Arama
Günlük Kontrol Paneli

Her GeLişini HeycanLa bekLErdim

Ask Mahkumu 25 Ekim 2012 00:44

Her GeLişini HeycanLa bekLErdim Sokağın Başında Yanıma GeLdiğinde DiLim TutuLur Damağım Kurur KonuŞamazdım, Sen GüLümser Yanağımda Ufaktan Bir Buse Kondurup ELimi Tutardın, Bense O anda KaLbimLe Savaş İçerisinde KaLırdım BayıLırdım Sanki Heycandan... Bana NeLer Yaptğını AnLatırdın Bense Pür Dikkat Dinlerdim Seni, Dudağından döküLen HeceLeri SözcükLeri Sayardım Tabiri Caiz-se DaLar Giderdim GönLündeki Sevdaya Sense BEnim O HaLimee GüLer Kahkaha Atardın, Benseee Utanırdım Msn Sad(

Çokmu
. . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 1298   Yorumlar 0  

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 1255   Yorumlar 0  

Hani şu senin deli gibi sevdiğin insan bir gün sana "Seni seviyorum." der de,..????

Ask Mahkumu 22 Ekim 2012 20:18

Hani şu senin deli gibi sevdiğin insan bir gün sana "Seni seviyorum." der de, çıkarsanız, anlatayım neler olacak.

İlk önce sana seni sevdiğini söyleyecek, senin için uğraşacak, seni mutlu edecek, sana sarılacak, seni öpecek, sana istediğin herşeyi verecek. Hediyeler alacak, seninle uyuyacak, gezecek, birlikte kahkahalar atacaksınız. Sonra yemek, sonra resim, herşeyi birlikte yaşayacaksınız. Ayakların yerden kesilecek, herkese onu anlatacaksın, hatta ondan başka hiçbir şeyi
. . .

Gösterim 3493   Yorumlar 2  

!!!!! Sevgili olmayalım biz !!!!!

Ask Mahkumu 22 Ekim 2012 20:05

!!!!! Sevgili olmayalım biz !!!!!
*Tüm gün konuşalım, hep birbirimizi özleyelim ama " sevgili olmayalım "
*Balık tutalım sonra tuttuğumuz balıkları geri dökelim denize.
* Birbirimize karışalım, kıskanalım, kavga edelim, küselim, barışalım ama " sevgili olmayalım " ne olur.
* Beraber gelecekle ilgili hayaller kuralım, saatlerce telefonda konuşalım, sinemaya gidelim, sahilde el ele dolaşalım ama " s...evgili olmayalım " biz.
*Sen başka
. . .

Bu kategoride: Sana Dair...
Gösterim 1384   Yorumlar 0  

Gösterim 2201   Yorumlar 0