Arama
Günlük Kontrol Paneli
Varsayılan Kategorisi olmayan mesajlar

günün karikatürü

adsız 13 Ağustos 2012 22:24

. . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 4138   Yorumlar 2  

Öğreneceksin Hayatı

adsız 10 Ağustos 2012 00:54

Neler gördük şu hayatta, neler geçti başımızdan, yine de yıkılmadık. Bunu da öyle gururla falan söylemiyorum, zaten yıkılmamamız gerekiyor, doğru olan bu!

Ne kadar dert ve acı çıkarsa karşına, ne kadar çok düşersen düş, yeniden kalkacaksın. Kalkacaksın ve çabalayacaksın! Yoksa sürünür durursun kendi çıkmazlarında.
aran da olsa, yatın katın da olsa; hiçbiri sevgisizliği ve yalnızlığı satın alamazlar. İyi dostların olacak, sen de iyi dost olacaksın. Doğru insanları seveceksin, . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 1395   Yorumlar 0  

Sensiz Yaşayamam…..

adsız 6 Ağustos 2012 15:16

Kimsenin ömrü diğerine bağlanamaz, bağlanmamalıdır! Başka bir hayat üstüne hayat kurulur mu? Yaratana isyan değil midir bu?
Ne demek yaşayamam, yaşarsın, hepimiz yaşarız, hep yaşadık! Be terk ederse der birileri, öldürürüm kendimi! Öldür o zaman, senin varlığının şartı o adam veya kadınsa, sende de hayatın hakkında daha iyi düşünce yoksa, durma tabii! İki ağlarız arkandan, iyi insandı deriz.
Sonra senin uğruna ölmek istediğin başka koyunlarda uyur, aşık olur, evlenir, çocuğu olur, seni . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 383   Yorumlar 0  

Sevmen Yetmiyor Sahiplen İstiyorum

adsız 31 Temmuz 2012 01:55

Ne tuhaf değil mi, eskiden hep beni sevecek bir karşıma çıksın diye dua ediyordum. Sen geldin! Sonra benim sevdiğimden daha çok sevsin diye dua ettim, çok sevdin…
Şimdi beni sevmen yetmiyor, sahiplen istiyorum. Neredeyim, neredesin, beni özledin mi, kaç kere düşündün söyle istiyorum.
İnsanın özünde var işte bu doymazlık hali…. Önceleri karnım aç yemek diye dua edersin, simitle peyniri bulsan sevinçten bayram edersin; ardından bir et koyar önüne biri, bunun sosu nerede diye isyan
. . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 2572   Yorumlar 2  

Çırağı Dahi Değilim Aşkın!!!

adsız 27 Temmuz 2012 00:13

hesaplasmazamani3dj5bn9 . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 1426   Yorumlar 0