Arama

D diskindeki silinen klasörler geri alınabilir mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ağustos 2014 Gösterim: 38.168 Cevap: 14
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ne olur bana yardım edin çok zor bir durumdayım yereldisk d mi yanlışlıkla biçimlendirdim o yüzden yerel disk d deki bütün bilgilerim silinde ve bir türlü getiremiyorum o bilgileri. bilgisayarın zamanını bile geriye aldım nee olur bi çözüm yolu bulun bana yoksa benim sonum olur
EN İYİ CEVABI Lord.iz verdi
kaliteli bir veri kurtarma programı kullanırsanız tüm verileri geri getirme şansınız var ama yazılım seçimi kısmı zor isim vermek isterdim ama daha hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarımın %90 ve daha yüksek sonuçlar aldığını biliyorum...arkadaşımı görürsem program adıda alabilirim :)
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
silinen dosyaları kurtarmak için kullanılan programlar var. onları önereceğim sana. ama benimde başıma gelmişt. ben kurtaramamıştımMsn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
Recuva - Silinen Dosyaları Geri Yükleme Programı

Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu tarz proğramlar %100 kurtaramazlar.
Denemekte fayda varMsn Grin
Çok az bir miktarını kurtarabilirsiniz ve sorun yaşayabilirsiniz.

En iyi çözüm profesyonel bir Servise bırakmak...

700 $ la 3000 dolar arası bir fiyatla geri getirebilmektedirler... 3-4 kere format atsan bile geri getirme şansları oluyor.
ziyaretçi - avatarı
ziyaretçi
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #4
ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
YE BEN BU SİZİN VERDİĞİNİZ PROĞRAMI İNDİRDİM AMA DİLİ TÜRKÇE HADİ ONU GEÇTİM BİŞİLER DEDEDİM AMA BECEREMEDİM GALİBA GİTTİ BENİM BİLGİLER
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #6
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
kaliteli bir veri kurtarma programı kullanırsanız tüm verileri geri getirme şansınız var ama yazılım seçimi kısmı zor isim vermek isterdim ama daha hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarımın %90 ve daha yüksek sonuçlar aldığını biliyorum...arkadaşımı görürsem program adıda alabilirim Msn Happy
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
16 Ocak 2009       Mesaj #7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bnmde kullandığım güzel bir program var googleye yaz çıkar

Recover My Files
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

silinen klasörü kurtarma

sadece girmek sömürü de denilebilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw arkadaşlar benim bir leptabım var ben şirket bilgisayarı olarak kullanıyordum bu bilgisayarı bilgisayarımda vista yüklü idi ben xp yi yüklemek istedim şirket bilgilerini dye yedekledikten sonra format çekmeye başladım format çekerken yanlışlıkla d 'yi biçimlendirdim şirket bilgileri gitti geri getirme gibi bir imkanım yok mu
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Eylül 2009       Mesaj #10
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaw arkadaşlar benim bir leptabım var ben şirket bilgisayarı olarak kullanıyordum bu bilgisayarı bilgisayarımda vista yüklü idi ben xp yi yüklemek istedim şirket bilgilerini dye yedekledikten sonra format çekmeye başladım format çekerken yanlışlıkla d 'yi biçimlendirdim şirket bilgileri gitti geri getirme gibi bir imkanım yok mu

Deneyiniz

Silinen verilerinizi kolayca geri getirebileceğiniz bir yazılım olan Easy Recovery'nin nasıl kullanıldığını resimli olarak anlatmaya çalışacağım..Öncelikle belirtmek istediğim bir husus var..Dosya kurtarma işlemi her zaman %100 olumlu sonuç vermez..Bu yüzden büyük beklentiler içerisinde olmamak gerekir dosya kurtarmaya çalışırken..

Verilerimizi kurtarma işlemine başlayalım..

step1lq2

step2ux8

step3ek0

step4wz9

step5jn6

step6ic5

Format atmadan veya verilerinizi silmeden önce bir kez daha düşünün..Çünkü en kolay veri kurtarma yöntemi budur s1

Önemli Not1: Diskinizi tarattıktan sonra dosya kurtarma işlemi yapabilmek için lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..

Önemli Not2: Programın henüz Windows Vista sürümü bulunmamaktadır..

indirmek için tıklayınız
kaynak
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder