Güncelleme: 20 Nisan 2014  Gösterim: 2.465  Cevap: 1

2014 Yılı için Boğa Burcu Yorumu

29 Ekim 2013 11:39       Mesaj #1
_Yağmur_ - avatarı
SMD MsXTeam
2014 Yılı için Boğa Burcu Yorumu
MsXLabs.org

2014 yılı Boğalar için farklılıkların yeniliklerin yılı olacak. Bu değişimler yaşanırken sıkıntılı dönemlerin de sizi beklediğini unutmayın ancak mücadeleci boğalar bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi başaracak. Yeni girişecekleri işlerde maddi sorunlarla karşılaşmaları olası. Yeni yatırımlara girişmeden önce ihtiyatlı davranmada fayda var. Çocuk sahibi Boğalar çocukları ile ilgili problemler yaşaya bilir. Çocuk sahibi olmayı düşünenler ise bu yıl çocuk sahibi olabilirsiniz.

2014 Boğa Burcu İş Hayatı

2014 yılında, iş ortamınızın hızlı bir değişiklik geçirebileceğini söyleyelim. Çalışma yöntemleriniz, iş yeriniz değişebilir. Bu alanlarda daha özgür olabilir ve tek başına çalışma imkânı da elde edebilirsiniz. Size özgü, daha bağımsız karar verip hareket edebileceğiniz işler içinde olabilirsiniz. Bu arada kişisel düzeniniz, hayat biçiminiz de değişebilir, bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bir diyet uygulamaya başlayabilir, buna gerek de görebilirsiniz. Bu yıl ortak iş yapanlarınız varsa ortaklarıyla sorunlar yaşayabilir. Bazı ortaklıklar bitebilir. Özellikle yılın ikinci yarısı evinizden veya işinizden ayrılabileceğiniz gibi, yeni bir işe, yeni bir eve geçebilir veya evinizle ilgili bir tadilat işine girişebilirsiniz. Haziran'a kadar olan dönemde iş, ev ve ailenizle ilgili hareketli gelişmelere açık olacaksınız. Şunu belirtmekte fayda var özellikle başka bir şehre taşınmak isteyenler bu isteklerini hazirandan sonraki dönemde gerçekleştirebilirler. Ağustos-Eylül arası sorumluluklar söz konusu olduğunda mücadele etmeyi unutmayınız. Pes ederek geri çekilmek, problemlerden kaçmak çözüm değil. Unutmayın. Ekim – Aralık arasında masraflarınızı daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız. Bu dönemde ekstra harcamalar yüzünden bütçeniz sarsılabilir ve parasal alanda güvensizlik yaşayabilirsiniz.

2014 Boğa Burcu Aşk Hayatı
Yılın ilk dönemi yeni bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak bir flörte başlamanız olasıdır. Ancak bunun güzel başlayan fakat sıkıntılı bitecek olan bir dönem olduğunu unutmayın. Evli olanlar ise aşırı fedakârlıkta bulunmayı bırakmalı. Gösterdiğiniz sevginin makul bir sınırı olması gerektiğini biliniz. Mayıs - Temmuz tarihleri arasında duygusal ilişkilerde şansınız kapalı. Ağustos ayında sizin için önemli biri ile karşılaşabilirsiniz. Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar yapabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz. Ağustos ayı özellikle evli olanlar açısından zorlayıcıdır. Eğer sorunlar çözülecek gibiyse bu tarihte her iki tarafın da oturup gerçekçi bir planlamada bulunması lazımdır. Tam tersine taraflardan biri için bu ilişki bitmişse o zaman, karşı tarafın sorumlulukları üstlenilmeli ve ondan sonra yeni bir hayata adım atılmalıdır. Eylül Ekim arasında aşk hayatınız ya da evliliğinizle ilgili konularda ani kararlar vermeyiniz. Beklemede kalınız. Daha önce boşanmış ve aile evine geri dönmüş veya kendine yeni bir düzen kurmuş Boğalar için de bu dönem biraz sıkıntılı geçebilir. Aralık ayında aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Eğer bu süreçte aşk konusunda sorunlarınız büyürse veya bir şeyler yoluna girmediyse gerçeklerden kaçıp başka şeylerle teselli bulmak yerine bilakis sorunların üstüne giderek kendinize yeni bir sayfa açmalısınız. Siz mücadelenizi verin olmuyorsa olmuyor ama en azından bir çaba gösterilmiş olur. Yaşadığınız aşkı duygusal olarak ele almaktansa, mantıklı bir şekilde hareket edilmesi daha doğru olacaktır.

2014 Boğa Burcu Sağlık

Sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir. Masaj, sıcak doğal ortamlar hayatına ahenk katabilir Kendinizi çok zinde hissediyor olsanız bile soğuk algınlığı türünden hastalıklara açıksınız. Kasım-Aralık arasında sağlığınıza dikkat ediniz. Bu dönemde yurt dışı seyahati yapacak olanlar özellikle hava değişimi ile ilgili problemler yaşayabilir. Ayrıca kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler._AERYU_
20 Nisan 2014 10:20       Mesaj #2
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Boğa Burcu 2014 Falı
MsXLabs.org

Herkes daha fazla romantizm istiyor, ne de olsa dünyamız aşk çevresinde dönüyor! 2014 gönül meseleleri açısından harika bir yıl olacak, sevgili Boğa. Bekar ya da evli olmanız fark etmez, önünüzde başlamak üzere olan yeni ve son on yıl içinde yaşamadığınız türden bir dönem var, ne de olsa Jüpiter'in ziyaretleri o kadar zamanda bir gerçekleşiyor. Bahçenizde çiçekler yeniden açmak üzere sevgili Boğa ve açtıklarında kokuları başınızı döndürecek.

Boğa burcu olduğunuzdan, aşkı temsil eden beşinci evinizin çizgisinde Başak burcu vardır. Bu da, çıktığınız kimseleri seçerken çok ayırımcı olduğunuzu gösteriyor. Güzel! Bu yıl eğer bekarsanız ve aşk arıyorsanız, düzgün, değer yargıları sağlam, çalışkan ve sizinle aynı hedefleri paylaşan kişilerle tanışacaksınız. Daha çok ortalarda görünmeye çalışarak siz de üzerinize düşeni yaparsanız kısa sürede sonuç elde edebilirsiniz. Fırsat pencereniz 2014'ün Ocak ayından Eylül ortalarına dek açık kalacak.

Evliyseniz ya da bağlandığınız birisi varsa ama eşinizin size hak ettiğiniz ilgiyi göstermediğinden yakınıyorsanız bu durum değişecek. Tabii sizin yine her zamanki gibi açık, sevecen, verici ve eşinizin değerini takdir eden bir tavır takınmanız gerekecek, ama bu yıl tüm bu nitelikleriniz arzuladığınız sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak. Halen bir ilişkisi olan Boğalar son zamanlarda eğlence eksikliğinden dolayı mutsuz olabilirler. Jüpiter bu durumu düzeltmek için konserlere, spor karşılaşmalarına, tiyatro ya da şık bir restorana gitmeniz için akşamları daha sık dışarı çıkmanızı sağlayacak. Artık eğlence zamanı!

BOĞA BURCUNDAKİ VENÜS AŞKTAKİ ŞANSINIZI ARTTIRIYOR!

Tam karşılıklı ağırlamanın etkisinin bitmek üzere olduğu sırada, bir artı daha yaşayacaksınız. 5 Mart ile 3 Nisan arasında kalan dönemde, lirik Venüs bir aşk bulmanız için devreye giriyor.

Mars'ın tersine Venüs çok daha rahat ve alıcı bir burçtur. Yine istediğiniz aşkın peşinden koşmanızı öğütleyen Mars'ın aksine Venüs fazla uğraşmamanız için, size işe farklı bir açıdan yaklaşmayı ve başkalarını kendinize çekmeyi öğretir. Altın değerindeki bu dönemde tüm parti davetlerini kabul edin ve yeni insanlarla tanışın.

Bu dönem ayrıca gardırobunuza yeni eklemeler yapmak ve bir berbere (erkekler için) ya da güzellik salonuna (kadınlar için) gitmeniz açısından de ideal bir zaman. Bu güzel dönemde sloganınız şu olsun: Harika görüneceğim, kendimi harika hissedeceğim ve aşkı bulacağım.

Mars'ın gerçek aşkı temsil eden beşinci evinizi ziyaret edeceği Ağustos - Eylül 2014 arasındaki dönemde bir başka çarpıcı aşk devresi yaşanacağından bu tarihleri de takviminizde kırmızıyla işaretleseniz iyi olur.

YARATICILIĞINIZ DORUK NOKTASINA ÇIKIYOR!

Meslek hayatınızı temsil eden prestijli onuncu evinizde birkaç yıl kalacak olan Neptün, hayal gücünü yönettiğinden işinize olağanüstü yaratıcı fikirlerle katkıda bulunabilecek bir pozisyonda olacaksınız. Fikirleriniz sayesinde bir düşünür, bir mucit ve daha büyük projeler için el altında bulundurulması gereken biri olarak görüleceksiniz.

Yaratıcılık, evrenin bize sunduğu en harika armağanlardan biridir. Bu yıl yaratıcılığınızı ciddiye alın çünkü ortaya çıkaracağınız işin niteliği sizi bile şaşırtacak. Özellikle 2014'ün Eylül, Ekim ve Kasım aylarında yaratıcı becerilerinize özel bir dikkat sarfetmenizi istiyorum. Bu özel aylar, kendinize ait yaratıcı projelerinizi gerçekleştirmek için en ideal aylar.

Yılın bu zamanı ortaya çıktığını göreceğiniz enerjileri meslek hayatınızda kullanabileceğiniz gibi, aynı enerjilerden ciddi bir hobinizi yeni bir seviyeye taşımak için de yararlanabilirsiniz. Hatta kişisel bir tutkunuzu para getirecek kârlı bir işe dönüştürebilirsiniz, Bu gerçekten çok güçlü bir devre olacak.

Neptün aynı zamanda imajı da yönetir ve Neptün'ün güçlenmesi, sizi bir şekilde halkın önüne çıkarabilir. Belki televizyon ya da radyoda veya kendi alanınızda bir önder olarak medyada kitlelere seslenebilirsiniz.

29 Kasım'da Neptün ve Jüpiter mükemmel bir uyum içinde olacaklar. Bu oldukça ender rastlanan ve yararlı bir kozmik olay. Bu tarihin öncesi ve sonrasındaki günleri hatta haftaları bir kenara not edin. Yaratıcılığınızın avantajlarını görmeniz ve fikirlerinizin karşılığında para almanız 29 Kasım veya civarında olacak.

PARASAL AÇIDAN, ÖNÜNÜZDEKİ YOL AYDINLANIYOR TEMKİNLİ OLMAYA DEVAM EDİN!

Satürn nihayet iki buçuk yıl kaldığı parayı simgeleyen evinizden ayrıldı. Şimdi artık daha özgür para harcayabilirsiniz.

Öte yandan, yıllardır aynı konumunu terk etmemiş Pluto da, diğer insanların parasını temsil eden sekizinci evinizde. Bu alan yatırımları, ipotekleri, kredi, vergi, borç, miras para ödülleri gibi aylık çalışma ile kazanılmadan ama başka yollardan gelen parayı temsil eder. Pluto dönüşüm gezegenidir, yani bu tür gelirleri de olası bir kaynak olarak görmekte fayda var.

JÜPİTER’İN TERAZİ BURCUNA YAPACAĞI 13 AYLIK ZİYARET BOĞALARIN FORMUNU VE SAĞLIĞINI CANLANDIRACAK!

Son zamanlarda bir türlü veremediğiniz kilolardan yakınıyorsanız 2014 sizin için işe yarayacak bir egzersiz ve diyeti programını bulacağınız yıl olabilir.

Jüpiter'in Eylül sonlarında sağlık ve zindeliği temsil eden altıncı evinize ulaşması -ve orada 13 ay kalacak olması- Tabiat Ananın yemenizi istediklerini doğru porsiyonlarda ve doğru zamanlarda yiyerek ve egzersiz yaparak inanılmaz sonuçlar elde edebileceğinizi gösterecek.

Yılın ilk yarısı sağlık açısından genelde olumlu geçecek çünkü Jüpiter gayet titiz bir burç olan ve Güneş'inizle mükemmel bir açı yapan Başak burcunda olacak. Bu tür olumlu bir etkiyi yıllardır yaşamıyorsunuz.

Eylül'den itibaren gelişmeler hızlanacak çünkü on yılı aşkın bir süredir ilk kez sağlığınız, zindeliğiniz, formunuz ve iyileşme yeteneğiniz açısından böyle harika bir döneme girmediniz.

Kronik bir hastalığınız varsa -ya da başka bir tıbbi sorunla karşı karşıyaysanız- size yardım edecek doğru tıp uzmanlarını bulacaksınız. Aynı eğilim gelecek yılın büyük bir bölümünde de sürecek ve Ekim 2015'te sonlanacak.

2014’teki en iyi döneminiz Eylül ile Kasım arasında kalıyor. Hele beş gezegenin birden sağlığı temsil eden altıncı evinize toplandığı Ekim ayı olağanüstü geçecek. Bu da, bol bol enerji demek!

TAŞINMAK VEYA TADİLAT GİBİ EVLE İLGİLİ PROJELER!

Konu emlak olduğunda, 2012'nin bir bölümünün ve geçtiğimiz yılın harika geçtiğini söyleyebiliriz. Taşınmanız, yeni bir ev satın almanız ya da tadilat yapmanız gerekiyorsa bunu 2012'nin ikinci yarısında veya 2013'ün Ocak - Ağustos ayları arasında yapmış olduğunuzu umuyorum. Sizin için o dönemden daha güzel bir zaman zor bulunur. Eğer bunları o sıralar yapmadıysanız, evle ilgili meseleleri halletmek için 23 Haziran'dan 9 Ağustos 2014'e kadar sürecek harika bir dönem daha sizi bekliyor. İşte size küçük bir fırsatlar penceresi. Yeni evlere bakmak, olası alıcılar bulmak ya da tadilat konusunda müteahhit veya dekoratörlerle görüşmek için uygun bir zaman. Bu zaman dilimi evinize tamiratlar yapmak veya eviniz ve mülkünüz için planladığınız herhangi bir projeyi başlatmak için de harika.

Merkür 9 Ağustos'tan itibaren geri gideceğinden, işlerinizde dönemin ilk haftalarında yani 23 Haziran yakınlarına doğru harekete geçmeye bakın. Ağustos'a girdiğinizde işler yavaşlamaya başlamış olacak. Gerçi Ağustos'ta da taşınabilirsiniz ama sözleşmeleri veya senetleri Ağustos'ta imzalamamaya, müteahhitlerle Ağustos ayından önce çalışmaya başlamaya özen gösterin.

Kaynak:


Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç