Arama
Günlük Kontrol Paneli

Doğum Günüm

bloom22 9 Nisan 2014 16:23 (Rüya)

Bu gün ben doğmuşum ♥ sıra sizde :D . . .
Kayıtlı Üye
bloom22 - avatarı

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 476   Yorumlar 2  

Ünlü Antileri

bloom22 5 Nisan 2014 16:16 (Rüya)

Gerçekten sinirlerimi zıplatan bi konu
Kimse kimseyi sevmemek zorunda değil ama bazıları bazı şeyleri çok abartıyolar saçma önyargılarıyla kendilerini belli ediyolar sevmezselerse sevmesinler o ünlüyü sevenlere ve ünlüye hakaret etmeleri gerekmez hele de facebookda "Anti **** Team *****" diye birçok sayfa var onlara çok gülüyorum benimde sevmediğim bir ünlü var ama kalkıp da onu araştırıp kötü yönlerini herkese sergilemiyorum yani kusura bakmayın da biraz saçmalıyosunuz bence onlarla uğraşmak . . .
Kayıtlı Üye
bloom22 - avatarı

Gösterim 343   Yorumlar 1  

Taylor Swift

bloom22 21 Mayıs 2013 12:23 (Rüya)
22 Mayıs 2013 15:19 bloom22 tarafından güncellendi

x: Daha önce bir fanın seni ağlattı mı?
Taylor: Evet. Kanserli küçük çocukları ne kadar fazla görürsem göriyim bu duyguya alışamıyorum. Hiçbir noktada bu his bana iyi hissettirmiyor. Hiçbir noktada herşeyi bir kenara bırakıp, "bir çocuk daha ölüyor." diye düşünemiyorum. Yıllardır birsürü yeri geziyorum ve küçük bir kız görüyorum. Çok fazla hayat doluydu ama kanserden dolayı saçlarını kaybetmişti. Bir yıl sonra oraya tekrar gittim ve "Hey Lexi, nasıl hissediyorsun bakalım?!" . . .
Kayıtlı Üye
bloom22 - avatarı

Gösterim 405   Yorumlar 1  

Taylor Swift Antileri Dikkatine...

bloom22 21 Mayıs 2013 12:09 (Rüya)
22 Mayıs 2013 20:17 bloom22 tarafından güncellendi

Antiler siz hiç,
Taylor Swift uyuşturucu alırken yakalandı!
Taylor içkiyi fazla kaçırırsa...
Swift hangi ünlüye hakaretler yağdırdı?" gibi manşetler gördünüz mü? Hayır,göremezsiniz. Bu manşetler yerine gördüklerimiz şunlar,
Taylor'dan yeni bir Billboard rekoru!"
10 dakika içerisinde tüm biletler tükendi!"
Country Yıldızı Yılın Sanatçısı seçildi!"
Taylor Artık reklama çıkıyor: http://tswiftdaily.tumblr.com/post/47658933052/taylor-swift-diet-coke-ad . . .
Kayıtlı Üye
bloom22 - avatarı

Gösterim 520   Yorumlar 2  

Taylor Swift Sözleri

bloom22 12 Mayıs 2013 23:51 (Rüya)

”Şarkı söylerken dinleyinlerin sizinle birlikte şarkıyı söylediklerini duyarsınız. Bu benim için büyük bir hayaldi. Şimdi hayalimi yaşıyorum.”
-Taylor Swift.

Taylor Swift:”Büyük annem benim koruyucu meleğim.”
Taylor Swift:”Benden nefret edenler olabilir ama hayranlarımdan nefret edenleri anlamıyorum.” . . .
Kayıtlı Üye
bloom22 - avatarı

Gösterim 237   Yorumlar 0  
Sayfa 1 / 8