Arama

MSN'de kamera ayarları nasıl yapılır?

Güncelleme: 22 Ağustos 2013 Gösterim: 99.652 Cevap: 75
baggio - avatarı
baggio
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #1
baggio - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn de cam açıkken kendi görüntümü kapatmak istiyorum ama görüntü ayarlarından camera yok seçeneğini işaretlediğim halde yine benim görüntüm çıkıyor bu sorun hakkında bilgiisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Ağustos 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Msn/Araçlar/Ses ve görüntü kurulumu/ileri/ Çıkan pencerede Devre Dışı bırak seçeneğini seçerek son'a tıklayarak kamerayı iptal edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Msn/Araçlar/Seçenekler/Kişisel/Web kameramın olduğunu başkalarının gösrmesine izin ver seçeneğinde bulunan kutucuktaki işareti kaldırarak karşı tarafın kameranızı görmesini engelleyebilirsiniz.

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
baggio - avatarı
baggio
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #3
baggio - avatarı
Ziyaretçi
devre dışı bırakıyorum ama cam açtığımda yine kendi görüntüm çıkıyor
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Ağustos 2009       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bilgisayarım/Özellikler/Donanım/Aygıt Yöneticisi/Görüntü Aygıtları/ Kameranız/Çıkan pencerede resimdeki gibi
Bu aygıtı kullanma (devre dışı bırak) seçip tamam diyerek kameranızı pasif hale getirbilirsiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
baggio - avatarı
baggio
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #5
baggio - avatarı
Ziyaretçi
bu şekilde yaptığım zaman sorun çözülüyor ama ben donanıma girmeden istediğim zaman görüntü ayarlarından sorunu çözmek istiyorum belki herkesin dışında bir istek benimki ama yardımların için sağol teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
görüntülü arama yapamıyorum. ayarlarları nasıl yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn de kameram neden karanlık gösteriyor
conqierors - avatarı
conqierors
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #8
conqierors - avatarı
Ziyaretçi
En kolay yolu bilgisayarıma gir kamerayı aç, MSNde kamera görüşmeni ondan sonra çalıştır. Bilgisayarımdan açtığın için kamera kullanımda olacak ve MSN'de seni göstermeyecektir. kamerayı 2 farklı program aynı anda kullanamaz!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bılgısayar da kamera acamıyorum problem verıyor ingiliz ce olarak sorry you have no video capture hardware video capture will not function properly
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msnde cam acamıyorum acmaya calıştığımda sunu yazıyor Kamera aygıtınızı başlatamadık. Lütfen kameranızın şu anda başka bir program tarafından kullanılmadığını denetleyin ve sonra yeniden deneyin

msn de cam acamıyorum acmaya calıştığımda sunu yazıyor Kamera aygıtınızı başlatamadık. Lütfen kameranızın şu anda başka bir program tarafından kullanılmadığını denetleyin ve sonra yeniden deneyin
Son düzenleyen Misafir; 20 Ocak 2010 00:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi