide'yi büyük bir telaş alır.

Ömer'in nerede olduğunu öğrenmek isteyen Reha, Nezih'i sıkıştırır. Safiye başlarına gelenler yüzünden Ayşem'i sorumlu tutmaktadır. Ancak bu noktada yeni bir sürprizle karşılaşır. Seda, Nadide'ye yaptığı itirafla onu şaşırtacaktır.

Kerem'i yeniden kazanmak isteyen Seda'nın ablası İnci'ninse farklı planları vardır. İddialarında haklı olduğunu gören Halil, Ömer'in damat olması için Nail'i ikna etmeye uğraşır. Ömer'in ısrarı karşısında şaşıran Nail ise yumuşayacak gibi görünmemektedir.

Buna karşın bütün kararlılığıyla Nail'in karşısına çıkan Ömer, Ayşem'e kavuşabilmek uğruna ölümü göze alacaktır.
Rapor Et
Eski 20 Mart 2013, 16:28

Beni Böyle Sev

#9 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Beni Böyle Sev 6. Bölüm Özeti

Nail’in zorlu sınavı sonuç vermiş, Ömer onu Ayşem’i gerçekten sevdiğine ikna etmiştir. Şimdi sıra yüzüklerin takılmasındadır.
Anne ve babasıyla konuşan Ömer, onları durumdan haberdar ederek Akçaabat’a çağırır. Ancak Reha ile Nadide’nin buna sıcak bakmaları mümkün değildir. Ömer’i Akçaabat’tan getirmek adına bütün ümidini Nezih’e bağlayan Reha için iş başa düşmüştür.
Ömer’in nişanlanacağını duyan Seda ise büyük bir üzüntü içindedir. Ancak yine de pes etmeye niyeti yoktur. Diğer yandan, Kerem’i yeniden kazanmayı aklına koyan İnci, yeni planını devreye sokar. Akçaabat’a gelen Reha, Ömer’i alıp zorla götürmek ister.
Ancak bu kez karşısına Nail dikilir. Reha’nın vazgeçmeyeceğini anlamıştır ve bir karar verir. Ayşem ve Ömer’in hemen evlenmeleri.
Rapor Et
Eski 29 Mart 2013, 16:54

Beni Böyle Sev 7. Bölüm Özeti

#10 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
beni-boyle-sev-dizisi-7-bolum-ozeti_227613

Dizinin bu bölümünde; Ayşem, çok üzgündür ve kimse Ömer’in neden böyle bir şey yaptığına anlam verememektedir.

Ömer ise elleri kolları bağlı halde İstanbul’a doğru yol alırken, babasına direnmeyi sürdürür. Onun kendi rızasıyla gitmiş olabileceğine bir türlü ikna olmayan Haluk ve Halil bu düşüncelerini Nail’le paylaşırlar.

Bunun üzerine Nail, her şeyi Ömer’in ağzından duymaya karar verir ve Reha’ların peşi sıra yollara düşerler… Fırsatı değerlendiren Seda, bu sırada Ayşem’i, Ömer’den vazgeçirmek için kendince bir yol izler.

Öte yandan, kısa zamanda kaynaştığı İnci’nin yalnız olmasına gönlü razı gelmeyen Nilay’ın onun hakkında ilginç bir fikri vardır. Bu fikir Kerem’in hiç hoşuna gitmeyecektir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.233 saniyede (78.44% PHP - 21.56% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:02
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi