Arama

Göğüs kanseri olabilir miyim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Aralık 2017 Gösterim: 3.756 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol göğüsümde ağrıyan bir kitle bulunuyordu.şimdi sağ göğüsümde de çıkmış ve soldakinden daha büyük...doktora gittim ve yağ bezesi olduğu söylendi.ama özellikle sol göğsümün ağrısı giderek artıyor.kanser olması ihtimali var mı?
EN İYİ CEVABI _KleopatrA_ verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sol göğüsümde ağrıyan bir kitle bulunuyordu.şimdi sağ göğüsümde de çıkmış ve soldakinden daha büyük...doktora gittim ve yağ bezesi olduğu söylendi.ama özellikle sol göğsümün ağrısı giderek artıyor.kanser olması ihtimali var mı?

Bunu doktorunuz daha iyi size açıklayacak ve bu konu hakkında daha çok bilgi verecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #2
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bunu doktorunuz daha iyi size açıklayacak ve bu konu hakkında daha çok bilgi verecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2017       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Iyi aksamlar. Yakin arkadasim 1 yildan fazladir rahim ameliyati oldu. Rahmi ve yumurtasinin biri alindi. Son gunlerde sirtinda agri oldugunu ve gogsunde kitle sikayetiyle dr gitti. Biopsi istemine korktugu icin yanasmiyir. Acaba bu kitlelerin kanserli olma ihtimali vaemidir