Arama

Bir hikayeyi isim tamlamaları ile birlikte nasıl gösterebiliriz?

Güncelleme: 25 Aralık 2014 Gösterim: 11.855 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Baslikta oldugu gibi bir hikayeyi isim tamlamaları ile gösterirmisiniz hikaye ünlü birininde olabilir fark etmez yardim edin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl gösteririz
Sponsorlu Bağlantılar
kafakontiq - avatarı
kafakontiq
Ziyaretçi
27 Aralık 2011       Mesaj #3
kafakontiq - avatarı
Ziyaretçi
Başlıkda belirttigim Gibi Nasıl Gosteririz Yada Hazır Yapılmıs varsa Lutfen Yardım edin acil
kafakontiq - avatarı
kafakontiq
Ziyaretçi
27 Aralık 2011       Mesaj #4
kafakontiq - avatarı
Ziyaretçi
acil lazım yardım
Umut Kaman - avatarı
Umut Kaman
Ziyaretçi
25 Aralık 2014       Mesaj #5
Umut Kaman - avatarı
Ziyaretçi
Alemdağ’da Var Bir Yılan
Günlerden pazartesi. Yine vapurun alt kamarasındayım. Yi­ne hava karlı, yine İstanbul çirkin. Hele yağmurlu günlerinde…
Yalnızlık dünyayı doldurmuş. Sevmek… Bir insanı sevmekle başlar her şey. Burada her şey bir insanı sevmekle bitiyor.
Güzel bir yer Alemdağı. Şu saatte, on beş metrelik ağaçları, Taşdelen’i, yılanı ile… Kış günü yılanlar inindedir, olsun. Taşdelen parmak gibi akar. Önce içimizi, sonra dışımızı yıkar. Su içmeye gelen bir tavşan, bir yılan, bir karatavuk, bir keklik, Polenezköy’den şerefimize kaçıp gelmiş bir keçi ile alt alta üst üste oynaşıyoruz.
Alemdağı güzel, Alemdağı. İstanbul çamur içinde. Taksi şoförleri su birikintilerini inadına insanların üzerine sıçratıyorlar. Kar inadına içimize içimize yağıyor…

Metindeki isimlerin türleri, metindeki ad tamlamaları çeşitlerini yazarsanız çok sevinirim.