Arama
Günlük Kontrol Paneli

"Şu hayatta, yaratılanlar arasında ki en önemli bağ

Deniz_Yıldızı 14 Kasım 2014 09:48 (Kalbim daha fazLa KırıLmasın. canım daha fazla yanmasın ANNE.)

"Şu hayatta, yaratılanlar arasında ki en önemli bağ
Merhamet ve sevgi duygusudur..
Bu bağı yok eden tek varlık ise insandır.
Her şeyinizi kaybedebilirsiniz...
Ama MERHAMETİNİZİ asla kaybetmeyin.
O bize İnsan olduğumuzu hatırlatacaktır.."
. . .
Kayıtlı Üye
Deniz_Yıldızı - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 279   Yorumlar 0  

Cankuşum Benden Gitti, Çok Üzgünüm Çok...

Deniz_Yıldızı 20 Ekim 2014 10:22 (Kalbim daha fazLa KırıLmasın. canım daha fazla yanmasın ANNE.)

Hayat bu kadar kısa insan olsun hayvan olsun iyi bir iz bırakıyorsan işte güzellik budur benim CANKUŞUM BUGÜN ÖLDÜ Msn Sad((((( bu yaşıma kadar hiç bir insan onun kadar yüreğimde yer yapmadı merhametli insancıl duygusal cana yakın anlatmakla bitmez benim CANŞUŞUM yemin ederim insanlardan daha insandı o hayvanlar cennete girermi bilmemde ben yinede mekanı cennet olsun CANKUŞUMUN DİORUM ARTIK BUNDAN SONRA PAZARTESİLERİ SEVMEYECEĞİM ÇOK ÜZGÜNÜM ÇOKKKKKKK Msn Sad(((((((((((((((((( 

. . .
Kayıtlı Üye
Deniz_Yıldızı - avatarı

Gösterim 244   Yorumlar 0  

Yeni öğretim yılı tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlarıma hayırlı olsun.

Deniz_Yıldızı 16 Eylül 2014 09:12 (Kalbim daha fazLa KırıLmasın. canım daha fazla yanmasın ANNE.)

Türküm..doğruyum... Yeni öğretim yılı tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlarıma hayırlı olsun. Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, Türk olmaktan gurur duyan ve bunu göğsünü gere gere tekrarlayan nesiller, tüm engellemelere rağmen devam edecektir.
Ne Mutlu Türküm Diyene!

. . .
Kayıtlı Üye
Deniz_Yıldızı - avatarı

Gösterim 776   Yorumlar 0  

SEVGİ DOSTLUK BU OLSA GEREK

Deniz_Yıldızı 12 Eylül 2014 09:42 (Kalbim daha fazLa KırıLmasın. canım daha fazla yanmasın ANNE.)

. . .
Kayıtlı Üye
Deniz_Yıldızı - avatarı

Gösterim 469   Yorumlar 0  

NURLU CUMALAR

Deniz_Yıldızı 12 Eylül 2014 09:15 (Kalbim daha fazLa KırıLmasın. canım daha fazla yanmasın ANNE.)
12 Eylül 2014 09:18 Deniz_Yıldızı tarafından güncellendi (resim açmadı)

Ey affetmeyi seven Rabbim! Sil gözyaslarimizi. Sen teselli et bizi, serinlik sun bagrimiza. Vardır bundada bir hayır. Hayırlı kederlerimizi sen sevdir bize. Tıpkı geceye saçılan yıldızlar gibi, ömrümüze ışık olsun, SIKINTI anlarimizda ettigimiz dualar. Hüzünlerde olgunlaştır bizi. Sen yolumuz ol, Sen sonumuz ol, Sen tut elimizden, sana giden yollarda nurumuz ol. Sen derman ol volkanlarimiza. Dağlar kadar günahlarimiza, bir avuç tövbe kırıntısı getirdik. Affeyle....
Amin inşaallah...
. . .
Kayıtlı Üye
Deniz_Yıldızı - avatarı

Gösterim 479   Yorumlar 0  
Sayfa 3 / 16