Arama
Günlük Kontrol Paneli
Varsayılan Kategorisi olmayan mesajlar
5.00 puan, 2 oy.

Edit: Beşiktaş ŞAMPİYON!

Rower 21 Mayıs 2017 22:50
4 Haziran 2017 23:11 Rower tarafından güncellendi

21.05.2017
Başakşehir'in Trabzonspor deplasmanında 2 puan bırakıp, şampiyonluk yarışında Beşiktaş ile arasındaki puan farkını 4'e çıkardığı tarihtir, bu sonuçla Beşiktaş şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmış, gelecek hafta Gaziantepspor deplasmanında oynanacak maçı kazanması durumunda ise şampiyonluğunu resmen ilan edecektir.

Ne diyelim, BEŞİKTAŞ ŞAMPİ.... devamı haftaya. Msn Grin Dance
Dalgalanan Besiktas Bayragi
. . .
MazessezaM
Rower - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 585   Yorumlar 0  

saçma salak sözler

Rower 12 Mayıs 2017 00:49

Önemli olan yenmek değil, önemli olan kazanmaktır. Msn LolCool.

Aslında ''yenmek'' ve ''kazanmak'' kelimeleri aynı anlamı taşımıyor ama yinede bu cümle dolaylı yönden aynı şeyi anlatıyor. . . .
MazessezaM
Rower - avatarı

Gösterim 487   Yorumlar 0  

Kiraz Mevsimi

Rower 12 Mayıs 2017 00:47

Yılın ilk kirazını bugün yedim, normalde her zaman kıymalı mı değil mi diye kontrol ettiğim kirazı bu sefer kontrol etmeden direkt mideye indirdim, demek ki kirazı çok özlemişim desem yalan olur, Msn Sarcastic çünkü benim açımdan öyle özlenecek bir meyve değil,

herhalde bugün üşengeçliğim tuttu kurtçuk kontrolü için uğraşmak istemedim, belkide etrafı batırmamak için biraz titiz davranmışta olabilirim, aslında kirazı pekte sevmem, önüme geldi yedim işte, yemeye de bilirdim yani, yemesem hiç bişey . . .
MazessezaM
Rower - avatarı

Gösterim 468   Yorumlar 0  
3.67 puan, 3 oy.

Beşiktaş İçin

Rower 6 Aralık 2016 00:54
6 Aralık 2016 12:43 Rower tarafından güncellendi

Dinamo Kiev - Beşiktaş
06.12.2016
22:45 TRT 1

müslüman renktaşlarım için;

bismillahirrahmanirrahim

eeeeey göğü mavi, ağacı yeşil, geceyi karanlık, gündüzü aydınlık yaratan; aboubakar'a can veren, fabri'yi bize bağışlayan yüce rabbim.

ukrayna köpeklerini yeşil çimenlere gömmeyi, kahırdan ağlatmayı tüm ümmeti mümine nasip eyle ya rabbi.

ey gücü her şeye yeten yüce rabbim, sen nsk olimpijs'kyj stadını ukrayna . . .
MazessezaM
Rower - avatarı

Gösterim 822   Yorumlar 5  

uyduruk gönderme

Rower 25 Şubat 2016 17:52

kankalarına, ''zaten onu hiç sevmemiştim'' demiş, pilava ve makarnaya vermiş vücudunu benim için zayıflatmıştı, bunlar anlatılmıyor tabi. Kimse bunlardan söz etmiyor.

https://twitter.com/retrohakan . . .
MazessezaM
Rower - avatarı

Gösterim 390   Yorumlar 0  
Sayfa 1 / 14