Arama

İnşaat teknikeri ayda ne kadar maaş alıyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ağustos 2015 Gösterim: 84.790 Cevap: 62
tahaddi - avatarı
tahaddi
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #1
tahaddi - avatarı
Ziyaretçi
mhb ben inşaat teknikerligi okuyorum bu bölümle ilgili olarak teknikerin ne kadar maaş aldıkları ve yurtdışında ne kadar maaşla çalıstıklarını ögrenecektim tşk edrm Msn Happy
EN İYİ CEVABI _AERYU_ verdi
1500 ile 2000 TL arası.
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
İnşaat Teknikeri 1500 ila 2000 TL maaş almaktadır tabi bu yerine göre değişir fazla alanda olabilir eksik alanda.

Sponsorlu Bağlantılar
Yurt dışı piyasası değişiklik gösterir tam rakam ülkesine göre değişir.

Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
izmirde teknikerler 900 tl alıyor özel sektör 2010 yılı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
izmitte de 1500 den aşağı alan yok ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eskişehir 700-3000 arası tecrubesize işyok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1.5 yıldır aynı yerde çalışıyorum. daha öncesinbde bir deneyimin yok. maaş 730. normal mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yurt disinda bu maas yeni baslayanlar icin 1200 dolar ile basliyor.Daha sonra basariniza gore 2500 dolara kadar cikabiliyor.Tabi firmalara gore cok fazla olmasada maas degisebiliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş ben şuan rusyada çalışıorum maaş olarak 1500$ ile başladım.aynı firma ile 16.ayımdayım 2500$ oldum ve her 6 ayda bir zam ve iznin olur izne gitmezsen izin paranı alırsın yaklaşık 1 maaş kadar...bugünde yine zam hakkım doldu zannederim 3000$ a çıkıcam...bence yurt dışı düşünmelisin koşulların uygunsa..zam konularıda direk burada sana bağlı kendini bir şekilde göstermen lazım..yerinde saydığın zaman taş patlasın 2000$ a çıkarsın..yani bizim firmada böyle..kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar sizi okuyorum 1 2 gundur yorumlara bakınıorum benım onumde soyle 2 secenek var ınsaat teknıkerlıgı bıtırdım dikey gecıs sınawından bellı bı puan aldım sımdı ınsaat muhendıslıgı veya mımarlık yazcagım sızce hangısını yazmalıyım ne onerırsınız ınsaat muhendısı veya mımarlar cevaplarsanız cok memnun olurum benı aydınlatmıs olursunuz ılerısı ıcın getırısı goturusu,calısma sartları,ekonomik boyutları,... gibi konular ve sızın soylemeye uygun gordugunuz konular sımdıden tskler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
inşaat teknikeri arkadaşlar siz napıyorsununz ben bu sene kazandım gidiyim mi gitmiyim mi bilmiyorum yani yaptınız iş nedir????*