Arama
Günlük Kontrol Paneli
Varsayılan Kategorisi olmayan mesajlar

Kalp Kırılmadan Büyümez

adsız 30 Mayıs 2013 00:17

Mutluluk büyütmez yüreği, şımartır belki ama dert dediğin öyle mi? Göz kenarı gibi, kalp kenarına yerleşmeden çizgiler, hangi ruh büyümeyi becerebilmiş?
O yüzden kalp acımalıdır aslında. Hiç boşuna isyan etme gidenlere, herkes birbirinin hayatında görevli, herkes birbirine başka ders!
Hayat dediğin uzun yolculukta, herkes birbirinin hayatına bir sebeple giriyor. Sen onu sevgilin, eşin, arkadaşın, baban, öğretmenin olarak tanıyorsun. Elbet bir sıfatı olacak herkesin ama asıl görevi seninle . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 336   Yorumlar 0  

Düşsek Bir Hayalin İçine, Olmaz mı?

adsız 19 Nisan 2013 23:30

Bir düşün orta yerindeydim, doğdum, dünyaya geldim. Huzurluydum üstelik, keşke kimse ellemeseydi!

Benim tercihim mi gelmek, buradaki aklımla anlamam mümkün değil ama madem geldik şu gezegene, tadını çıkarmak derdindeyim.

Sana kör kütük aşık olmak istiyorum mesela. Bir rüyanın en huzurlu yerinden gülümser gibi, yaşama gülümsemek istiyorum.

Senin üstüne kurulan düşlere ihtiyacım var. Sana tutunmak, sana sarılmak, sana yaslanmak istiyorum.

Gözlerinde . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 542   Yorumlar 1  

Her Duygu Sevgi mi?

adsız 23 Mart 2013 16:57

Her hissettiğimiz sevgi değildir. Bazen kalp ve beyin hiç yapmadıklarını yapar ve işbirliği ederler. Bir yanılsamadan öteye gitmeyen duygular yaşatırlar bize. Zaman geçtikçe anlarsınız ki, her duygu sevgi değilmiş.
Sevgi kendi içinde ikiye ayrılır. Aslında sevgi ayrılmaz da, insanların sevme şekli ikiye ayrılır. Beklentili sevenler, beklentisiz sevenler. Karşılıksız sevmenin en güzel örneği, annedir. Ne kadar yaramaz, işe yaramaz ve onun ümitlerini kırmış olursanız olun, anne sevgisine . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 1136   Yorumlar 3  

Seni Her Özlediğimde

adsız 4 Mart 2013 19:50

Ben seni her özlediğimde, hiç bilmediğim dillerde şarkılar söyler kalbim ve en çok aklımın direği sızlar. Özelimin o ağır dumanını, sigara gibi içime çekerim, ciğerlerim sen sebepli verem olur.
Ben seni her özlediğimde, en sıcak yaz günleri bile kışa döner. Soğuk bir rüzgar vurur yüzüne, nereden geldiğini anlayamazsın. “Şeytan yokladı” dersin yanındakilere, boynundan öper ruhum, farkına varamazsın.
Ben seni her özlediğimde, bir yaprak düşer ağaçtan. Özlemin . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 541   Yorumlar 0  

Biz işte...

adsız 12 Şubat 2013 22:26

gnnx
. . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 605   Yorumlar 0