Arama

Format atarken sorun yaşadım, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 2

Güncelleme: 18 Aralık 2012 Gösterim: 8.457 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımı yeni topladım format atmaya çalışıyorum harddiski biçimlendiriyor gerekli dosyaları kopyalarken takılıyor ne yapabilirim Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
xp format cd si pc de takılı olduqu halde açılış düqmesine bastıqım pc normal açılıyo hiç bi şekilde f2 tuşuna felan basın qelmiyo neden olabilir acep?
Sponsorlu Bağlantılar
aliserhat96 - avatarı
aliserhat96
Ziyaretçi
28 Temmuz 2010       Mesaj #13
aliserhat96 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bu forumda yeniyim ve pc konusunda da amatörüm(8 Yıllık Pc kullanıcısıyım ama hala amatörüm) Bir gün pc ye format atmak istedim format atılırken şu product key girme yeri geldi.Xp Pro sp2 yüklüyordum elimdeki product keyi girdim ama hata verdi.İnternette sahte serialleri denedim onda da hata verdi.Yan komşunun serialini girdim o da hata verdi .Aldığım hata mesajıysa şu

''The Product ID you entered is not valid''

sorunum için yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARABİLİMDEN SONRA GELEN WİNDOWS YAZISI GELMİYO NE YAPMAM GEREKİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
viaide dosyası bulanmıyor diyo nasıl yapcaz onu aceba
tş ederim acıl cevp
zeynelyel - avatarı
zeynelyel
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011       Mesaj #16
zeynelyel - avatarı
Kayıtlı Üye
sorunlarınza çara olabilecek çözüm bu linkte verilmiş geri kalan problemlerde genelde CD'de sorun vardır. CD2den şüphe etmiyorsanız donanımsal bir hata var demektir. saygılarhttps://www.msxlabs.org/forum/pc-internet-teknik-destek/771-format-atma-nasil-format-atilir-resimli.html
en güzel imzamı nikah defterine atacam.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR PCYE FORMAT ATTIM HANGİ EKRAN KARTI KULLANDIGIMI BİLMİYORUS :s SANIRIM INTEL OYUNA VS.. GİRERKEN 3D GRAPHİC HATASI VERİYOR YARDIM EDİN.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim pc casper sistemi vista ama ben win 7 atmak istiyorum.
kuzenimden 4 cd aldım hpnin. cdnin adı hp restore plus teki dierleride var hatırlamıyorum şimdi.
formatlarken hp yazısı geliyor error veriyor bazı arkadaşlara sordumda hpnin cdleri korumalı dediler.
yani onun cdsiyle benim pcye atamazmışım. ne yapmak gerekir bi program veya yöntem varmı bildiğiniz?
oguzz - avatarı
oguzz
Ziyaretçi
12 Mayıs 2012       Mesaj #19
oguzz - avatarı
Ziyaretçi
pc ye format atmak istiyorum ama bir tusa basin yazisi ciktiktan sonra basiyorum formata gecmiyor yardim ltfn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar sayın arkadaşlar.
bir arkadaşım benim pc ye format at dedi. gittim evine. bilgisayar açılmıyordu. bende taktım cd yi. boottan first 1 i cd okuyucu yaptım. tekrar başlattım pc yi. ön yükleme yapmak için bir tuşa basın dedi. enter yaptım. sonra siyah bir ekran ve ekranın en üstünde beyaz bir yazıyla "kurulum yapmak için dosyalar hazırlanıyor" gibi yazı geldi. bekledim. sonra siyah ekrandan sonra mavi ekran gelmesi lazımdı; ama gelmedi. yani o mavi ekranınn altında kurulumda kullanılacak programların ismi geçmesi lazımdı. sanırım anlatabilmişimdir.

lütfen bilen yazsın.
saygılar...