Arama

İnternete bağlanamama sorunu neden kaynaklanır?

Güncelleme: 22 Mayıs 2012 Gösterim: 3.236 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarda son zamanlarda internete girerken sorunlar oluşmaya başladı internet sayfasına girdigimde direk sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyo nede msn ye giriyo.ama reset atıp internetin kablosunu çekip çıkardıgımda system setting protejtörde sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyo diyo ve internete giriyo cevap verirsenin teşekkür ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
msne giripde internet sitelerinde sorun yaşıyorsan sorun yazılımsal olabilir modem ayarlarına girip kontrol et şifreni kullanıcı adını biliyosan modemi resetle modeminin markasına göre modem sitesinden veya internetten modem ayarlarını kontrol et ayrıca son zamanlarda bir program kurduysen o program engelliyor olabilir (örnek: zone alarmda internetdeki ufak bir değişime deny derseniz yani yani değişime izin vermezseniz internet bağlantısı zone alarm tarafından engellenebilir)

Sponsorlu Bağlantılar
yukarıda yazdıklarım senin sorununa çözüm olmayabilir ama bunlar aklıma gelen ihtimaller Msn Happy
doomr - avatarı
doomr
Ziyaretçi
21 Mayıs 2012       Mesaj #3
doomr - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdi benim sorunum ben bilgisayarı ne zaman açıp kapasam internete girmiyor google chrome kullanıyorum bilgisayarı her açtığımda önbellek okuma hatası diyor chrome sonrada siteleri açmıyor. anca modemi resetleyince açabiliyorum interneti peki bunun sebebi ne olabilir lütfen yardım edin pcyi her açtığımda modeme reset atmaktan bıktım Msn Confused
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #4
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
doomr adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar şimdi benim sorunum ben bilgisayarı ne zaman açıp kapasam internete girmiyor google chrome kullanıyorum bilgisayarı her açtığımda önbellek okuma hatası diyor chrome sonrada siteleri açmıyor. anca modemi resetleyince açabiliyorum interneti peki bunun sebebi ne olabilir lütfen yardım edin pcyi her açtığımda modeme reset atmaktan bıktım Msn Confused

sorunun yüzde doksan yazılımsal önce google chor. sil yeniden kur olmazsa en mantıklı çözüm bir format herşey düzelir