Arama

Bilgisayarım hangi oyunları çalıştırır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Kasım 2017 Gösterim: 13.878 Cevap: 15
mhmmdcngz - avatarı
mhmmdcngz
Ziyaretçi
2 Nisan 2014       Mesaj #11
mhmmdcngz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nameless adlı kullanıcıdan alıntı

Hocam benim bilgisayarın Ram i 1gb ekran kartı 256 mb Assassin's Creed Revelations u kaldırdı dalga mı geçiyorsun hangisini kaldırır diye Msn Grin Black Ops. u da bitirmiştim Call of MW3 ü de bitirdim bu sistemle yani senin ki hayli hayli kaldırır Msn Grin

kardeşim sen o bilgisayarla o oyunları ne şekilde oynadın düşünemiyorum yani oyunu açmasına açar tamamda o oyun kasarken ne zevk alacaksınki oyundan tam zevkini alman için yüksek grafiklerde oynaman daha güzel olur oyun severlerinde söyleyeceği budur yani düşük performanslı bir bilgisyarda oyun oynamak başka bide yüksek performanslı bi bilgisayarda oyun oynamak başka...

Sponsorlu Bağlantılar
sivaslı58 - avatarı
sivaslı58
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #12
sivaslı58 - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarının özellikleri güzel sistemin bu oyun için müsait ama belki ekran kartinda biraz sorun olabilir o biraz düşük givi... (İyi Eğlenceler..)
Sponsorlu Bağlantılar
gfbugurcan29 - avatarı
gfbugurcan29
Ziyaretçi
26 Ocak 2015       Mesaj #13
gfbugurcan29 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar pc mın ozellıklerı sunlar 3gb ram,ıntel pentıum dual core 2.50ghz ,2.50ghz e5600,512mb ekran 3400ati radeon hd hangi oyunları kaldırır?cod ve ac serısıde daıl
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
4 Şubat 2016       Mesaj #14
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayar ım hangi oyunları kaldırır
Sistemim
4 gb ram i5 ghz 3.80 ekran kartı attı raedon hd 4700
Direx 11

Sisteminiz iyi sayılır ama o işlemciye göre ekran kartınız da çok kötü. O ekran kartıyla yeni oyunları stabil bir şekilde oynayabilmeniz mümkün değil, 2013 yılından önce çıkmış oyunları deneyebilirsiniz ama yine yüksek grafikli oyunlarda ekran kartınız zayıf kalacaktır. Şu şu oyunları çalıştıramaz diye sıralayacak olsam yaza yaza bitiremezdim herhalde bu yüzden oynamak istediğiniz oyunu siz yazın biz cevaplarız.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2017       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bellek(ram):2gb
işlemci:e5700 3ghz
sistem türrü:32bit windows7
ekran kart:atı raedon hd4700 1786mb
hangi oyunları kaldırır
zula kaldırı mı
crazxb - avatarı
crazxb
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2017       Mesaj #16
crazxb - avatarı
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu sitede mevcut tüm yeni-eski oyunlar bulunmakta. İstediğiniz oyunu ana sayfadaki "Search for a game" kısmından aratın. Çıkan sayfada mavi bir buton üstünde " Can You Run It" yazar ona basın ve "Detection.exe" diye bir dosya indirir. Bu dosyayı yükleyin tamamen güvenlidir zaten kendim de kullanıyorum. Programı açtıktan sonra bir ekran gelecek ve o ekranda bilgisayarınızın donanımsal özellikleri taranacak. Sonrasında tarama bitince (10-20 saniye arası sürer genelde) sayfa otomatik olarak yenilenir ve karşınıza oyunun gereksinimleri ve sizin bilgisayarınız hakkındaki tüm veriler gelir. Hem minimum hem de recomended kısmından bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldıramayacağınızı öğrenebilirsiniz.
NOT: Maalesef sitede Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat temel seviye bir İngilizceniz varsa işinizi kolayca halledebilirsiniz.
https://www.systemrequirementslab.com/cyri