Güncelleme: 3 Temmuz 2010  Gösterim: 12.837  Cevap: 0

Özel Çağ Hastanesi - Ankara

3 Temmuz 2010 12:31       Mesaj #1
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Çağ Hastanesi

Adres : Meşrutiyet Cad. No:33 Kızılay - Ankara
Tel. : 0 312 430 08 08
Faks : 0 312 430 08 26
Web Sitesi : ..:: Çağ Hastanesi Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz ::..
E-posta : caghastanesi@caghastanesi.com.tr

cag hastanesi

Çağ Hastanesi

İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmetiyle Çağ Hastanesi, 1997 yılından beri, Ankara'nın merkezi Kızılay'da, tıbbın bütün dallarında sağlık hizmeti vermektedir. Hastane, Türkiye'nin en seçkin üniversitelerinde ve hastanelerinde kariyer sahibi olan 170 doktorun ortaklığı ile kurulmuştur.

13 katlı binasında, 60 yatak kapasitesine sahip olan Çağ Hastanesinde, tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde, özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında bulunan elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemiyle hastanın rahatlığı ve güvenliği sağlanırken, renkli televizyon, merkezi müzik yayını, elektronik kontrollü klima, otomatik telefon sistemi ve banyo ile hasta ve refakatçilere konforlu bir ortam yaratılmıştır.

Üstün teknolojiye sahip donanımı sayesinde, Çağ Hastanesi bünyesindeki 4 ameliyathane, uzman hekimlerimizin tercihlerinde en üst sırada yer almaktadır. Hepa filtreli klima sistemi, merkezi gaz sistemi, gelişmiş mikroskop ve laparoskopi sistemleri ve elektronik kontrollü masa ve kapılar ile modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisinde seçkin doktor kadrosuyla iddialı bir yere sahip olan Çağ Hastanesi' nde, yılda 1000'e yakın kroner bypass, kapak ve damar ameliyatları, yaklaşık 5000 civarında anjiyo işlemi başarıyla gerçekleştirilmektedir. Çağ Hastanesinin Kalp ve Damar Cerrahisi ile Anjio ünitelerinde, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ile anlaşma da vardır.

Dokuz yataklı yoğun bakım, 2 doğumhane ve yenidoğan ünitesi bulunan hastanede, 24 saat çalışan acil servis ve ambulans her an hizmete hazırdır.

Ayrıca, hasta ve refakatçilerine 24 saat hizmet veren kafeterya ile geniş ve ferah dizaynıyla rahatlatıcı bir atmosfere sahip lobi, maksimum müşteri memnuniyeti düşünülerek özenle tasarlanmıştır.

Çağ Laboratuvarlar Grubu

Yaklaşık 25 yıldır kesintisiz sağlık hizmeti veren Çağ Laboratuvarları; bugün beş ayrı biriminde her türlü görüntüleme ve tıbbi laboratuvar tetkikini “Sağlıkta kalite ve güven” sloganı ile gerçekleştirmektedir. Çağ Laboratuvarlar Grubunda modern ve yüksek teknolojik cihazlarla 700’den fazla çeşit test yapılmakta ve bu hizmetten her yıl 150.000’e yakın kişi yararlanmaktadır. Çağ Laboratuvarlar Grubu, ayaktan başvuran hastaların yanısıra yurt genelinde 600’den fazla tıbbi laboratuvar, poliklinik, tıp merkezi veya hastaneye özel kuryeler ve kargo aracılığı ile tetkik hizmeti vermektedir. Çağ Laboratuvarlar Grubu’ nda Klinik Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Genetik gibi ana dallarda çok sayıda uzman hekim ve deneyimli teknik personel aracılığı ile incelemeler yapılmaktadır: Ayrıca; genel, kalp, hipertansiyon, prostat, meme, menopoz gibi konularda hastaların check-up’ları da gerçekleştirilmektedir.

Çağ Laboratuvarlarında hizmette kalite ve güven daima esastır. Bu amaçla internal ve uluslararası external kalite kontrol sistemleri içerinde yer almaktadır.

Çağ Laboratuvarlarının temel çalışma prensipleri ve misyonu şu şekildedir:
1- Hastalara, doktorlara ve diğer laboratuvarlara tetkik hizmetlerini doğru, anlaşılır ve hızla sunmaktadır.
2- Doktorlara, laboratuvarlara ve tıp merkezlerine bilgi, teknoloji sağlamak, tecrübesini aktarmak ve tıbbi danışmanlık yapmaktadır.

3- Kalite esaslı tüm bu hizmetlere uygun bedelle ve en kısa sürede ulaşılmasını sağlamaktır.

Tüm bunlar için esas aldığı prensipler; kısaca rekabet ve iş birliği olarak adlandırılabilir.

Rekabet; modern teknoloji, yüksek kalite, zamandan tasarruf, deneyim, ihtiyaç belirleme, uygun bedel ve dürüst çalışma esaslarında gerçekleştirilmektedir.

İşbirliği ise; kurallar, destek, sorumluluk, düzgün servis, takım çalışması, geri bildirim, stratejik ortak ve karşılıklı güven esaslarında oluşturmaktadır.

Çağ Laboratuvarlar Grubu İletişim Bilgisi
Adres-1 : Selanik Caddesi No: 52 Kızılay - Ankara
Adres-2 : Selanik Caddesi No: 39 Kızılay - Ankara
Tel. : 0 312 418 77 89
Faks : 0 312 425 22 33

Doktorlar Göznür Çağ Tıp Merkezi

Çağ Sağlık Grubu’nun bir üyesi olan ve Kızılay’da Mithatpaşa Caddesinde yerleşik olan Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi deneyimli Uzman doktor kadrosu ile tıbbın Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz, KBB, Çocuk, Psikiyatri ve Diş dallarında tanı ve tedavi hizmeti vermektedir. Doktorlar Çağ Tıp Merkezi 2006 yılında; 15 yılı aşkın süredir Göz Hastalıkları alanında çok deneyimli uzman kadrosu ve ileri teknolojik teknik donanımla hizmet veren Göznur’u da dahil ederek Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi ünvanını almıştır.

Bu tıp merkezimizde muayene ve tedavinin yanısıra her türlü tıbbi laboratuvar tetkiki, Radyolojik incelemeler, Mammografi ve Çağ Laboratuvarları işbirliği ile Kemik Dansitometrisi, Bilgisayarlı Tomografi, Sintigrafi hizmetleri verilmektedir.

Doktorlar Göznur Çağ Tıp Merkezi’nde anlaşmalı özel kurumların yanısıra emekli sandığına bağlı emekli ve yakınları, devlet memur ve yakınları sevkle muayenelerini, tetkiklerini yaptırıp tedavilerini olabilmektedir.

Doktorlar Göznür Çağ Tıp Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Mithatpaşa Caddesi No: 45 Kızılay - Ankara
Tel. : 0 312 430 09 60


Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç