Arama

Uygun fiyatlı ekran kartı önerir misiniz?

Güncelleme: 25 Temmuz 2013 Gösterim: 689 Cevap: 2
Orkun - avatarı
Orkun
Ziyaretçi
16 Temmuz 2013       Mesaj #1
Orkun - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar başıltan zaten anlamışsınızdır benim pc 'nin ekran kartı çok iyi değil ve bende yeni bir tane almayı düşünüyorum tabii çok yüksek bütçeli şeyler de alamam birde ben bu ekran kartını normal olarak oyun için alıyorum yani en azından bi Assassins Creed : 3 'ü açabilecek kapasitede bi ekran kartı varmıdır uygun fiyata ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2013       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar buraya bu konuyu neredeyse 6-7. kez açıyorum ancak hiçbirinde onaylanıp cevap alamadım .

Arkadaşlar ben uygun fiyata ve oyunlara uygun bir ekran kartı almak istiyorum birde ram 'im 1Gb çok kötü onu ne kadar arttırabilirim birde bilgisayar özelliklerini tam olarak bilmiyorum nasıl öğrenebiirim bildiğim tek şey pc 'im 32 Gb
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
25 Temmuz 2013       Mesaj #3
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar buraya bu konuyu neredeyse 6-7. kez açıyorum ancak hiçbirinde onaylanıp cevap alamadım .

Arkadaşlar ben uygun fiyata ve oyunlara uygun bir ekran kartı almak istiyorum birde ram 'im 1Gb çok kötü onu ne kadar arttırabilirim birde bilgisayar özelliklerini tam olarak bilmiyorum nasıl öğrenebiirim bildiğim tek şey pc 'im 32 Gb

CPU Z adlı programı kurup sistem özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Size ekran kartı tavsiye etmemiz için anakart marka ve modelini söylemeniz gerek.

Ayrıca 1Gb RAm yetersiz. Onu en az 4GB yapmanız gerek fakat anakartınız destekliyormu bilinmez.
İyi bir ekran kartı için iyi bir güç kaynağıda gerekli.

Bana göre ekran kartı almak yerine 1000 lira civarında sadece bir kasa alın. Hem tüm sistemleriniz güncel olur hemde ekran kartınız istediğiniz ölçülerde olabilir.
Hızlı Cevap