Arama

Protez kulak hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Kasım 2012 Gösterim: 2.473 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağ kulağımı 10 yıl önce trafik kazasında kaybettim protez kulak yaptırmay düşünüyorum ücretini öğrenmek istiyorum ayrıca sigortalym protez kulak sigortaya geçermi şimdiden teşekkürler
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sağ kulağımı 10 yıl önce trafik kazasında kaybettim protez kulak yaptırmay düşünüyorum ücretini öğrenmek istiyorum ayrıca sigortalym protez kulak sigortaya geçermi şimdiden teşekkürler

Konu ile ilgili mesajları aşağıdaki linklerden inceleyiniz ;

Sponsorlu Bağlantılar
Protez Kulak (Yeniden Kulak Oluşturma) - Tekil Mesaj - MsXLabs

Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
22 Aralık 2010       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Konu ile ilgili mesajları aşağıdaki linklerden inceleyiniz ;

Sponsorlu Bağlantılar

Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim doguştan sağ kulak şekil bozuklugum var 28 yasındayım ve protez kulak yaptırmam mumkunmu ve size telefonla nasıl ulasabilirim
Son düzenleyen Efulim; 8 Temmuz 2012 12:48 Sebep: Başlık.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana yardım edin benim doğuştan sağ kulak kepçem yok protez taktırmayı düşünüyorum ama bi türlü doğru siteyi bulamadım
Son düzenleyen Efulim; 8 Temmuz 2012 12:44 Sebep: Başlık.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2441583]arkadaşlar bana yardım edin benim doğuştan sağ kulak kepçem yok protez taktırmayı düşünüyorum ama bi türlü doğru siteyi bulamadım[/QUOT

bende de aynı problem var bulabildin mi cevap sana zahmet protez kulak kullanış lı mı maliyeti ne kaadat türkiyede yapan var mı sen öneriyo musun yaptrdı isen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben protez kulak yaptırdım izmirde yasıyorm eplatmı ne onlardan kulan ustundekı kafa tasına yanı kemıge yerlestıryolar bu rahat bısenenı alıyo ondan sonra protez kulak yapmaya gelıyo sıra oda zahmetlı bısey yapıldında hosuma gıtmıstı ama dort bes aysonra hosuma gıtmemeye basladı cunku kulak cıka bılıyo en ufak el temasında dusuyo buda benı cok rahatsız edıyo ben kendı acımdan psman oldum yaptırdıma keske gosunden felan alıyolar kıkırdak ondan yaptırsaydım hıc deılse kendı etın sekıl bıraz benzemıyomus ama sonucta sıkıntın olmaz ben 28 sekız yasındayım izmirde otryorm bu konuda ulsamak ıstersenız nomu verıyım 05063502630 ve gous kafesınden varsa kulak yaptıran bana ulasırsa sevınırm ıyı gunler