Arama

Security shield'i bilgisayardan nasıl kaldırabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2012 Gösterim: 38.657 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarıma security die bir program geldi ben insirmedim nerden geldi bilmiyorum ve bilgisayarımı ele geçirdi ctrl+alt+delete ye basıp yöneticiyi açıyorum virüs var diyip kapatıyor prıgram ekle kaldırda gözükmüyor bazı programlar var ordan denedim o programlar açılmıyor bunun çözümünü bilen var mı?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Personal Shield Pro automatic remover

Sponsorlu Bağlantılar
1.Download Process Killer application from this resource: http://loaris.com/download/explorer.exe and save it to your desktop.
2.Run “explorer.exe”.
3.Download the last version of Loaris Trojan Remover and save it to your desktop.
4.Install and Run Loaris Trojan Remover, fix all errors and remove all threats with its help. Then Reboot your computer. Personal Shield Pro virus is gone!

Ben bununla kurtuldum..umarim sizde kurtulursunuz :)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
format çek başka çaren yok bende bulamadım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bencede format at
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende silmeye çalışıyorum ama olmuyor. yarın format attıracagım. Ben Başlat>çalıştır yaptım. daha sonra bu programın butun klasörlerini sildim.
Virüsten kurtulmuş olabilirmiyim?
muzafferilker - avatarı
muzafferilker
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #5
muzafferilker - avatarı
Ziyaretçi
format atsan bıle kurtulamazsın nedenı ıse kendısını yenılıyor olması.bunun ıcın yapılan programlar var bılgısayar verı tabanına yuklenıyorlar ve senın haberın oladan ıslem yapıyorlar. bence pc dekı onemlı parolanı ve belgelerını yedekle ve bılgısayarını wındows 7 ıse yapılandır

---------- Mesaj tarihi 23:27 ---------- Önceki mesaj tarihi 23:21 ----------

ıstersen senı bu dertten kurtaracak bır kac program soyleyebılırım tabı admın munasıp buyurursa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kardeşler bende yakalandım lütfenn söleyin çaresini
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Personal Shield Pro automatic remover

1.Download Process Killer application from this resource: http://loaris.com/download/explorer.exe and save it to your desktop.
2.Run “explorer.exe”.
3.Download the last version of Loaris Trojan Remover and save it to your desktop.
4.Install and Run Loaris Trojan Remover, fix all errors and remove all threats with its help. Then Reboot your computer. Personal Shield Pro virus is gone!

Ben bununla kurtuldum..umarim sizde kurtulursunuz Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar bu hotspot shieldi nasıl sileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ::Msn Happy):Msn Happy)Msn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotspot shieldi nsıl bilgisayarımdan silebilirim acil yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ömer yüksel yunak devlet hastanesi konya / yunak

Öncelikle xp için güvenli modu açınız. güvenli mod için bilgisayarı yeniden başlatın f8 tıklayınız pc ekran gelinceye kadar. pc ekran gelince bu programı hiç emek sarf edmeden Bleeping Computer Downloads: ComboFix Download adresinden indirin. ve çalıştırın... yaklaşık 3-15 dakika arası kurulumu gerçekleştirin. 1. kurulumu yaptıktan sonra tekrar çalıştırın ve tekrar kurulum yapın. bilgisayarınızı güvenli moddan kapatıp ayarları kaydedin ve pcniz olmuştur saygılarımla....
Son düzenleyen _Yağmur_; 12 Mart 2012 12:04 Sebep: msn adres vermek yasaktır