Arama

Bilgisayardan telefona resim nasıl gönderilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2017 Gösterim: 102.154 Cevap: 28
zyrtc - avatarı
zyrtc
Ziyaretçi
20 Şubat 2009       Mesaj #1
zyrtc - avatarı
Ziyaretçi
mErHaBa!!!
benım leptop da bluetooth yok fakat bilgisayarımdan telefonuma resım gondermek ıstıorum usb koblosuyla veya baska bır yolla telefonuma resımlerı nasıl gondere bıLırım cevaplayabılırsenız cooooook sevınırımMsn Grin (telefonum SAMSUNG D900i)
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Telefonu aldığınızda size pc uyumlu bu tür şeyleri transfer edebileceğiniz bir aparat verilmiş olmalı. onunla aktarabilirsiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
20 Şubat 2009       Mesaj #3
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Telefonunuzla gelen CD yi bilgisayarınızda kurduktan sonra usb ile bilgisayarınıza bağlanırsanız karşınıza çıkacak direktifler sizi yönlendirecektir.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
20 Şubat 2009       Mesaj #4
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Telefonunuzla bir usb veri kablosu verilmiştir.Onun bir ucunu laptopa diğer ucunuda telefona takarak telefonun içindeki veri klasörünü bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz.Yani kabloyu telefonla laptopa bağladığınızda Bilgisayarım klasörünün içindeki yedek sürücülerden birisi aktif olur.O sürücüden telefonun klasörünü açıp bilgisayarınızdan herhangi bir veriyi kopyala-yapıştır komutları ile telefonunuza aktarabilirsiniz.

Ayrıca bluetooth usb aparatı var ise yine bilgisayarla telefon arasında iletişim kurup veri aktarımı yapabilirsiniz...

Kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bilgiseyardan bir telefona resim atmak istiyorum ama nasıl gönderiliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim telefonumda kablo felan gelmedi bluetot da bilmiyorum bilgisayarda biryerlere tıklayarak olmaz mı ben bu konuda biraz cahilim bana lütfen yardımcı olun çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßiLqisayarıma samsung D 900 i iLe fotoraf vs. nasıL nasıL aktaraßiLirim. SöyLedikLerinizi denedim ama usb iLe aktaramıyorum nasıL aktara ßiLirim
YYYaaGGGııııZ - avatarı
YYYaaGGGııııZ
Ziyaretçi
15 Mayıs 2011       Mesaj #8
YYYaaGGGııııZ - avatarı
Ziyaretçi
bikere bilgesayar deil o bilgisayar ayrıca bluted yada usb bağlantı kkblosunu bilgisyara tak bir dosya açılacak gndermek istediği şyi o dossyaya taşı oldu bitti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonum samsung c3200 USB KABLOSU yok başka napabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonun usb kablosunu takmadan önce telefon ayarlarından USB ayarlarını açıyorsunuz oradanYığın Bellek işaretleyip
bilgisayara takıyorsunuz Bilgisayarım`da Çıkarılabilir disk açılıyor o sizin hafıza kartınız oraya atabilirsiniz