Arama
Günlük Kontrol Paneli
Çılgın Türkler
5.00 puan, 3 oy.

Çılgın Türklerimiz yine sahnede...

ThinkerBeLL 14 Ekim 2011 11:34 (Pembe Aydınlık)

ben_ben_ben.gif
Telefonunuzu beş defa üst üste açmadığınızda; sırasıyla polis, MİT ve Genelkurmay’a haber verebilecek canlıya “anne” denir.

Evinin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana Türk denir.

Japonya’da hırsız yakalayan robot yapmışlar.
- Amerika’da 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.
- İtalya’da 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.
. . .

Gösterim 5742   Yorumlar 7  

Çılgın Türklerimizi bir kez daha alkışlayabilir miyiz lütfen?

ThinkerBeLL 29 Aralık 2010 13:07 (Pembe Aydınlık)

lol.gif
Gayet saf, terbiyeli, iyi niyetli bir kız arkadaşımla; yine aynı derecede saf, terbiyeli, iyi niyetli, mülayim bir erkek arkadaşımı hayırlara vesile olsun diye Msn'de tanıştırıyorum. Bunlar bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar veriyorlar. Akşam heyecanla kız arkadaşımı arıyorum önce. "Ee nasıl geçti?" diyorum. Arkadaşım son derece sinirli cevap veriyor:
"Erkek milleti değil mi, hepsi aynı. Daha bir saat geçmeden, tuttu bana 'Sekse düşkün müsün?' . . .

Gösterim 8521   Yorumlar 9  
5.00 puan, 4 oy.

Çılgın Türklere Alkış Lütfen!

ThinkerBeLL 23 Kasım 2009 16:19 (Pembe Aydınlık)

Haketmiyorlar mı?
d41b46c6eb0e0b25683338ckp7.gif
Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla koşturup "112′nin numarasi neydiiiii?" diye bağıran sarışına,

Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o... çocuklari!!" diyen Karadenizli ağır abiye,

Banyonun lambası yanmayınca elektrikler kesik zannedip yarım saat gelmesini bekleyen, beklerken de
. . .

Gösterim 1211   Yorumlar 9  
5.00 puan, 9 oy.

Her derdin devası ZICTIRED

ThinkerBeLL 11 Mayıs 2009 15:28 (Pembe Aydınlık)
30 Kasım 2015 16:05 ThinkerBeLL tarafından güncellendi

Her sabah aç karnına bir kapsül, mutlaka Msn Nerd

. . .

Gösterim 8169   Yorumlar 7