Güncelleme: 24 Haziran 2010  Gösterim: 26.821  Cevap: 0

Özel Akay Hastanesi - Ankara

24 Haziran 2010 07:02       Mesaj #1
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Akay Hastanesi

Adres : Akay Caddesi, Büklüm Sokak, No:4 Kavaklıdere 06660 Ankara
Tel. : 0 312 416 50 50
Faks : 0 312 416 50 51
Web Sitesi : www.akayhastanesi.com

yuzuncuyilhastanesi

Akay Hastanesi

Akay Hastanesi hedeflerinin doğrultusunda tıbbın bütün kliniklerinde hizmet vermeyi ve 500'ü aşan personeli ile standartlarını daha da ileriye taşımayı amaçlamaktadır.

19.000 m2 kapalı alana kurulmuş Akay Hastanesi kompleksi, 52 adet poliklinik odası, geniş ve ferah olarak dizayn edilmiş beş yıldızlı otel odası konforu, dört adet suit, 86 adet tek kişilik odası ve toplam 136 yatak kapasitesiyle ülkemizin en büyük özel hastanelerinden biridir.

Akay Hastanesi'nde Kardiyo Vasküler Cerrahi dahil tüm operasyonların rahatlıkla gerçekleştirileceği dört tam donanımlı ameliyat salonunun yanı sıra üç adet de günübirlik operasyon ünitesi mevcuttur.

Akay Hastaneside bir genel, bir cerrahi, bir koroner, bir izole ve bir de çocuk yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Bu yoğun bakım ünitelerimizde toplam 27 yatak kapasitesi mevcuttur.

200 araç kapasiteli kapalı otopark, terası, yemekhanesi, alakart restoranı, cafesi sayesinde hasta ve hasta yakınları için "Ankara'nın merkezinde 24 saat mükemmel sağlık hizmeti verme" anlayışını benimsemiştir.

- 136 yatak kapasitesi, 52 adet poliklinik odası ile ülkemizin en büyük özel hastanelerinden biri
- Tecrübeli doktor kadrosu ve 500'ü aşan seçkin personel
- 200 araç kapasiteli kapalı otopark yeri
- 19.000 m2 kapalı alan
- Ankara'nın merkezinde 24 saat mükemmel sağlık hizmeti
- Akıllı bina teknolojisi ile 6000 noktadan kontrol olanağı
- Ankara manzaralı terası, yemekhanesi, Alakart restoranı ve kafesi ile hasta ve hasta yakınları için farklı bir hastane
- Kadın Doğum ve Yeni Doğan Bölümü için özel olarak düşünülmüş sessiz hepafiltre sistemi
- Polikliniklerde yılda ortalama 60.000, acil serviste ise 3000 hastaya kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti imkanı
- Binanın elektrik kesintisinden etkilenmemesi ve sağlık hizmetlerinin kesintiye uğramaması için kullanılan 1600 kw dinamik UPS sistemi
- Hastanenin havasının steril edilmesini sağlayan hepafiltre sistemi
- Pnömatik tüp sistemi sayesinde tetkiklerin, en hızlı şekilde el değmeden laboratuvara ulaştırılması
- Görüntüleme ünitelerindeki en son teknoloji
- Bir genel, bir cerrahi, bir koroner, bir izole ve bir de çocuk yoğun bakım olam üzere 5 farklı yoğun bakım ünitesinde toplam 27 yatak kapasitesi
- Kardiyoloji Bölümü'nde yıllık ortalama 5000 anjiyo ve 750 elektrofizyolojik çalışma,
- Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği'nde, yıllık ortalama 1500 vakaya operasyon hizmet hedefi
- Ankara'nın merkezinde, tam donanımlı altyapısı yetişmiş, uzman hekimleri ve uluslararası normlara uygun 24 saat ACİL hizmeti

Akay Hastanesi Misyonu

Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetini veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.

Akay Hastanesi Vizyonu

Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

Akay Hastanesi Değerleri

- Etik değerlere önem veren,
- Hasta ve hasta yakınlarına saygılı,
- Hasta haklarına saygılı,
- Sorumlu,
- Duyarlı,
- Çağdaş,
- Yaratıcı,
- Kararlı,
- Vizyon sahibi,
- Zorluklar karşısında güçlü ve sabırlı,
- Açık ve net,
- Yenilikçi,
- Güvenilir,
- Sıcak, sevecen, ilgili, güler yüzlü.

Akay Hastanesi Üstün Teknoloji

Akay Hastanesinde tüm cihazlar tam donanımlı olup, son teknolojinin ürünüdür. Bu sayede hastalıkların tanı ve tedavisinde çağdaş yöntemler kullanılarak teknolojinin sunmuş olduğu tüm avantajlardan yararlanılmaktadır.

Kardiyoloji departmanında kullanılan anjiyo cihazı, dünya standartlarındaki son teknolojinin ürünüdür. Hastane genelinde tüm kliniklerde, özel olarak ise Kadın Doğum servisinde dört boyutlu görüntü teknolojisine sahip ultrasonografi cihazları, acil servisten laboratuvara kadar uzanan üstün tasarımlı cihaz parkı, hastanemizin hizmet kalitesine ve ayrıcalığına güç katmaktadır.

Kadın Doğum katında verilen bir diğer hizmet ise LDRP sisteminin uygulanmasıdır. Bu sistem tam donanımlı özel bir odada doğumun yapılabilmesi ve doğum sürecinin baştan sona tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede anne adayı odasından alınıp doğumhaneye götürülmeden, doğum gerginliğini en az seviyede yaşayarak bebeğini doğurabilmektedir.

Akay Hastanesi Hedefleri

Akay Hastanesi; sahip olduğu teknik donanım ve alt yapısıyla sağlık sektöründe faaliyet gösteren önemli kuruluşlardan biridir. Polikliniklerde yıllık ortalama 60.000, acil serviste ise 3.000 hastaya kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaç edinen Akay Hastanesi, hastalarına sağlıklı bir yaşam sunabilmek için 24 saat çalışmaktadır.

Akay Hastanesi bugünkü kapasitesi doğrultusunda 500'ü aşan personel sayısı ile yatırımlarına devam ederek tüm kliniklerde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Akay Hastanesi 1 yılda 15.000 adet operasyon hedefleyerek, hastalarını tedavi edebilmenin, onları en kısa zamanda sağlıklarına kavuşturmanın sorumluluğunu taşıyacaktır.

Mutlu ve sağlıklı günlere...
Daha fazla sonuç:
Özel Akay Hastanesi - Ankara

Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Konu Puanı: 5 üzerinden puan, 6 oy.

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç