Arama

Facebook hesabımı yeniden nasıl aktif edebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Temmuz 2015 Gösterim: 27.554 Cevap: 49
caner altun - avatarı
caner altun
Ziyaretçi
18 Haziran 2009       Mesaj #1
caner altun - avatarı
Ziyaretçi
SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
caner altun adlı kullanıcıdan alıntı

SLM BEN CANER FECABOOK hasbım kapatılmış oldugundan böyle 1 gerekcede bulumuyorum.. arakadaşlık sınırlarını aşdıgım için facebook hesabım kapatılmış. arkadaşlık sınırlarını aşınca fecabook hesabım kapatılacagını bilmiyordum ve ben fecabook'da yeniyim. hesabımı nasıl yeniden aktif hala getire bilirim yardımlarınız için şimdiden tşk edrim..?

Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
yılmaZ.. - avatarı
yılmaZ..
Ziyaretçi
24 Haziran 2009       Mesaj #3
yılmaZ.. - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için
Muhtacc - avatarı
Muhtacc
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #4
Muhtacc - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?
AriThmetiCs - avatarı
AriThmetiCs
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #5
AriThmetiCs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yılmaZ.. adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar benim şöyle bişr sorunum var ve aranızda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olmanızı dilerim ben kendime facede fan sitesi açmıştım sonra yanlışlıkla hayran oldn çıktım tekrar girdğimde hiç bir şekilde işlem yapamadım fan sitemde tekrar işlem yapmam yada oradan nasıl işlem yapabilirim face normal sayfamı kullanabiliyorum ama ondan açmış oldğum fan sitemi kullanmıyorum ne yapmam gerek tekrar kullanabilmem için

Fan sitenizden ayrıldıktan sonra kurucu olduğunuz siteye tekrar girdiğinizde yetkiniz kalmaz ve bunu alabilmeniz mümkün değildir.. başka bir görevli arkadaşlarınızın size teyki vermesi gerekiyor..

Alıntı
Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar 2 gün önce facebook hesabım sebebinin anlayamadım bi şekilde kapatıldı tekrardan nasıl açabilirm ?

Facebook kullanıcı profillerini sebep belirtmeden silme hakkına sahiptir, kişi silme olayı yüksek bir yüzdeyle ya video çokluğundan kaynaklanıyor, kapatılan profilini almanız mümkün değildir face_ yetkilileri mesajlarınızı dikkate almıyorlar, yeni bir profil oluşturmanız en sağlıklısı..
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
29 Ağustos 2009       Mesaj #6
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Muhtacc adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba
Benimde facebook hesabım sebebini bilmediğim bir neden den dolayı kapatılmıştı. Bu sorunu mail göndererek tekrar hesabımın açılmasını talep etmiştim ve açtılar sizde bir deneyin isterseniz.

Sitedeki hesabım kapatıldı.
Lütfen kapatılmış olan hesabınızla ilişkilendirilmiş e-posta adresinden sorununuzun kısa bir özeti ile disabled@facebook.com adresine bir e-posta gönderin.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #8
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facebookta hesabımı dondurmuştum ama şuan kullanıorum çevrimiçi olamıyorum ne yapmam gerekior

Tekrar giriş yapmayı deneyin. Hata mesajı verip açılmayacaktır. Mail adresinize bir mail gönderilecek ve bu maildeki link tıklanarak hesabınız yine aktif hale gelecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
face sayfama giriş yapabiliorum ama arkadaşlarım çevrimiçi olduğumu göremiyorlar sohbet sayfasında çevrimdışıol yazısı var ve çevrimiçi ol kesinlikle çıkmıor çevrimiçi nasıl görünürüm???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
face adresim çevrimdışı görünüyone yapabilirim