Yazdır
Gösterim: 11.563|Cevap: 169|Güncelleme: 8 Temmuz 2014

Aşkın Bedeli

19 Eylül 2013 20:54   |   Mesaj #1   |   
Intersect - avatarı
VIP Tanrılar
Aşkın Bedeli
MsXLabs.Org

Star TV'nin yeni dizisi Aşkın Bedeli hakkında haberler, dizi özetleri.

HİKAYESİ

Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen, yönetmenliğini Canan Evcimen ve Atilla Cengiz'in yaptığı, senaryosu Ali Alpgezmen, Aysun Erdoğan, Murat Can Türe'ye ait olan dizinin hikayesi şu şekilde:

Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar.

Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır:

asdsa

Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef’i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir. Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir?... .

Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır. Acaba bu fırtınadan sağ çıkmaya sadece aşk yetebilir mi?

KİMLER VAR?

Zeynep Aydemir (Selen Arıkan)

Deniz Bolışık (Sedef Kılıç Haznedar)

Arda Öziri (Poyraz Haznedar)

Mert Yavuzcan (Taner Odabaş)

Kevork Türker (Mümtaz Haznedar)

Yeşim Alıç (Betül Haznedar)

Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar)


Fahri Öztezcan (Dr. Alper Karadeniz)

Zafer Demircan (Gülten Kılıç)

Burcu Cavrar (Özge Tuğlacı)

Orkun Öngel (Aras Haznedar)

Serap Önder (Hayriye Yılmaz)

Erhan Mirahmetoğlu (Ferhat Yılmaz)

Zinnure Türe (Canan Solak).
23 Eylül 2013 17:06   |   Mesaj #2   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 4. Bölüm Özeti - Star TV

Betül Haznedar Holding'i zor durumda bırakıyor.
Betül ortaklık için yapılan toplantıyı sabote ederek Haznedar Holding'i çok zor bir durumun içine sokmuştur. Yaptıklarının ortaya çıkmasından korkan Betül, kendini kurtarabilmek için oyunlarına devam ederken; elinde önemli bir koz olan Poyraz da toplantıyı sabote eden kişinin peşine düşmüştür.
Ferhat'ın dikkatini çeken bir komşu misafiri...
Sedef, Gülten ve Hayriye Holding'i içine düştüğü zor durumdan kurtarabilmek için yeni bir yol aramaya koyulurlar. Hayriye'nin komşusu Alper'in evine ise Ferhat'ın ilgiyle karşıladığı yeni bir misafir gelir.
Taner, Selen'i köşeye sıkıştırıyor.
Selen'i zorla eve getiren Taner, onun geçmişini öğrenmek istemektedir. Taner'i; kendisini yakalaması için babasının gönderdiğini düşünen Selen ise Taner'in soruları karşısında köşeye sıkışmıştır.
23 Eylül 2013 17:07   |   Mesaj #3   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 5. Bölüm Özeti Star TV

Haznedar ailesi kozmetik sunumunda yaşanan talihsizliği düzeltmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar. Mümtaz, Sedef'in önderliğindeki evin hanımlarının yeni fikrinden haberdar olduğunda herkesi şaşırtacak bir karar verir. Betül ise Mümtaz'ın bu kararıyla yeni bir engelle karşı karşıya kalmış olacaktır.
Taner, Selen'in Sedef'in ikizi olduğu öğrendiğinden beri, intikamı için doğru insanı bulduğunu düşünmektedir. Fakat Selen, Taner'den uzak durmaya kararlıdır. Selen ne kadar ondan kaçmaya çalışsa da onu kaldığı zor durumdan kurtaracak kişi yine Taner olacaktır.
Haznedar Ailesi'nin tüm bireyleri şirketin iş dünyasındaki geleceğini belirleyecek, kozmetik sunumu için bir araya gelirler. Toplantıdan çıkacak sürpriz önerinin hayatlarında yaratacağı etkiden habersizlerdir.
23 Eylül 2013 17:09   |   Mesaj #4   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 6. Bölüm Özeti - Star TV

Kozmetik projesinde şirketin büyük başarı elde etmesini sağlayan Sedef, bir kez daha ailede ve çevrede tüm ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştır. Dikkatleri üzerine çekmek ve başarı elde edebilmek için kötücül yollara başvuran Betül'ün ise çabaları boşa çıkmıştır. Üstelik eşi Ender de onun yüzünden kötü duruma düşmüştür.
Şirket'in kozmetik işinin reklam yüzü olmak konusunda kararsız kalan Sedef'in vereceği karar ailede büyük merak konusu olurken, okulda, Aras ve Özge arasında başlayan tatlı sert atışmalar devam edecektir.
Öte yandan, Ender'in şirkette yükselmesi için oyunlar çeviren Betül, büyük bir hata yaparak Sedef'in eline koz verecektir. Sedef'in bu durum karşısında ne yapacağı ise merak konusudur.
23 Eylül 2013 17:10   |   Mesaj #5   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 7. Bölüm Özeti - Star TV

Haznedar Holding'in Sedef sayesinde yaptığı yeni iş atılımı ailenin hareketli günler geçirmesine sebep olur. Haznedarlar için hayat yolunda giderken düşmanları onları uzaktan izlemektedir.
Taner, Selen'i intikam planının içine çekmeye, onu ikna etmeye çalışmaktadır. Selen'i hiç ummadığı bir anda geçmişiyle yüzleştirerek kendi tarafına çekmeye çalışan Taner, hiç beklenmediği bir şeyle karşılaşacaktır.
Sedef, proje ortaklarının isteği üzerine kozmetik ürünlerinin marka yüzü olmuştur. Fotoğraf çekine giden Sedef'in sürpriz bir seyricisi olacaktır. Bu gizli seyirciyle yüz yüze gelmesi ise an meselesidir.
23 Eylül 2013 17:11   |   Mesaj #6   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 8. Bölüm Özeti - Star TV

Mümtaz'ın hediye ettiği kolyeyi satan Betül, Ender'e de yalan söylemiştir. Kolyeyi hastane masrafları için sattığını söylediği Ender, durumu ondan gizlediği için Betül'e çıkışır fakat aldıkları iyi haber her şeyi unutturur. Betül'ün hamile olduğunu öğrenirler ve heyecanla bebek için alışverişe çıkarlar. Büyük sevinç yaşayan çifti yıkacak kötü haber nedir?
Telefonu kırılan Özge'ye, Aras ve Ferhat telefon alırlar. Kendini affettirmek isteyen Aras'ın ve telefonsuz kalmasını istemeyen Ferhat'ın aldığı telefon arasında seçim yapmak zorunda kalan Özge, kimin aldığı telefonu seçecektir?
Fotoğraf çekiminde bayılan Sedef'i hastaneye götüren Gülten ve Poyraz perişan olurlar. Hastanede tedavi altına alınan Sedef'i ve Poyraz'ı bekleyen büyük sürpriz nedir?
İkiz kardeşi Sedef ve annesi Gülten'i gören Selen yıkılmıştır. Kendini toparlamaya çalışan Selen'in vereceği karar Taner için de yeni bir başlangıç olacaktır.
23 Eylül 2013 17:12   |   Mesaj #7   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 9. Bölüm Özeti - Star TV

Geçmişini unutamayan Selen, ikiz kardeşi Sedef ve annesi Gülten'den intikam almaya karar verir. Taner; intikamı kendi yöntemleriyle almak isteyen Selen'i, Sedef gibi hazırlayarak Sedef ve Poyraz'ın gittiği restorana götürür.
Alper tarafından yurda gitmesi için sıkıştırılan Özge'nin telefonun çalıntı olduğu ortaya çıkar. Telefonu kendisinin aldığını söyleyen Ferhat'ı, polis tutuklayarak karakola götürür.
Sedef'in hamile olduğunu öğrenen Haznedar ailesi büyük bir mutluluk yaşamaktadır. Ender ve Betül'ün çocuğunun olmayacağını öğrenen Mümtaz, Betül'ü teselli etmek ister. Öğrendikleri karşısında öfkeye kapılan Mümtaz ve Betül büyük bir tatsızlık yaşarlar. Poyraz ise bebeklerinin gelişini kutlamak için Sedef'i ve Uğur'u her zaman gittikleri restorana yemeğe götürür. Sedef ve Poyraz'ı bekleyen kötü sürpriz nedir
23 Eylül 2013 17:13   |   Mesaj #8   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 10. Bölüm Özeti - Star TV

Sedef'in hamile oluşunu Canan'dan öğrenen Taner, ne olursa olsun planına engel olacağına düşündüğü bu hamileliği sonlandırmak ister. Taner'in büyük planı nedir?
Özge, Dayısı Alper'in kendisini evden göndermek istemesiyle kendine kalacak yer aramaktadır. Özge'nin bu çaresizliğini öğrenen Aras, Özge'yi etkilemek için bir plan yapar.
Selen, Sedef'in hamileliğinden habersizdir. Bu durumu kendisinden saklayan Taner'e fazlasıyla güvenmektedir. Sedef ile şimdilik yollarının kesişmeyeceğini düşünen Selen, kimi görüp büyük bir şok yaşayacaktır?
Taner'in herkesten sakladığı büyük sırrı Selen'i, acaba hangi sürpriz kişi öğrenecektir?
23 Eylül 2013 17:14   |   Mesaj #9   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 11. Bölüm Özeti - 23 Eylül 2013 Pazartesi - Star TV

Evde yeni gelecek bebek için hazırlıklara başlanırken Sedef, Uğur'un bir kardeşi olacağı gerçeğiyle barışmakta zorlandığını fark eder. Bu gerçeği kıskançlıkla karşılayan bir diğer kişi ise Betül'dür. Sedef'in ikinci çocuğunun doğumunu engellemekte kararlı olan Betül, Canan'ın yardımını kabul ederken bu planın arkasında Taner'in olduğunun farkında değildir.
Taner ise Selen'i, Sedef'in yerine geçirme konusunda sabırsızlanmaktadır. Taner ve Selen'in birbirlerine hazırladıkları iki sürpriz, ikilinin hem intikamlarında hem de ilişkilerinde yol almalarını neden olur.
Özge ise dayısı Alper'e söz vermiş olsa da henüz kalacak başka bir yer bulamamıştır. Özge sokakta kalma endişesi duyarken, Alper ise sonundaÖzge'nin evden ayrılarak onu tekrar yalnız bırakacağını düşünmektedir.
8 Kasım 2013 14:30   |   Mesaj #10   |   
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
Aşkın Bedeli 12. Bölüm Özeti

Betül'ün Sedef'in bebeğini ortadan kaldırma teşebbüslerinde zarar görecek kişi şans eseri bir başkası olacaktır.
Hayriye'nin hasretle beklediği kooperatif evinin ödemelerindeki bir sorun Hayriye'nin hayallerini yıkarken, imdadına yetişen Sedef ve Poyraz olur. Ferhat ise uzun zamandır beklediği bir iş fırsatının karşısına çıkmasıyla, Özge'nin gözüne girebileceğini düşünmektedir. Bu fırsatı kaçırmamak için de her türlü riski almaya hazırdır.
Taner, Selen'in annesi Gülten'e olan nefretini dizginlemeye çalışırken bir yandan da Selen'i baştan yaratmak için onu alışverişe götürür. Fakat bu arada karşılarına çıkan bir detay, Taner'in Selen'den sakladığı bir bilgiyi de beraberinde getirir. Bu bilgi ikili arasında büyük bir çatışmaya sebep olacaktır.

Daha fazla sonuç:
Aşkın Bedeli