Arama

Samsung M620 ses şifresi nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ekim 2012 Gösterim: 97.695 Cevap: 141
berkceyhan - avatarı
berkceyhan
Ziyaretçi
21 Mayıs 2009       Mesaj #1
berkceyhan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Samsung M620 aldım ve sesine bakınca çok az olduğunu anladım.Bu telefonun ses şifresini verirseniz çok sevinirim.Msn Happy
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Bende bir m620 mağduruyum :D Sesi dışarda felan anlaşılmıyor zaten kulaklık kullanıyorum da bir süre sonra aşırı baş ağrısı yapıyor. Neyse biz cevaba gelelim samsung m620de ses şifresi yok. Ama telefonda bazı ayarlara kısayol olarak adlandırabilecek kodlar var. Bu kodları yazdıktan sonra en sonda kareyi tuşlamanız bu kodlamayı bitirdiğiniz anlamına gelir arama tuşuna basmanıza gerek yoktur . Bassanızda zaten işlemez o kod telefonla alakalı olmadan direkt olarak şebeke aracılığyla bir telefon numarası gibi sanılır.. m620de ses şifresi yok evet ama bu her zaman şarkıları sessiz dinleyeceğimiz anlamına gelmez.. İnternette araştırırsanız bulursunuz bir program var o şarkılarınızı o programdan geçirerek telefona atarsanız seste sizin belirlediğiniz şekilde yükseklik oluyormuş. Ben denemedim biraz zahmetli geldi ama denemek isteyen varsa araştırsın..

Sponsorlu Bağlantılar
Bu arada o acayip kod veren arkadaş sanırım bizimle dalga geçmiş :D ^^ nasıl yazalım ya :D

Saygılarla..

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
*#0206#99^^5#
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009       Mesaj #3
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
samsung L 770 in ses şifresi nedir ?
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
berkceyhan - avatarı
berkceyhan
Ziyaretçi
22 Mayıs 2009       Mesaj #4
berkceyhan - avatarı
Ziyaretçi
Peki bunu(*#0206#99^^5#) nereye ve nasıl yazacağız?Anlamadım.^^ bu işareti nasıl koyuyoruz?Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
22 Mayıs 2009       Mesaj #5
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Ekrana normal telefon numarası yazar gibi yazın, arama tusuna basın.
darkblood55 - avatarı
darkblood55
Ziyaretçi
10 Haziran 2009       Mesaj #6
darkblood55 - avatarı
Ziyaretçi
ya bu ^^ ne oluo ??
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
10 Haziran 2009       Mesaj #7
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
^ yerine * bunu deneyiniz.

Ayrıca yeni şifre olarak *#2598*7596#şuan bu gündemde.
NAZMİYE - avatarı
NAZMİYE
Ziyaretçi
11 Temmuz 2009       Mesaj #8
NAZMİYE - avatarı
Ziyaretçi
HEPSİNİ DENEDİM AMA ŞEBEKE TARAFINDAN SONLANDIRILIYOR DİYE BİR CEVAP GELİYOR NE YAPMAM GEREKİYOR.
NAZMİYE - avatarı
NAZMİYE
Ziyaretçi
11 Temmuz 2009       Mesaj #9
NAZMİYE - avatarı
Ziyaretçi
BÜTÜN ŞİFRELERİ DENEDİM AMA İŞLEM ŞEBEKE TARAFINDAN SONLANDIRILIYOR DİYE CEVAP GELİYOR NE YAPMAM GEREKİYOR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bende bir m620 mağduruyum Msn Grin Sesi dışarda felan anlaşılmıyor zaten kulaklık kullanıyorum da bir süre sonra aşırı baş ağrısı yapıyor. Neyse biz cevaba gelelim samsung m620de ses şifresi yok. Ama telefonda bazı ayarlara kısayol olarak adlandırabilecek kodlar var. Bu kodları yazdıktan sonra en sonda kareyi tuşlamanız bu kodlamayı bitirdiğiniz anlamına gelir arama tuşuna basmanıza gerek yoktur . Bassanızda zaten işlemez o kod telefonla alakalı olmadan direkt olarak şebeke aracılığyla bir telefon numarası gibi sanılır.. m620de ses şifresi yok evet ama bu her zaman şarkıları sessiz dinleyeceğimiz anlamına gelmez.. İnternette araştırırsanız bulursunuz bir program var o şarkılarınızı o programdan geçirerek telefona atarsanız seste sizin belirlediğiniz şekilde yükseklik oluyormuş. Ben denemedim biraz zahmetli geldi ama denemek isteyen varsa araştırsın..

Bu arada o acayip kod veren arkadaş sanırım bizimle dalga geçmiş Msn Grin ^^ nasıl yazalım ya Msn Grin

Saygılarla..