Güncelleme: 16 Ocak 2011  Gösterim: 2.683  Cevap: 2

Rapidshare premium hesabı nasıl alınır?

quick_tr
19 Ağustos 2009 23:35       Mesaj #1
quick_tr - avatarı
Ziyaretçi
Puanımda yeterli ama alınmıyor premium lütfen birisi yardım etsin.Bir aylık premium hesap 1000 puan değil mi?
RESİM : http://i32.tinypic.com/21br57k.jpg


20 Ağustos 2009 00:02       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Rapidshare Collectors Hesabı Nasıl Alınır..?

Dosya barındırma siteleri arasında rapidshare.com tartışmasız bir numara dır. En kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermektedir. Böyle fazla büyüyünce de resmi makamlar tarafından birçok açıdan sıkıştırılmaktadır. Rapidshare de ileride olası isteklere cevap verebilmek için sunucularında barındırdığı dosyaların kim tarafından yüklenmiş olduğunu takip edebilmek amacıyla yakın zaman da, üyelik şartı getirdi. Üye olmadan da dosyalarımızı yükleyebiliriz ama resimlerde göreceğiniz gibi üye olmadan yüklenen bir dosya en fazla 10 kere indirilebiliyor. Daha fazla indirilmesini sağlamak için ücretsiz bir collecotor hesabımız olması gerekiyor ve dosyalarımızı bu hesaba yüklememiz gerekiyor.

Aşağıdaki resimlerde bu hesabı nasıl alacağını bilmeyen arkadaşlarımız için anlatım var. Resimlerdeki yazıları takip ederek kendinize bir hesap yaratabilirsiniz.

wol error Resim yeniden boyutlandırıldı. Orjinal boyutları 781x680 dir ve dosyanın büyüklüğü 91KB'tır. Büyütmek için tıklayın.90ScreenHunter 6


wol error Resim yeniden boyutlandırıldı. Orjinal boyutları 735x528 dir ve dosyanın büyüklüğü 60KB'tır. Büyütmek için tıklayın.85ScreenHunter 7

Hesabınızı yarattıktan sonra, rapidshare ana sayfasında en üstte "Free Zone" yazan yerin üstüne mouse ile geldiğimiz de hemen altında "Collector's Zone Login" belirecek ve oraya tıklayıp giriş yapabileceğiz. Bundan sonra dosyalarımızı bu girişi yaptıktan sonra yüklemeliyiz. Yada yine rapidshare sitesinde üstte bulunan "RapidTools" un altından "RapidUploader" programını indirip aldığımız collector hesabımızın şifresini girip program vasıtasıyla sitesine hiç girmeden dosyalarımızı yükleyebiliriz.

kaynak
Mc MeRt
16 Ocak 2011 16:04       Mesaj #3
Mc MeRt - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bügün , RapidShare'ye üye oldum fakat bir korkum var " Preemium" yerinden oldum üye fakat Kredi kardı , Bilgi istemedi sadece E-posta ve Üye olmak için şifre yaptım.

E-Posta Geldi , sonra Aktif ettim hesap'ımı..

Kredi Kartı bilgileri İsmimi filan vermedim sadece ;

E-posta ile Şifre girdim okadar..


Sadece küçük bir korkum var , onuda yenmem için bana yardım ediniz.. Msn Sleepy


Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç