Arama

Edward Cullen'ın gerçek adı nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Şubat 2012 Gösterim: 23.065 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
edwrd kaleni facebookuma eklemek istiyorum ve edwrd kalenin gerçek ismini merak ediyorum.In Love
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

edwrd kaleni facebookuma eklemek istiyorum ve edwrd kalenin gerçek ismini merak ediyorum.

Robert Pattinson'dur.

Sponsorlu Bağlantılar
Edward Cullen, Stephenie Meyer'in Alacakaranlık adlı roman serisindeki karakterlerden biridir. Alacakaranlık, Yeni Ay, Tutulma ve Şafak Vakti adlı romanlarda görülmektedir. Edward, romanda Bella'ya aşık olan ve onun güvenliğine her şeyden çok önem veren bir vampirdir. Serinin beşinci kitabı olan Geceyarısı Güneşi, tamamen Edward'ın bakış açısından anlatılmaktadır. Serinin ilk filmi olan Alacakaranlık'ta Edward Cullen rolünü, başarılı bir tiyatro oyuncusu olan, Harry Potter ve Ateş Kadehi filminde Cedric Diggory rolünde oynayan Robert Pattinson oynamaktadır.

Vikipedi

Son düzenleyen buz perisi; 20 Şubat 2012 18:50
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
20 Şubat 2012       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

edwrd kaleni facebookuma eklemek istiyorum ve edwrd kalenin gerçek ismini merak ediyorum.

Robert Pattinson'dur.

Sponsorlu Bağlantılar
Edward Cullen, Stephenie Meyer'in Alacakaranlık adlı roman serisindeki karakterlerden biridir. Alacakaranlık, Yeni Ay, Tutulma ve Şafak Vakti adlı romanlarda görülmektedir. Edward, romanda Bella'ya aşık olan ve onun güvenliğine her şeyden çok önem veren bir vampirdir. Serinin beşinci kitabı olan Geceyarısı Güneşi, tamamen Edward'ın bakış açısından anlatılmaktadır. Serinin ilk filmi olan Alacakaranlık'ta Edward Cullen rolünü, başarılı bir tiyatro oyuncusu olan, Harry Potter ve Ateş Kadehi filminde Cedric Diggory rolünde oynayan Robert Pattinson oynamaktadır.

Vikipedi

Sen sadece aynasin...