Arama
Günlük Kontrol Paneli
Pembe Aydınlık
5.00 puan, 4 oy.

Ben ve Beynim

ThinkerBeLL 10 Aralık 2011 04:01 (Pembe Aydınlık)
30 Kasım 2015 16:02 ThinkerBeLL tarafından güncellendi

Başlık sizi yanıltmasın, ciddi bir konu bu. Bir test yapıyor ve nasıl bir beyne sahip olduğunuzu öğreniyorsunuz.
Eğer siz de yapmak isterseniz işte adresi > Beyin Testi
Bundan başka karakter tahlili ve kişilik testleri de var, bunları da yaptım ve kendimi kendime teyit ettim. Bir ara onları da yayınlar ve sizleri kendimle ilgili ayrıntılar hakkında aydınlatırım.

Neyse, işte benim beynimin test sonucu:

Beyin_testi.jpg

Kopyala yapıştıra izin
. . .

Gösterim 5445   Yorumlar 11  
5.00 puan, 3 oy.

Çılgın Türklerimiz yine sahnede...

ThinkerBeLL 14 Ekim 2011 11:34 (Pembe Aydınlık)

ben_ben_ben.gif
Telefonunuzu beş defa üst üste açmadığınızda; sırasıyla polis, MİT ve Genelkurmay’a haber verebilecek canlıya “anne” denir.

Evinin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana Türk denir.

Japonya’da hırsız yakalayan robot yapmışlar.
- Amerika’da 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.
- İtalya’da 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.
. . .

Gösterim 5748   Yorumlar 7  

Vatikan'ın Açıklaması

ThinkerBeLL 2 Mart 2011 01:18 (Pembe Aydınlık)

Vatikan'ın kadınlarla ilgili yaptığı son açıklama:
"Kadınların sevişirken söyledikleri "Oh my god..." ile başlayan sözleri (haykırmaları) artık duadan sayılmayacaktır."
islik . . .

Gösterim 8792   Yorumlar 5  

Çılgın Türklerimizi bir kez daha alkışlayabilir miyiz lütfen?

ThinkerBeLL 29 Aralık 2010 13:07 (Pembe Aydınlık)

lol.gif
Gayet saf, terbiyeli, iyi niyetli bir kız arkadaşımla; yine aynı derecede saf, terbiyeli, iyi niyetli, mülayim bir erkek arkadaşımı hayırlara vesile olsun diye Msn'de tanıştırıyorum. Bunlar bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar veriyorlar. Akşam heyecanla kız arkadaşımı arıyorum önce. "Ee nasıl geçti?" diyorum. Arkadaşım son derece sinirli cevap veriyor:
"Erkek milleti değil mi, hepsi aynı. Daha bir saat geçmeden, tuttu bana 'Sekse düşkün müsün?' . . .

Gösterim 8522   Yorumlar 9  

Bir tecavüz hikayesi

ThinkerBeLL 18 Mayıs 2010 01:53 (Pembe Aydınlık)

Belgrad Ormanları’nda bir akşamüstü…

- Nihahahah… Boşuna kıpraşma yavrum. Elimden kurtulamazsın… Bağırmak da fayda etmez. Bu ormanda seni kimseler duyamaz. Sen iyisi mi meşhur sözü hatırla ve rahatla. Tecavüz kaçınılmazsa uzan keyfine bak… Heheheheh…

- Sen şimdi bana tecavüz mü edeceksin?
-Yok nasihat edicem. Tabii ki tecavüz edicem.
- Eminsin yani...
- Tabii eminim, artık tecavüz etmek suç bile değil güzelim. Tecavüzü ediyorsun, sonra tecavüze uğrayan kız
. . .

Gösterim 12103   Yorumlar 1  
Sayfa 1 / 5