Arama
Günlük Kontrol Paneli

vazgeçmek

SuDoKu 19 Kasım 2011 19:29

3a44d72965a77fc8354c177d5bf6aaca
yağmur yağar ya?
işte onun gibi gideceğim yere, gözüm kapalıyım daima
sessizlik andı içtim yalnızlığımla
kim engel koyabilir ki yoluma?
kaybetmek sorun değildi de
vazgeçmek sorundu aramızda..
şimdi elveda
yolculuk adında bir imza
kaygısız sözlükler ağzımda
ama tek sorunum telaffuzumda..
. . .
DersFobik
SuDoKu - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 5027   Yorumlar 1  

susmak.

SuDoKu 29 Ekim 2011 15:00

cekip
Diyojen'e sorarlar,
"üstat,bir adamın zekasını nasıl anlarsın?"
Diyojen de "konuşmasına bakarım." der.
Tekrar sorarlar "peki ya hiç konuşmazsa?"
Üstat cevap verir "Henüz o kadar akıllısına hiç rastlamadım."

Konuşmayı bir marifet olarak görenin fazlalıkta oldugunu fark ettim.oysa susmak bir erdemdir.gerçi bu erdeme herkesin sahip
. . .
DersFobik
SuDoKu - avatarı

Gösterim 1789   Yorumlar 2  

Sevdiğin çiçek.

SuDoKu 19 Ekim 2011 21:13

...
Sevdiğin çiçeği yetiştiriyordum arka bahçemde. Çiçek önce filizleniyor sonra açıyor büyüyor
büyüyor ama ben bir türlü koparıp sana veremiyordum. Korkuyordum aramızdaki dostluğun o
çiçeği susuz bırakmasından. Utanıyordum… Sen onca güzellikleri sırtında taşırken ben heybesiz geziyordum. Söyleyemiyordum bir türlü içimdeki tapusu sana ait olan sevgiyi. Sen bir yıldız kadar bana uzakken ben şah damarına yakın olmayı becerecek kadar seviyor ama bunu sana anlatamayacak kadar
. . .
DersFobik
SuDoKu - avatarı

Gösterim 768   Yorumlar 1  

Seni sevmeyi durduramadım.

SuDoKu 3 Ekim 2011 19:22

gggg

Sana âşık olmayı çalışıyordum gece ödevlerinde. Basit bir matematik sorusunda sen pay oluyordun ben payda. Ben inatla artarken sen hep yerinde sayıyordun.

Sana âşık olmasını öğreniyordum tarih derslerinde. Ben milat oluyordum sen benden sonrası. Sana elimi uzatıyordum ama sen hep öncede kalıyordun.

Sen bazen yanıma gelip bana sıkıntılarından bahseder başını omzuma koyardın, ama ben sana
. . .
DersFobik
SuDoKu - avatarı

Gösterim 6748   Yorumlar 2  

seni yazmak istedim..

SuDoKu 1 Ekim 2011 21:10

...
Kaldırımın en sağından başımı montun içinde gizleyerek yürüyorum ya yanımda her defasında bir polis duruyor. Önce yüzüme bakıyor sonra kimliğime. Artık benzemiyorum ya o fotoğrafa şüpheli bir şekilde Bu kimlikteki sen misin? Diyor sonrada adımı anons ediyor telsizde. O an senin numaranı uzatmak geliyor aklıma. ‘’Aç ona sor, beni bir tek o tanır diyorum içimden’’.
Birkaç dakika sonra bırakıyor beni. Ama sahile ulaşasıya kadar birkaç kez daha yolum kesiliyor bu şekilde ve her seferinde
. . .
DersFobik
SuDoKu - avatarı

Gösterim 1625   Yorumlar 3  
Sayfa 2 / 8