Güncelleme: 24 Haziran 2010  Gösterim: 17.085  Cevap: 0

Güven Hastanesi - Ankara

24 Haziran 2010 11:09       Mesaj #1
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Güven Hastanesi

Adresler
A Blok : Şimşek Sokak No:29 06450 Kavaklıdere - Ankara
B Blok : Paris Cad. No:58 06450 Kavaklıdere - Ankara

Telefonlar
Hastane (Santral) : 0 312 457 25 25
Acil Servis : 0 312 457 25 30 - 0 312 457 25 31
Ambulans : 0 312 457 25 00
Randevu Merkezi : 0 312 457 25 46
Danışman Hekim : 0 312 457 25 21 - 0 312 457 26 26

Fakslar
Acil Servis : 0 312 468 10 41
Kurumsal İlişkiler : 0 312 467 89 18

Web Sitesi : www.guven.com.tr
E-posta : guven@guven.com.tr

29mayishastanesi

guvenhastanesi2

Güven Hastanesi

Ankara Güven Hastanesi, insan hayatına verdiği önemden yola çıkarak 1974 yılında KÜÇÜKEL ailesi tarafından Ankara'da kurulmuş ilk özel hastanelerden birisidir. Toplumların gelişmişlik ölçütlerinden biri kabul edilen sağlık hizmetlerini, her kesimden insana, dünyadaki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sunmaktadır. Uzman kadrolarıyla, kaliteli hizmet verme ilkesi doğrultusunda, 30 yıl önce kurulmuş JCİ (Joint Commission İnternational) kalite ve hijyen standartlarına uygun olarak düzenlenmiş Ankara Güven Hastanesi Türk sağlık sektörünün hizmetine sunulmuş öncü hastanelerden bir tanesidir.

Türk insanına hak ettiği değeri gösterebilmek için, en üst düzeydeki yöneticisinden tüm çalışanlarına kadar, emeğini, sevgisini, tutkusunu ve yüreğini ortaya koyan modern, güvenilir, kurumsallaşmış, kaliteden ödün vermeyen yapısıyla ve yeniliğe açık sürekli kendisini yenileyen iç dinamikleriyle Ankara Güven Hastanesi, bugünün adımlarını yarınlara taşımanın sorumluluğunun bilincinde yoluna devam etmektedir.

Türkiye' de hastane projesi ile yapılandırılan (Akıllı Bina Teknolojisi) ilk özel hastane konumunda olan Ankara Güven Hastanesi, Ankara Kavaklıdere'de toplam 20.000 m2 kapalı alanda A Blok (11 katlı) ve B Blok (6 katlı) binalarında, 850'nin üzerinde uzman ve deneyimli kadrosuyla, en yeni tıbbi teknolojiler ve çağdaş hastane alt yapısıyla tüm branşlarda hizmet vermektedir. Akıllı bina teknolojisi ile yapılandırılmış olan binada tüm sistemler bilgisayar kontrollü olarak tasarlanmıştır.

Ankara Güven Hastanesinde ileri teknoloji ve cihazlarla donatılmış her türlü cerrahi girişimin yapıldığı toplam 8 ameliyathane bulunmakta ve 156 adet yatak kapasitesiyle hastarın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca hastanemizde Genel Yoğun Bakım, KVC Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitelerimiz tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

Ankara Güven Hastanesi Acil Servisi modern yapısıyla ve uzman düzeyine yükseltilmiş kadrosuyla 24 saat kesintisiz olarak yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

Ankara Güven Hastanesi içinde sağlık hizmetleri, 24 saat kesintisiz verilmekte ve bütünlük arz etmektedir. Bu sorumluluk içinde hastanemizde teşhis, tetkik, her türlü cerrahi girişim ve yataklı tedavi hizmetler tüm branşlarda deneyimli ve güçlü kadrosuyla üst düzey kalitede sağlık hizmeti verilmektedir

Ankara Güven Hastanesi 30 senelik geçmişinde el değiştirmeden, finansmanını kendi öz kaynaklarından sağlayarak, sürekli hizmet portföyünü genişleterek modern tıbbın sunduğu olanakların tümünü sizler için kullanmakta ve sağlıkta kalite anlayışıyla hizmetlerine devam sürdürmektedir.

Güven Hastanesi Misyonu

Biz, deneyimli ve uzman kadromuzla, ileri teknolojiyi kullanarak, en yüksek kalitede sağlık hizmetini; insan hayatına değer katmak ve beklentileri aşabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programları ve etik değerler doğrultusunda vermek, hizmetimizin her aşamasında güven dolu bir iletişim yaratmak, beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamak için varız.

Güven Hastanesi Vizyonu

Biz dünya çapında bir sağlık kuruluşuyuz, çünkü ; sunduğumuz sağlık hizmeti Türkiye ve dünyada örnek alınır ve referans gösterilir. Örnek sistemimiz ile, sektördeki fırsatları herkesten önce biz yaratır, biz belirler ve biz değerlendiririz. Nitelikli, uzman, profesyonel işgücünü cezbeder, geliştirir ve bünyemizde yaşatırız. Müşteri memnuniyetini sürekli aşar ve beklentilerin üzerine çıkarız. Beklentileri ve talebi biz yaratırız. Bütün paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katarız. Güvenilir temellere oturtulmuş iletişim, genel karakterimizdir.

Güven Hastanesi Kalite Politikası

Temel değerlerimizden ödün vermeden, kurumsallaşma yolunda; Çağdaş uluslar arası standartlarla desteklenen ve toplam kalite bilinciyle oluşturulmuş işletim ve yönetim sistemini kurmak, Hasta odaklı ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışından ayrılmadan, her zaman daha iyisi olabileceğimiz inancıyla kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmek, Organizasyon yapımızı ve kapasitemizi, sürekli değişen ve gelişen sağlık gereksinimlerine göre düzenlemek, Vizyonumuz doğrultusunda, sektörümüzü ve dünyayı yakından izleyerek geliştireceğimiz alanları doğru seçmek, Sektörün diğer üyeleriyle her zaman yakın bir işbirliği içinde olmak ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak, Her branşta yüksek teknoloji ve donanıma sahip olmak, bilgimizi ve iletişim gücümüzü arttıracak her türlü bilgi teknolojisinden etkin bir şekilde yararlanmak, En büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğunu bilmek, fark yaratan ekiplerle çalışmak, eğitime ve kişisel gelişime yatırım yapmaktır..


Daha fazla sonuç:
Güven Hastanesi - Ankara

Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç