Arama

Heyet raporu alınca derse girmek şart mıdır? - Sayfa 2

Güncelleme: 7 Haziran 2012 Gösterim: 10.990 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
işte tek sorun o . müdür yardımcılarına sorunca sorun olmaz rapor alıp girmezsin diyorlar.pazartesi olan sınava rapor alıp girmeyip salı günü olan sınava girmem gerek. sonrada hiiç okula uğramadan karnemi almak istiyorum. 3 sınav olan bi ders(sınavına girmek istemediğim ders-2 sine girdim--- pazartesi olan sınav bu işte) o sınava girmeyip başka sınava girmek istiyorum böyle bişey raporla mümkünmü ?
Sponsorlu Bağlantılar
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #12
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

işte tek sorun o . müdür yardımcılarına sorunca sorun olmaz rapor alıp girmezsin diyorlar.pazartesi olan sınava rapor alıp girmeyip salı günü olan sınava girmem gerek. sonrada hiiç okula uğramadan karnemi almak istiyorum. 3 sınav olan bi ders(sınavına girmek istemediğim ders-2 sine girdim--- pazartesi olan sınav bu işte) o sınava girmeyip başka sınava girmek istiyorum böyle bişey raporla mümkünmü ?

Tabikide mümkün ama dediğim gibi sıfır alırsın o girmeyeceğin sınavdan ve 3 sınavın ortalaması alınarak karnene yazılır. Buda ortalamanı düşürür.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi heyet raporu almak isteyen birinin bir dönem içinde 3 yazılısı olan dersin 2 , 2 yazılısı olan dersin 1 yazılısına girmesi Şarttır. Heyet raporunu aldığın takdirde okulla bi işin kalmıyo derse ve yazılılılara giremiyosun ( raporun geçerliliği süresince ) . Heyet raporu öyle sanıldığı kadar kolay bişi de değildir . 5 tane uzmanı yan yana getirip imzayı attırcan . Yok paramla alırım diyosan işin daha rahat ama diğer şekilde baya zorlamak gerekiyor. Bende almak istitiyorum fakat çok zor diyolar varsa tanıdığın işini halladerler İnş olur diyelim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Şimdi heyet raporu almak isteyen birinin bir dönem içinde 3 yazılısı olan dersin 2 , 2 yazılısı olan dersin 1 yazılısına girmesi Şarttır. Heyet raporunu aldığın takdirde okulla bi işin kalmıyo derse ve yazılılılara giremiyosun ( raporun geçerliliği süresince ) . Heyet raporu öyle sanıldığı kadar kolay bişi de değildir . 5 tane uzmanı yan yana getirip imzayı attırcan . Yok paramla alırım diyosan işin daha rahat ama diğer şekilde baya zorlamak gerekiyor. Bende almak istitiyorum fakat çok zor diyolar varsa tanıdığın işini halladerler İnş olur diyelim...

ben bugun heyet raporu aldim ve 30 gunluk 15 haziranda bitiyor yazililara girmek okula gitmek sucmus. Boyle denildi. Yani girdigin yazili sayisiyla hoca bir sozlu kullanip not karneye dusecekk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi ben son yazılılara girmemek için rapor almak istiyorum 5 gun 5 gun alıcam.ama haftasonu almama gerek varmı?almazsam yazılılar 0 die mi geçirilir?acillllll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya beyler bana lütfen bi yardımcı olun ben lise 1 örencisiyim ilk sınavlara girdim ama 2. sınavlar yaklaşırken motorla kaza yaptım heyet raporu aldım okula werdikk ee şimdi okul bitiyor hocalar girmedigim sınavlara 0 wermişler sizce ne yapmalıyım lütfen bi yardımcı olun.!