Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Aralık 2016  Gösterim: 401.702  Cevap: 3

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı nasıl yüklerim?

Ziyaretçi
1 Ocak 2009 23:45       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi

Bilgisayardan cep telefonuna müzik aktarımı nasıl yapılır?

EN İYİ CEVABI ahmetseydi verdi
Yeni nesil telefonların çoğu veri aktarım modu (USB) sistemini kullanmaktadır. USB kablosunun bir ucunu bilgisayara, diğer ucunu da telefona taktığınızda Bilgisayar telefonu görecektir. (Kabloyu taktığınız anda telefon ekranında seçenekler belirirse Dosya aktarım modu (MTP) seçin.) Bilgisayarım'a girip ordan telefonu bulun ve içine girin. Aktarmak istediğiniz müzikleri Kopyala > Yapıştır yaparak telefona aktarabilirsiniz.

Diğer bir seçenek de Bluetooth kullanarak veri aktarabilirsiniz. Aktarımı yapabilmek için bilgisayarda da Bluetooth donanımı olması gerekir. Bilgisayarın ve Telefonun Bluetooth özelliklerini açın. Arama yapın ve cihazları eşleştirin. Daha sonra göndermek istediğiniz verinin üzerine fare ile sağ tıklayıp Gönder > Bluetooth seçimini yapın. Açılan ekranda göndereceğiniz cihazı seçin ve işlemi tamamlayın.
Sponsorlu Bağlantılar

Diğer bir seçenek ise Kart Okuyucu.. Telefonunuzdaki hafıza kartını çıkarın ve kart okuyuca takın. Kart okuyucuyu bilgisayara takın ve Kopyala > Yapıştır yöntemi ile verilerinizi hafıza kartına alın. Daha sonra hafıza kartını telefona takarak kullanabilirsiniz.

Not: Veri (USB) kablosu ile bağlantıda sorun yaşıyorsanız öncelikle bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun devam ediyorsa farklı bir kablo ile bağlantı yapmayı deneyin.
Son düzenleyen ahmetseydi; 21 Aralık 2016 11:24


Lord.iz
24 Ocak 2009 17:35       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayardan kızılötesili telefona nasıl şarkı yollanıyor

telefonunuzun üreticisinin özel ürettiği pc ile telefonun bağlantısını sağlayan yazılımı bilgisayarınıza kurarsanız ve bilgisayarınıza kızılötesi irda donanımı alırsanız bilgisayardan kızılöteli telefonunuza istediğinizi atabilirsiniz ancak kızılötesi hem hız bakımından hemde aktarımlar ve kullanımı bakımından çok zahmetli diyebiliriz bu nedenle telefonunuzda usb kablo desteği var ise usb kablo alarak bilgisayara bağlanmasını sağlamanızı tavsiye ederim Msn Happy
Misafir
4 Mart 2010 09:22       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

samsun e250 var ama şarkı yok

Telefonunuzun USB bağlantısını bilgisayarınıza takın. Müzik dosyalarınızdan istediğiniz şarkıyı telefonunuzdaki müzik dosyasına sürükleyin .

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba. ben hafıza kartını bilgisayara taktım fakat nerden açıldığını bilmiyorum yeşil ışık da bu arada yanıyor.
hızlı cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

Öncelikle sayfa yenileyin eğer yine de dosyalar görünmezse Bilgisayarım >> Yerel disk K,L veya USB belleğinizin adı olan sürücüye tıklayın telefonunuzun içeriği görünecektir. Oradan dilediğiniz dosyayı açıp bilgisayarınızdan dosya atabilirsiniz.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Cep telefonuma Ahmet Özhan'dan sonbahar vurgununu yüklemek istiyorum

Telefonunuzun USB kablosunu bilgisayarınıza takın Dosyaları görüntüle deyip my music veya müziğim .. dosyanızın adı neyse ona tıklayın açtığınız dosyanın içine istediğiniz müziği sürükleyip bırakın.
ahmetseydi tarafından gönderilmiş olan #4 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç