Arama

Bebeklere mama numunesi yollayan firmalar hangileridir? - Sayfa 2

Güncelleme: 9 Haziran 2014 Gösterim: 32.764 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde numuneleri seveim çok güzel baldan tatlı oluyor yaa insan kopamıyo yani tavsiye ederim bu arada verdiğiniz linklere mail attım cevap gelmedi daha.bebelac mail atmış 5 kişi üye olmak şartıyla göndericekmiş bnde arkadaş yokki o kadar neyse..çok saçma en güzel hero baby gönderiyo orjinal boy walla.bebelac neymiş amannnMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili admin lütfen mama numunesi yollayan firmaları listelermisin linkleri yazarmısın?rica ediyorum işimiz kolay olsun sevgilerle.admin bide resim doğrulama kodunu okurken çok zorlanıyorum onuda düzeltirseniz sevinirim arapça gibi yazıyoda.neyse oğluşuma herodan 1 ay önce geldi mamalar çok süper yaa bide çikolata koymuşlar çok güzeldi...Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
walla bebelac 5 kişi üye yapmak şartıyla göndericekmiş bnde 1 kişi war yani bebişi 7 aylık geri kalan arkadşlarımında çocukları ilkokula gidiyo elalemi bunun içnmi yorcam yaa çok saçma nolur gönderseler...koca firma bebelağa hiç yakıştıramadım doğrusu hero baby ne güzel yolluyor..milupa filanda yolluyo.göndericekleri 3 tane tek kullanımlık mama,önlük amann numuneleri alsınlar istemez onların şeyini ama bn bebelağı sviyorum kızım onu seviyor olsun napçan belki ellerinde kalmamıştır üzülmeyelim.bn kızıma orjinalini alırım......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
banada geldi biraz numunelerden nette araştırıyodum hero babyden 4 tane çocuğum var diye girmiş birisi 4 kutuyu almış bence çok ayıp allah görüyo ben haramdan korkarım kaç çocuğun varsa ona göre gir.benim 1 tane vardı öle girdim.günah eğer öle 1 çocuğun varsa 4 tane giriyosan.allah onu çıkarır arkadaşlar sizde böyle hileler yapmayın lütfen.kaç çocuğunuz varsa ona göre yapın yani foya bir ortaya çıkarsa kötü olur bnden bu kadar.kararı siz verin.bide milupa numune yolluyor hamilelikten itibaren.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
EVET ARKAŞAIM DOĞRU SÖLÜYOSUN MESELA HERO BABY BANA KUTU İÇİNDE ORJİNAL BOY MAMALAR YOLLAMIŞLAR.1HAFTA GİTTİ MAMA. AMA BEN HERO BABYE DUA ETTİM ALLAH RAZI OLSUN DEDİM İNSANLARI SEVİNDİRMEK NE KADAR GÜZEL BAZI FİRMALAR PİNTİ 1 TANE TEK KULLANIMLIK YOLLUYOR FİRMA DEDİĞİN HERO BABY GİBİ OLUR DEMİMsn Happy) İNSANLARI MUTLU EDİYOLAR BİDE ÇOK DÜŞÜNCELİLER ANNELERİDE DÜŞÜNMÜŞLER ÇİKOLATA KOYMUŞLAR .ÜLKER İYİCE GÖZÜME GİRDİ ZATEN BENİM KIZIM HERO BABYİ SEVİYO BİDE APTAMİL...MİLUPADA NUMUNE YOLLUYOR BEBELAC YOLLAMIYOR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR CANBEBEDE YOLLUYORMUŞ BN ÜYE OLDUM NUMUNE İSTEĞİ İÇİN MAİL ATTIM CEVAP GELMEDİ ZATEN ÜYE OLURKEN NUMUNE TALEBİ İÇİN BİLGİLERİ DOLDUR YAZIYOR SİZDE DOLDURUN BİLGİLERİ.KAPIN NUMUNELERİ! Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bana hero babyden gelenler:2 tane kavanoz mama,orjinal boy sütlü pirinçli,1 tane nutradefense 2,bebe bisküvisi,annelere ülker çikolata sütlü,ve dergiler.ben çok sevindim hayatımda ilk defa bu kadar bol numune geldi tekrardan teşekkür ederim.milupada yolluyor onda teşekkür ederim.ama bebelac 5 kişi üye karşılığında yollucakmış ben 5 kişiyi nereden bulayım.keşke bebelac yollasa bebelağıda kullanırdık bence öbür firmaların hero babyi örnek almaları lazım değilmi.mesela milupa tek kullanımlık yollamış olsun sonuçta insanlar seviniyor.ben çok sevindim mama kaşığıda vardı içinde.kızım yedi mamayı çok sevdi sonra indirim kuponuyla tansaştan aldım 8 tlmi neydi.yani bebelac sesimizi duysun numune yollasın bence.hem eskiden yolluyormuş önlük ıslak mendil vb şeyler belki ilerki zamanlarda numune yollar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar herkese bebekelre hangi firmalar numune yolluyor acaba bana milupa,ülker den mama geldi molfix,baby stardan bez geldi başka gelmedi size gelenler varmı yazabilirseniz iyi olur...

bana gelmedı ama nelerden istiyorsunuz acaba yaaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2013       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bişi dicemde BABY STAR dan ben yapamadım nereden isticem ?
sevilay - avatarı
sevilay
Ziyaretçi
9 Haziran 2014       Mesaj #20
sevilay - avatarı
Ziyaretçi
Meraba 40haftalik hamileyim mulipa ve bebecor numulerni gndrirmsnz.sevglr