Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 221.613|Cevap: 261|Güncelleme: 18 Temmuz 2016

Uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulmanın yolları nelerdir?

10 Haziran 2010 00:12   |   Mesaj #31   |   
Ziyaretçi
3 haftadır corex denen zıkkımı iciyorum 2 gün icmedim acaip olmaya basladım ictigimde sanki o acaiplik gitttide sıkıntım klmamaıs duruma düstüm napmam gerekiyooMsn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
10 Haziran 2010 19:30   |   Mesaj #32   |   
Ziyaretçi

MAN

arkadaşım daha yeni başlamışsın corex içiyosun sende hastalı çok az olur bak oku neler çekiyo millet örnek al sakın içme bunun artisli havası olmaz bunun dönüşü çok zor inş içmezsin bunu içiren insanıda kendine düşman bil bi insana düşmanlıkmı yapmak istiyosun eroine başlatılır kardeşim inş bırakırsın bırakta.
Misafir
12 Haziran 2010 12:52   |   Mesaj #33   |   
Ziyaretçi

iyi dinle

bırakabilirsin oncelikle yapman gereken arkadaş çevrenden mümkün oldugu kadar uzak durman ve en az bir haftaligina farkli bir şehre gitmen yada eve kendini kapatman lazim bir haftanın sonunda fiziksel bagimliligi atiyorsun ortalama ilk 3 gün sıkıntıların cok oluyor ama dayanamaman için hiç bir neden yok hayat cok uzun ve daha cok güzel günler var önünde yapman gereken kendini bu yalan mutluluktan kurtarip farkli ugraslar ve aktiviteler ile mesgul etmen..
Misafir
12 Haziran 2010 12:55   |   Mesaj #34   |   
Ziyaretçi
cok yenisin..... unutmaki insan iradesinin üstünde hiç bir şey yoktur yeterki kafandan silip at..... düşün kendini zehirlemek gibi bir gaflet içindesin insan kendini neden zehirlemek isterki sim kartini kir at ve kendini bulundugun ortamdan soyutla baktin karşina birileri geldi hadi içelim dedi eger arkani donüp gidebilirseki istesen gidersin işte o an kurtuldugun andir....
Misafir
15 Haziran 2010 15:40   |   Mesaj #35   |   
Ziyaretçi
bende iki senelik eroin bagımlısıyım sizler benden biras sanslısınıs ben eroine igne ile basladım halada igne yapıyorum Allah hepinize yardımcı olsun erinden kurtulmanın 3 yolu wardir 1-Askerlik 2-mapus 3-Ölüm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
17 Haziran 2010 17:52   |   Mesaj #36   |   
Ziyaretçi
arKadasLar eRoyiiNden KurtuLamın COq koLay bi yolu war asLında bu anLatıcaqım sadce yeni basLayanLar icn icdiniz maddenin herqün atılan nogdaların yarıya indirip azlta azalta burakmanızı we qünde 3 4 kez soquq Duşa qirip rahdlatın kendiniz en fazla 4 qun yada 1 hafda sonra qerceqden burakıcaksınız kendnizi 1 hafta eqlenceLi wwee hareketli şeylere wermelisinizz......... weya bulunduqunuz ortamdan uzaklasmalısınızz...... we 4 qun ewden cıkmayıp bu dediqlerimi yapMALIsınız...
Misafir
19 Haziran 2010 17:29   |   Mesaj #37   |   
Ziyaretçi

kurtuluş

arkadaşlar bende 2 yıl kullandım ama inanın nasıl bıraktıgımı bende bilmiyorum şuan gercekten kurtuldum sadece bu arkadaş cevresiyle görüşmedim işten eve evden işe giddim evde yattım kendimi tuttum birazcık irade galiba allah yardım cınız olsun sizlerin gercewkten zor
Misafir
19 Haziran 2010 23:48   |   Mesaj #38   |   
Ziyaretçi

BAĞIMLI

KARDEŞİM MADDE BAĞIMLISI
EROİN KOKAİN ESRAR KULLLANIYOR
BIRAKMAK İSTİYOR
AMA TEKRAR BAŞLIYOR LÜTFENN BANA BİLGİ VERİN ONU YAŞATMAK İSTİYORUM
HASTANEDE YATMIYOR
NE YAPMASI GEREKİYOR
LÜTFEN YARDIM EDİN
Misafir
24 Haziran 2010 00:34   |   Mesaj #39   |   
Ziyaretçi

esrarı vücuttan atmak

esrarı daha kısa sürede vücuttan atmak için ne yapmalıyım
Misafir
27 Haziran 2010 15:42   |   Mesaj #40   |   
Ziyaretçi
bırader bende senın gıbıyım serekuella ve nevrım hapları kullanıyoum ama agrılara dayanamıyorum ve tam 4 gundur agzıma surmemısım ne yapmalıyım sen bana bır akıl ver ınan yoksa aılem dagılacak
Sponsorlu Bağlantılar