Arama
Günlük Kontrol Paneli
ThinkerBeLL Olmak
5.00 puan, 4 oy.

Ben ve Beynim

ThinkerBeLL 10 Aralık 2011 04:01 (Pembe Aydınlık)
30 Kasım 2015 16:02 ThinkerBeLL tarafından güncellendi

Başlık sizi yanıltmasın, ciddi bir konu bu. Bir test yapıyor ve nasıl bir beyne sahip olduğunuzu öğreniyorsunuz.
Eğer siz de yapmak isterseniz işte adresi > Beyin Testi
Bundan başka karakter tahlili ve kişilik testleri de var, bunları da yaptım ve kendimi kendime teyit ettim. Bir ara onları da yayınlar ve sizleri kendimle ilgili ayrıntılar hakkında aydınlatırım.

Neyse, işte benim beynimin test sonucu:

Beyin_testi.jpg

Kopyala yapıştıra izin
. . .

Gösterim 5449   Yorumlar 11  
5.00 puan, 4 oy.

Bana BENİ Anlatan -Alıntılar-

ThinkerBeLL 21 Ekim 2009 12:35 (Pembe Aydınlık)

Merhaba,

İnsanın kendini tekrarlaması hep trajik gelmiştir bana. Hele kendince yeni başlangıçlar yaptığını düşünüyorsa. Ancak devam edegelen durumlar da hep atbaşı gider yeni başlangıçlarda. Aslında değişen bir şey yoktur, sadece öyle düşünmek ister insan. Bir züğürt tesellesi yansımasıdır yeni beyaz sayfalar... Bir kandırmacadır farkındalığının yanı sıra.
Yani, özetlersek bu kaotik gibi duran hafiften pesimist (bu kelimeye de acayip tilt olurum, Türkçesi varken üstelik, merak
. . .

Gösterim 4534   Yorumlar 2  
5.00 puan, 5 oy.

K

ThinkerBeLL 24 Temmuz 2009 17:51 (Pembe Aydınlık)

Okumayacağınız bir başka uzun upuzun yazı daha yes2

Kitaplarda kâşiflerin keşfettikleri kâinat kurulurken, karşı karşıya kalan kaplanlar kunduzlara kükrer; keyifleşen küheylanlar kısraklara, küp karınlı kadanalar katırlara kişner; köpüklü kırılgan kutuplarda kefallar köpekbalıklarına karşı kalkanlaşır; kara-kuru kaplumbağalar karabataklara kostaklanır; kör kösnüler kumlarda kıpırdanır; kaşağısız, kayışsız karakaçanlar karacalarla,
. . .

Gösterim 6055   Yorumlar 5  
5.00 puan, 5 oy.

Yay Kızı Olmak (veya Ben)

ThinkerBeLL 21 Temmuz 2009 10:15 (Pembe Aydınlık)
21 Temmuz 2009 12:37 ThinkerBeLL tarafından güncellendi

Yay Kızı Olmak (veya Ben)
Dikkat çekicidir. Gezmek, başka ülkeler görmek hayallerini süsler. Fikirleri için savaşır.
Çalışkandır. Sosyal yaşamları çok hareketlidir. Cinselliğe düşkün, enerjisi yüksek, fantezileri boldur.
O her zaman size duymak istediğiniz şeyleri söylemeyecek. Çoğunlukla açık sözlülüğü ve utandırıcı sorularıyla saçlarınızı diken diken edecek. Ama arada sırada öyle özel, öyle harikulade bir şey söyleyecek ki, size şarkı söylüyormuş gibi gelecek.
Örneğin:
. . .

Gösterim 8847   Yorumlar 20  
5.00 puan, 13 oy.

Sevgili BEN

ThinkerBeLL 27 Mart 2009 09:51 (Pembe Aydınlık)

S**tir git!

Mümkünse öl lütfen!
Puf ol!
Karanlık alsın seni!
Kendini dünyanın çeşitli aptallıklarına kaptır.
S**tir git bi' zahmet. Gözüm görmesin seni. Tam da bi' ışıltı buldum diye sevinirken çok uykum var diyip gerçeklere, farkındalığa kapat gözlerini.
Geber e mi!
Yaşadığının, ne olduğunun farkında olmayan insanlar gibi yap sen de artık. Sabah kalk akşam yat, bir süre dolan ortalarda bi' şeyler eksikmiş gibi ama hiç bulama.
Sonra alış
. . .

Bu kategoride: ThinkerBeLL Olmak
Gösterim 5032   Yorumlar 3