Arama
Günlük Kontrol Paneli
Varsayılan Kategorisi olmayan mesajlar

Okunması Gerek hikaye...

kerberosss 16 Mart 2017 18:30 (kerberosss...)

Fotoğraftaki kişinin ismi Kadir , Mersedes Kadir. Akli dengesi yerinde değil ve bütün gün üstünde dolaştığı önünde Mercedes arması olan sopayı Mersedes'i zannederek yaşıyor.
Buraya kadar tamam. Anlatmaya bayıldığım kısmı bundan sonra başlıyor.. Koskoca bir şehir , Kadir'in Mersedes hayalini her şeyiyle sahiplenmiş durumda.. Kadir trafik ışıklarında duruyor, arabasını park ediyor, diğer arabalar trafikte ona yol veriyor, ona göre parkediyor. Bütün şehir o "Mersedes"in farkında! Kadir
. . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 278   Yorumlar 0  

KARANLIKLAR PRENSİ (roman)

kerberosss 18 Şubat 2017 12:29 (kerberosss...)

KARANLIKLAR PRENSİ ('İNFAZCI' adlı bilim-kurgu romanından küçük bir bölüm)
Günahlarımdan arınmak mı? Bunca yıl, acımasız bir cellada dönüştüğüm birçok gecede atılan çığlıkların hafızama kazınmış olduğunu bile bile bunu rahatlıkla söyleyebilmek...
O kadar çok günah işledim ki, büyük bir kısmını hatırlayamıyorum bile. Ama birinin yapması gerekiyordu ve seçilmiş kişi bendim. Kimlerin beni nasıl ve niçin seçtiğini anlatmamı beklemeyin benden. İnanın ben bile içinde bulunduğum duruma bir . . .

Gösterim 406   Yorumlar 0  

Kamu Spotu... (Lütfen okuyunuz)

kerberosss 19 Kasım 2016 19:31 (kerberosss...)

"Cahiliye devrinde neler oldu da zamanımıza kadar yansıyacak etkiler meydana geldi?" sorusunun cevabını önce bilmemiz gerekir. Cihanın sultanı Efendimiz(s.a.v) gelmeden önce yaşanan bu devrin daha kasvetli ve acınası halini ahir zamanımızda yaşıyoruz.

Eskiden insanlar insanların kölesiydi ve pazarlarda satılırdı. Şimdi ise insanlar televizyon programlarının kölesi olmuş durumdadır. Nerede bir rating savaşı görseniz orada hep ruhları köleleşmiş insanların . . .

Gösterim 594   Yorumlar 0  

Veronika...

kerberosss 1 Kasım 2016 11:29 (kerberosss...)

Tanrı ruhları yarattığı zaman bir bütün olarak yaratmış, ve sonra onlara bir heyecan bir arayış katmak için bu bütünü ikiye bölüp, birine erkek birine dişi diye isimlendirip dünyaya salmış.... Şuan için gecenin bu saatinde bile arayışım, Tanırının yaratmış olduğuna inandığım ruhumun diğer yarısı...Şizofren bir yaşamda varlığına kavuşmuş olmak güzel.... Ya yok sa.... . . .

Gösterim 877   Yorumlar 3  

P.S...

kerberosss 8 Ekim 2016 13:35 (kerberosss...)

Bazen bir fotoğraf görürsün,
sonra ne kadar boş ve aptal şeylere üzüldüğünü anlarsın ...

14568133 10153963360120098 4613944514241706025 n?oh237dcfdd290c9d930673e3d33b91d763&ampoe5875ECFE
. . .

Gösterim 440   Yorumlar 0  
Sayfa 2 / 29