Arama
Günlük Kontrol Paneli

Dikkat! Ağır ironi içerir!

Duyguxx 21 Eylül 2015 12:46

Türkiye erkeğinin gözünden makbul kadin modeli..
-45 kilo olmasına rağmen d-cup göğüslü olsun.
-Benden en az beş yaş genç olsun.Kadınlar yaşlandıkça çöker, erkekler durduğu yerde gençleşir malum..
... -Ne hikmetse o güne kadar kimsenin elini bile tutmamış bir kız bulayım. Bu arada benim önüme gelenle düşüp kalkmam ve sevişmem sayılmaz çünkü pipim var.
-Evlenelim. Kendi ailesiyle pek görüşmesin, benim aileme tapsın. Hafta sonlarını ve bütün tatilleri aileme hizmet ederek geçirsin, . . .
Kayıtlı Üye
Duyguxx - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 768   Yorumlar 2  

İçindeki onca tufanı nasıl gizliyorsun böyle sessizliğinle ?

Duyguxx 16 Eylül 2015 14:16

İçindeki onca tufanı nasıl gizliyorsun böyle sessizliğinle ?

Sen sustukça içindeki boşlukta yankılanıyor sanki hayata dair sakladığın, daha doğrusu saklamaya çalıştığın her şey... Pişmanlıkların, keşkelerin yankılanıyor o dipsiz boşlukta.. Duymamdan korkuyorsun değil mi o çığlıkları ? Beni görünce gözünü kaçırmandan dudaklarını ısırmandan belli, çözülmekten, seni çözmemden korkuyorsun, o dipsiz kuyuya Seninle inip yüreğinde ne varsa uluorta ortaya sermemden... Ama şunu bil ki o yürek . . .
Kayıtlı Üye
Duyguxx - avatarı

Gösterim 414   Yorumlar 0  

Size bir ülke anlatayım mı?

Duyguxx 29 Ağustos 2015 12:53

Size bir ülke anlatayım mı?
Bu ülkede 69 yaşındaki A.Ü gibi, yolda sadece adres sorduğunuz torununuz yaşında bir genç tarafından bir barakaya çekilip tecavüz edilebilirsiniz, maaş kartlarınız ve ziynet eşyalarınız çalınabilir..
Bu ülkede 6 yaşındaki Gizem Akdeniz gibi, babanızın kuzeni tarafından defalarca tecavüz edilebilir, öldürülebilirsiniz, cesediniz ormanda bulunabilir. Yaşınızın bir önemi yok, vajinanızın olması yeterlidir erkekleri tatmin edebilmeniz için..
Bu ülkede . . .
Kayıtlı Üye
Duyguxx - avatarı

Gösterim 548   Yorumlar 1  

Dostoyevski-Karamazov Kardeşler

Duyguxx 15 Nisan 2015 14:08

Rahip Alyoşa : Dimitri sana babamızı öldürmek istediğini söyledi mi?
Ivan Karamazov : Bir keresinde, ani bir öfkeyle onu öldürebileceğini söylemişti.
Rahip Alyoşa : Tanrı korusun.
Ivan Karamazov : Neden? Bir iblis, diğerini yok edecek ve her ikisi de bunu hak ediyor.
Rahip Alyoşa : Ivan, çok mutsuz olmalısın....
Ivan Karamazov : Çocukları seviyor musun, Alyoşa?
Rahip Alyoşa : Evet.
Ivan Karamazov : Peki hiç fark ettin mi, ne çok insan çocuklara eziyet . . .
Kayıtlı Üye
Duyguxx - avatarı

Gösterim 430   Yorumlar 0  

acımasız insanoğlu...

Duyguxx 10 Nisan 2015 17:00

Aman siz ne şekersiniz böyle topişler..
Hadi biraz daha oynayın, çünkü az sonra annenizin yüzünü testereyle keseceğiz. Neden mi? Çünkü onun dişinden anahtarlık, tesbih, biblo gibi ıvır zıvır şeyler yapıp birbirimize hava atacağız..
Efendim? Hmm, evet böyle bir saçmalık için yetim kalacak belki de öleceksiniz. Ancak büyüme ihtimaliniz var, bu acı kalbinizde derin bir yara oluşturacak evet, sonra bir sevgili çıkacak karşınıza ve aaa küçük bebekler gelmiş.
Taam onlarla bir nebze... . . .
Kayıtlı Üye
Duyguxx - avatarı

Gösterim 412   Yorumlar 1  
Sayfa 2 / 19