Arama

Gazetede her haber yayınlanmalı mıdır?

Güncelleme: 12 Ocak 2015 Gösterim: 7.271 Cevap: 10
yardımedin - avatarı
yardımedin
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #1
yardımedin - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum gazetede her haber yayınlanmamalı konusunda sizden düşünceleriniizi bekliyorum nolurr yardım edinn Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Breath - avatarı
Breath
Ziyaretçi
16 Ağustos 2010       Mesaj #2
Breath - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yardımedin adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum gazetede her haber yayınlanmamalı konusunda sizden düşünceleriniizi bekliyorum nolurr yardım edinn Msn Sad

Gazetelerimizde Türkiye'den ve dünyadan güncel haberler yayınlanmalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir gazete ne tür yazılar ve içerikler buLunması qeRekiR.

CvapLaRınısı bekLioRm

şimdiden boL boL tsk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her habere göre değişir mesela bir zincirleme kaza veye yolun buzlanması nedeniyle gazeteye yayınlanabilir ama yok efendim ünlülere hülya avşar boşanmış diyelim yayınlanmamasaı gerek bu haberler........
Misafir11 - avatarı
Misafir11
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir11 - avatarı
Ziyaretçi
gazetede her haber yayınlanmamalıdır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence her haber yayınlanmalıdır çünkü;
milletin her haberden bilgisi olmalıdır ve bu hakları da ksııtlanmamalıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
noo her haberi yayınlamaz
keten_kedi_ - avatarı
keten_kedi_
Ziyaretçi
1 Ocak 2013       Mesaj #8
keten_kedi_ - avatarı
Ziyaretçi
Bence hayır.Çünkü bazen acı veren kötü çıkarımlarımızla bulunan açıklamaları gazeteye verebiliriz.Biz sevinsek bile karşımızdaki kişi üzülebilir. Bence verilmemelidir. (y)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bizede bu münazara konusu verildi daha yapılmadı ama öğretmenim beni yayınlanmalıdır konusunda tartışmam gerektiğini söyledi. Zorunlu bende araştırmaya başladım ve edindiğim sonuçları sizinle paylaşmak iseterim. Öncelikle gazetede her haber yayınlanmalıdır. Çünkü demokratik toplumlarda haber alma hakkı anayasal güvence altındadır ve hiç bir şekilde yasaklanamaz. Son zamanlarda organ mafyaları kredi kartı numarası kaçakçılığı ön plandadır. Buna örnek olarakda bu durumu yaşayan bireylerin durumlarından haberdar olmak ve kendimizi ona göre korumamız gerekmektedir. Bu bilgileride gazetelerden telefonlardan televizyonlardan kısacası her tüm iletişim aletlerinden öğreniriz. Bu nedenle bütün iletişim aletlerinde her haber yayınlanmalıdır. Umarım yararlı olmuşumdur Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence yayınlanmalıdır çünkü insanlar haberlerden ders çıkarıyor ve bazı olayları takip edebiliyor ama eğer özel hayat dersenizde size bir cevabım var zaten magazin haberi diyorusunuzda magazin programı haber değildir dedikodu yapan insanların sunduğu bazı kişiler tarafindan ilgi gören saçma sapan şeylerdir Hülya Avşar'ın boşanıp bosanmaması insanları ilgilendirmiyor yani haber değeri taşımıyor o yüzden gelip bana burda özel hayatı yayınlıyorlar diye savunmayın