Arama

Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Haziran 2016 Gösterim: 58.732 Cevap: 63
abidins - avatarı
abidins
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #21
abidins - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pasaa44 adlı kullanıcıdan alıntı

ben 14 yaşındaym we sesim çok değişik çıkyo ayrıca ince we bağırdığım zaman cırtlak çıkıo ara ara sesim gidiyo ne yapablrmMsn Sad şimdiden teşetkkürlerrrrrr Msn Happy

sana tek bi şey önerecem:zeytinyağı iç!Msn GrinMsn GrinMsn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde sesim inceydi hemde çok ince kız gbi arkadaşlarım falan hep dalga geçiyorlardı bende internette satılan ses kalınlastırıcı aldımn ve bir sene boyunca kullandım ve simdi sesim kalın çıkıyor ve herkes çok şasırdı herkese tavsiye ederim ama cihaz 1 ay falan can yakıyor ve fazla su içemiyorsunuz ve 1 yıl az bir süre degil ama ben dayandım sizde dayanırsınız bu kalıcı bir yöntem çünki 3 sene oldu ve sesim hayla kalın tabi baya pahalı ayrıca ingiltereden getirtim internette türkiyede yoktu ve herkese iyi akşamlar Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sesi kalın olanlar Sabahları yumurta içsinler ve sesiyle ince şarkıları söylemeye çalışın mırıldanın. Böylece sesiniz incelicek, (Test edilmiştir.)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimki çok ince çıkıyor berbat ses tellerim bir erkeğe göre ince nolur bana yardım edin.Üstelik 12 yaşındayım.Telefonda sesim kız gibi nolur yardımm edinnnn....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
o sarımsaklı tarifi veren dogru söylüyor test edildi suanda 3 gun sursede kalın bir sesim oldu cezanın sarkılarını süper sölüom ama 10 dk sesin gidior riskde war Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanatçılar seslerini kalınlaştırmak için yumurta sarısı içiyorlarmış bende denedim ve oluyor gerçekten de
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #27
misafir - avatarı
Ziyaretçi
18 yaşındayım ve sesim çok ince cocuk gibi çıkıyor ne yapmalıyım? lütfen yardım çı olun neyapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sesimde inceydi ama kulak burun bogaza gittim ses telleri kasından söz etti ve sadece 1 gün ses egzersizi yaptım sesim şimdi kalın ses egzersizi yaparken de bogazınızda gırtlagın oldugu yere elinizle çöktürül ve masaj hareketi uygulayın ve başınızı arkaya dogru atın konuşmaya başlayın bunu yaparsanız inşallah düzelir benimkide öyleydi ölmekten beterdim ama şimdide kalın diyolar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BeyLer Bnm Sesim cok Kotu Manida buLcaz 4mk Bu Ses NasiL Cikcam BiLiom Msn Sad oF :'( Yadim Edin Lutfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sesin çırtlak bazen de hiç çık mıyor doğuştan beri böyleyim bazende kesik kesik çıkkı yor.yaşım 15 olu gene aynı değişen bişey yok sesim yüzünden

derslerden kalıyırum ne yapmalıyım