Arama

Ayak altında çıkan yaraların tedavisi nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Kasım 2014 Gösterim: 36.409 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba benım ayagımın altında pütür pütür yaralar cıktı.bu yaralarin uclarinda göz göz şeyler var.mantara benziyor ama mantar değil.sızlıyor ve acıyor.buna bildiginiz bir ilaç veya bi doğal yöntem varmı acaba ?
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???

Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #2
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Bunun için doktora başvurmayı denedinizmi.?
Denemediyseniz bir an önce bir doktora baş vurun..
Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıklı günler

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #4
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben doktora gittım on beş gün içiçde de gecer ddedi doktora gidin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
babamın ayağı 1-2 sene önce yara olmuştu doktora götürdük ameliyat dediler.ameliyatta ayak serçe parmağının kemiğinden küçük bir parça kemik aldılar geçen gün yine yara oldu eskiden kalan kremleri sürdük bu gün denize girmek için sokakta çıplak ayakla 200-300 metre yürüdü ancak yürüdüğü taşların üstü çok sıcaktı. ayaklaranın altının derisi soyulmuş. kocaman yaralar oluşmuş . birde hastaneye gitmiyor ne yapmalıyız bana yardım edebilir misiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #8
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.

Sorunuznuzla ilgili en sağlılı çözüm merkezi en kısa sürede Doktura gitmenizdir geçmiş olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynı sorun bndede vardı yaklaşık 2-3 sene önce vardı ayağimın altında küçük yuvalk bir şey vardı biraz acıyordu önemsemedim hiç ama snra 4-5 ay snra fıstık buyuklunde oldu ve çoğaldı bnde onları ayağimdan kestim sosyal aktivite yapamıyordum kesiyor ve rahatlıyordum ama çoğalınca koşamıyor yüreyemiyor suzlıyordu yaram snra çok acımaya basladı artık ağlıyordum yeter artık ameliyat oluyum bare diyordum snra doktara gittik ve TEDAVİSİ gaz tedavisi olabileceğni söledi sonra yaramın olduğu yerlere gaz tedavisinmi uyguladılar ve geçti allaha şkr bida olmadı 2_3 gaz tedavisi olmkak için gittim. şimdi annemin ayağinda var ve o buyumdn tedavı olack inş.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim ayağımın baş parmak ucunda bir şey çıktı .yürürken acıyor.ne önerirsiniz