Güncelleme: 28 Haziran 2010  Gösterim: 21.099  Cevap: 0

Armada Alışveriş Merkezi - Ankara

28 Haziran 2010 10:50       Mesaj #1
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Armada Alışveriş

Adres : Eskişehir Yolu No:6 A Blok Kat:1 06520 Söğütözü - Ankara
Tel. : 0 312 219 13 19
Faks : 0 312 219 13 30
Web Sitesi : Yapim Halinde
E-posta : info@armadasite.com

Armada Alışveriş Merkezi

armada alisveris merkezi

Tarihin eski çağlarından beri, agoralarda, açık ve kapalı pazar alanlarında takas yöntemi ile başlayan ve Lidya’lılardan sonra para karşılığı devam eden alışveriş, bedestenlerden ve dünyadaki ilk “mall” kabul edilen Kapalı Çarşı’lardan yola çıkarak ‘50lerde ABD’de, ‘80lerden sonra da ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan alışveriş merkezlerine yönelmiş durumdadır.

Alışveriş merkezleri, günümüzde sadece alışveriş amacı ile gidilen mekanlardan çok, ziyaretçilere pek çok seçeneği bir arada sunan, konforlu, keyifli, rahat ortamlar sağlayan ve artık sosyal yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasına dönüşen “yaşam merkezleri” haline gelmiştir.

İşte bu yaşam merkezlerinden biri, Ankara’ nın yeni gelişmekte olan Eskişehir Yolu’nun Söğütözü mevkiinde 28 Eylül 2002 tarihinde açtı. Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş. tarafından yapılan bu alışveriş merkezi ve iş merkezinin adı ARMADA.

Bu çalışma karmaşık kentsel bir program ve konumdan yola çıkarak kentliye yaşam sevinci verebilecek bir çevre oluşturma çabasıdır. Kısaca bir “kent içinde kent” projesidir.

Yapımına Eylül 1999’da başlanan ve 28 Eylül 2002 de açılan ARMADA, benzerleri içinde seçkin, üst düzeyde ve çekici bir alışveriş merkezi oluşturmak amacı ile tasarlanmış, dış ve iç mimari tasarımı ve imalatları üzerinde özenle çalışılmış bir alışveriş ve iş merkezi kompleksidir. Yaklaşık 30.000 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam inşaat alanı 125.000 m2 olup 21 katlı bir ofis kulesi ve çarşı bloğu olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır.

Ana girişi Eskişehir Yolu’na cepheli olarak tasarlanan binanın iki uzun yan cephesindeki girişler haricinde arka cephede market katına açılan girişle 4 ayrı noktadan yaya girişi ve 1 noktadan da otopark girişi olmak üzere toplam 5 girişi bulunmaktadır.

Üç bodrum katında projelendirilmiş 2000 araçlık otoparka ek olarak, 800 araçlık açık otopark ve ofis katlarının kiracılarının kullanımı için ayrılmış 300 araçlık kapalı otopark ile toplam 3100 araçlık otopark kapasitesi bulunmaktadır.

Yaklaşık 32.000 m2 kiralanabilir alana sahip Alışveriş Merkezinde 45 m2 ile 2000 m2 arasında değişen büyüklükte, birçok sektöre ait toplam 156 mağaza bulunmaktadır. Ayrıca, sosyal ve kültürel istekleri de yanıtlamak amacıyla Tüze Grup tarafından en son sinema teknolojisinin uygulandığı Armada Sinemaları 11 salonu ve teknolojinin son adımlarından biri olan Sinema Park projesi ile hizmet vermektedir.

Armada artık bir alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde bir yaşam merkezi olarak hizmet vermektedir. . .

Armada Alışveriş Merkezi Müşteri Servisleri

Armada Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak ve konforlu hale getirmek amacıyla müşteri servis hizmeti de vermektedir. Servislerimiz Armada İş Kulesi’nin önünden kalkmaktadır. Armada mağazalarından minimum 5,00 YTL’ lik alışveriş yaparak fatura/fişin danışma noktasından onaylatılması halinde gidilecek güzergaha ait servis kuponu müşteri danışmanı tarafından sizlere verilmektedir. Servis kuponu olmayan ziyaretçilerimiz servislerden yararlanamamaktadır. Servis kuponları ve servis araçları güzergahlara göre farklı renkte olup başka bir güzergaha ait servis kuponu ile servis aracına binilememektedir. Servis kuponu onaylanan tarih ve saat için geçerli olacaktır. Servislerimiz EGO otobüs duraklarına 50 metre mesafede durabilmekte ve ayakta yolcu alamamaktadır. Hava şartları ve teknik sorunlar nedeniyle servislerimiz seferden kaldırılabilir.

Armada Avşar Sinemaları İletişim Bilgisi

Avşar Armada Sinemaları Ankaralılara yepyeni sinema keyifleri sunuyor.

Türkiye'de eşi benzeri olmayan Sinema Parkı, eğitimcilere, öğrencilere ve ailelere hiç görmedikleri yepyeni bir eğitim aracı sağlıyor. Armada Sinema Parkı'nın 6 salonunda, 6 ayrı teknolojiyi bulabilirsiniz.

Tel. : 0 312 219 16 00
Faks : 0 312 219 15 49

armada alisveris merkezi2Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç