Arama
Günlük Kontrol Paneli

uyumama bahanesi

adsız 24 Temmuz 2012 02:01

Ramazan boyunca ''ben kaldırırım sizi sahura ya'' bahanesiyle evdekilerden ''yat artık hadi'' cümlesini duymayacağı için mutlu olanlar derneği saygılar Msn Grin . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 343   Yorumlar 0  

Gitme Demem

adsız 22 Temmuz 2012 02:03

Kimseye kal demek için sebebim yok benim, gel demek için de… Bir yürek özleyip gelmiyorsa yamacıma, neden çağırayım ki? Aşktan mı? Aşk benim yahu, kime ne?
İnsan mutlu olduğu yerde durur, sevdiği, sevildiği yerde kök salar. Kim ne derse desin, huzurluysa kendi çöplüğü bile cennet görünür gözüne.
Mutsuz olan gider, arayan gider, başka yerlerde gönlü olan, merak eden gider. O zaman gitmelisin! Başka dağları, başka nehirleri, başka denizleri görmek istiyorsan gitmelisin.
Ben de gidebilirdim . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 1552   Yorumlar 0  

Uçak Fabrikası

adsız 21 Temmuz 2012 01:13

Uçak fabrikasında yeni bir tasarım. Herşey mükemmel. İlk test uçuşu fakat uçağın kanatları gövdeyle bağlantı yerinden kopuyor. Tüm ekip enkazın başında.

Birisi "kanatla gövdenin birleştiği yerlere delik delin" diyor. Yeniden hesaplamalar, iki yıllık çalışma, test uçuşu. Ne yazık ki akıbet aynı. Kanatlar yok.

Fabrikaya taşınan enkazın başındaki acayip adamdan aynı öneri. "Delik delin kardeşim."

Üçüncü denemenin de akıbeti aynı olunca proje
. . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 1527   Yorumlar 0  

beyin kalbe çıkışınca

adsız 20 Temmuz 2012 03:29

. . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 2714   Yorumlar 2  

Başka Şehrin Aşıkları

adsız 19 Temmuz 2012 02:13

Burada başka türlü batıyor güneş sevgili, başka bir kızıl, başka bir gurup… Bu şehirde her sokak can pazarı, her yan aşk simsarı; sen git ve hiç dönme sevgili….Başka şehirlerde, uzaklarda sevelim birbirimizi. Aynı gökyüzüne bakıp, aynı yıldızı gördüğümüzü sanalım, boş ver! Son romantik biz kalalım olmazsa yeryüzünde çünkü kalp ağrılarım tutuyor gerçekleri görünce.Başka şehrin aşıkları olalım seninle, hiç gelme bu tuhaf kentin caddelerine, buralarda yürüme! Bu iç gıcıklayan kargaşa kokusu . . .
VIP Üye
adsız - avatarı

Gösterim 1527   Yorumlar 0  
Sayfa 11 / 18