Arama

Kendimizi daha iyi nasıl tanıtabiliriz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Kasım 2016 Gösterim: 24.772 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendinizi tanıtın daha iyi nasıl olabilirsiniz?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
MESELA SANA SANA ÖRNEK

Sponsorlu Bağlantılar
Benim adım ......... . ........ yılında ........... de/da doğdum. ...................................... okuyorum. Hobilerim ; ........................................ Biz............................................ olarak .... kişilik bir aileyiz. En sevdiğim dersler ........................................ . katıldığım spor/etkinlikler şunlardır.................................................................. ................ kısacası ben buyum
Son düzenleyen Safi; 15 Kasım 2016 18:00
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adımızı soyadımızı memleketimizi doğum yerimiz okuduğumuz okul hobilerimiz ailemizi tanıtırım en sewdiğimiz dersleri okuduğumuz kitap adlarını en sewdiğimiz dersleri kısacasıı herşeyi sayar,söylerim ben şahsen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ad
soyad
sınıf
okul
memleket
hobi
fobi Msn Happy
tuğbanur - avatarı
tuğbanur
Ziyaretçi
7 Kasım 2013       Mesaj #4
tuğbanur - avatarı
Ziyaretçi
adını,soyadını,doğduğun veya yaşadığın şehri,nereli olduğunu,hobilerini,en sevdiğin meyveyi,en sevdiğin içeceği,yemeği,en sevdiğin oyuncağı ve ailenden bahsedebilirsiniz
Son düzenleyen Safi; 15 Kasım 2016 18:00
bensu - avatarı
bensu
Ziyaretçi
1 Ekim 2014       Mesaj #5
bensu - avatarı
Ziyaretçi
ismini yaşını doğum yıl tarih hobi fobi yemek içecek sınıf okul anne baba ismi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
MESELA SANA SANA ÖRNEK

Benim adım ......... . ........ yılında ........... de/da doğdum. ...................................... okuyorum. Hobilerim ; ........................................ Biz............................................ olarak .... kişilik bir aileyiz. En sevdiğim dersler ........................................ . katıldığım spor/etkinlikler şunlardır.................................................................. ................ kısacası ben buyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2016       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Adınızı soyadınızı kaçıncı sınıfa gittiğinizi okulunuzu hobilerinizi boş zamanlarınızda neler yaptığınızı kaç yaşında olduğunuzu
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2016       Mesaj #8
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Kendinizi en güzel birisine yola çıkarak,alışveriş yaparak ve yemekte tanıtırsınız davranışlarınız hal ve hareketlerinizle.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
bloom22 - avatarı
bloom22
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2016       Mesaj #9
bloom22 - avatarı
Kayıtlı Üye
Kendine güven,dik dur,kılık kıyafetine önem göster,jest ve mimiklerini kullan ama dozunu fazla kaçırma,karşındakinin senin hakkındaki şeylerin ne kadarını bilmesini istiyorsan onları samimi ve sıcak bir dille aktar.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Hayat fırtına demek değil, fırtınanın altında dans öğrenmektir.