Arama

Çoklu oturum açmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 2

Güncelleme: 16 Ocak 2012 Gösterim: 9.635 Cevap: 14
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #11
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facebookta sürekli aynı oturum açılıyo farklı oturum açamıyoruz bilgisayarı açıp kapatsak bile yine aynı oturum açılıyo farklı oturum nasıl açabilirim lüften yardımcı olunn

Ya çıkış yapıp diğer hesabınızla giriş yapın. Ya da tarayıcınızın ayarların'dan facebook için kaydedilen kullanıcı adı ve şifresini silip öyle giriş yapın.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya coklu acabılmek ,için bır ayar gerekıyordu normal msn ınıdırp ardından bır kaç işlmele msnyı coklu yapabılıyorduk ama nasıl oluyordu unuttum hatırlayan varsa yazabılırmı şimdiden tşk
Sponsorlu Bağlantılar
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #13
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya coklu acabılmek ,için bır ayar gerekıyordu normal msn ınıdırp ardından bır kaç işlmele msnyı coklu yapabılıyorduk ama nasıl oluyordu unuttum hatırlayan varsa yazabılırmı şimdiden tşk

Messenger Plus! Live kullanıyorsanız ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, ya da çoklu oturum yamasını indirip kurabilirsiniz. Burdan indirebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle herkese slm ben faceye kayıt olmak istiyorum ama öncelikle msn açmam gerekiyor ama msn nasıl açılır arkadaşlar hemen cevap bekliyorum gönderenlere şimdiden teşekürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana yeni oturum aç