Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var|Gösterim: 221.716|Cevap: 261|Güncelleme: 18 Temmuz 2016

Uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulmanın yolları nelerdir?

23 Ekim 2010 12:57   |   Mesaj #71   |   
Ziyaretçi
beyler bakın buraya yazı yazan arkadaslar arasında 2 senedır kullanan da var yenı baslayanda ben 3 sene kullandım ve tedavı yoluyla bıraka bıldım baskası mumkun degıl eger tedavısız bırakmak ıstıyoreum dıyen arkadaslarım varsa bendıın zıncıre vurdursun ve her krıze gırdıgınde buzlu su dokturdursun kendıne ama tabıkı basında her an bır kısı bulunsun aklı basında tabıkı kılıtlerı cozmucek ama kurnazca takıp etmesı gerek cunku hastanelık bır duruma duse bılır sadece soguk su her krız geldıgınde kurtarın kendınızı beyler folyonun sonuda ıgnedır yanı dıkkat edın !!!
Sponsorlu Bağlantılar
misafir
27 Ekim 2010 19:24   |   Mesaj #72   |   
Ziyaretçi

!!!!!

arkadaslar bende bu illeti 1yıldır kullanıyorum.
hemen herseyi denedim.en sonunda peynıre baglandım kaldım.
antalyada yasıyorum ve burda olanlar bilir zeytınkoyu.artık hersey okadar kolay olmaya basladıki
ben 17 yasında bı kız olmama ragmen gayet rahat bı sekılde
koye gıdıp ordan istediğimi alabiliyorum.
son bıkac aydır iyice işi abartmaya baslamıstım
sabah oglen aksam sureklı peynır kaydrıyodum.
elımde avcumda ne kdar para varsa ona yatırıyodum.
paketler artık az gelmeye basladı gramla satın alıyodum dusunun
ama en sonunda bırakma kararı aldım bırden.
bugun tam 5gun oldu we artık tamamen bitti
ilk 3 gun cok zorlu geci sureklı krız el,ayak tıtremesı.
kendımı yumrukluyor ancak ole durabiliodum
bunu ablamla atlattım oda bana yardımcı oldu bende ona
ilk gun sakınlestrıcı ve uyku veren haplardan içtik
sonrakı 2gun yatarak bısekıle atlatmaya calısık we sonunda bitti
arkadaslar ne olur sizde birraz gayret edın sabredın biliyorum cok zor bı donem ama sonunda inanın hersey daha guel olucak !
hadi arkadaslar sızlere guvenıyorum ...
Misafir
1 Kasım 2010 09:48   |   Mesaj #73   |   
Ziyaretçi
bunu ıcmeyen bılemez kullanmayan sole bırakın boyle bırakın dıolar ama hıcte o kadarkolay deıl hep cevreden arkdas ortamından kaynaklanan bısey bırakmak mumkun deıl 2 gun dayanıosun 3. gun dırek gene ıcmeye baslıosun bu ıllet cok kotu ya benım hayatımı yktı esımı aldı sevdıklerımın hepsı bunun yuzunden ceza evınde
Misafir
3 Kasım 2010 09:20   |   Mesaj #74   |   
Ziyaretçi
lütfen bu genclere bı yol bulum bende 3 senedır eroin kullanıyorum folyodan alıyorum nokta yapıyorum gunde 7.8 kere alıyorum yardım edın kafayı yıcem ALLAH yardımcımız olsun ANTALYA ZEYTİN KÖY
ener
3 Kasım 2010 09:36   |   Mesaj #75   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

lütfen bu genclere bı yol bulum bende 3 senedır eroin kullanıyorum folyodan alıyorum nokta yapıyorum gunde 7.8 kere alıyorum yardım edın kafayı yıcem ALLAH yardımcımız olsun ANTALYA ZEYTİN KÖY

Malesef bizlerin yardımıyla yazdıklarıyla kurtulamazsınız mutlaka profösyonel destek almalısınız yani size en yakın bir tedavi merkezine başvurmalısınız.
Geçmiş olsun
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
4 Kasım 2010 10:42   |   Mesaj #76   |   
Ziyaretçi

yaşayarak ölüyorum

ben 18 yasında bi genç kızım 2.5 senedir kullanıorum her yönde denedim bundan artık kurtulmmak istiyorumantalyadan yazıorum ve tedaviye başladım fakat ara ara içioeum gene beynimden çıkaramıorum manisada amatemde bile yattım ama olmadı ne yapmalıyım............
Misafir
13 Kasım 2010 12:42   |   Mesaj #77   |   
Ziyaretçi
amatem ilgisiz ben yattım krize girince agresif davrandım cıkardılar
Misafir
24 Kasım 2010 23:32   |   Mesaj #78   |   
Ziyaretçi

plastik düşler

Öncelikle nerden nasıl başlıyacağımı bilmiyorum , yorumları baktımda inanın gözyaşlarımı tutamıyorum Söylenicek okadar söz varki Neyi söylsem.Bende 1 sene kadar folya kaydırma olarak kullandım.Bilmeyen arkadaşlarımız için hani kullanmak sadece onu alıpiçmekle sınırlı değil inanın bana eroini almak için düştüğünüz durumlar varya okadar kötü okadar içler acısıki anlatamam , ilk zamanlar çok güzel gelir insana ama sonrasında mecburiyetten almak zorunda kalırsın çünkü kullanmadğn zaaman br takım hastalıklar belirir vücutta , zavallı ve acınacak biri olur ççıkarsın hayatta hiç bir umudun kalmaz yaşama sevincini yitirmişsindir artık sadece eroin için yaşanan bir hayat bütün planlarınızı eroinin üzerine yaparsınız saatleriniz zamanlarınz ona göre ayarlarsınız,İlk zamanlarda aileniz çevreniz bilmez sadece sana başlatan ********ler arasında mekik dokursun , sana aldıkları yeride göstermezler çünkü senden aldığı 3 kuruşun yarısını çalıcağı için , gidersin almaayaa eline verir küçük bir paket sonra polis geliyor burda açma derler zar zor buldğn üç kuruş paranı kriz anında gider verirsin sonra içinden leblebi tozu çıkar . tabi zamanla işin kaşarı olmaya basladığn zaman yani batağın içine iyice saplanmaya basladığn zamanlar artık Ailen ve çevrenden de çalmaya başlama zamanlarındır her tanıdığını yalan söyleyip 3-5 kuruş alma peşindesindir devamlı aklın kimi kandırsamda eroin praasını tamamlayıp günü kurtarsama düşersinn arkadaşlar biz 3 kardesiz en büyük benim 2 tane bende 2 yas kucuk kardesim var aksam eve geldğimde odama girdğimde onları uyurken görürken Ellerim dizlerimde titrerken Allaha dular ediordum Allahım ben neden uyuyamıyorum diye böyle çok sabahlar yaşadım .Eroin kullanmadan önceki sen ? Eroini kullanan senden sonra hiç br alakanız kalmaz arkadaşlar size bakılan gözler bile değişir en kötüsü artık yavaş yavaş ölümü beklersiniz çünkü sadece kurtuluşun ölümde oldunu düşünürsnüz hadi sen tek olsan bir ailen olmasa tamam napıyorsan yap kendine eğer güzel br hayat düşünmüyorsan ama öyle değil işte bir aileniz var ve siz ölürken ailenizde sizle birlkte ölüyor unutmayın aslında dediğim gbi çok şey yazardımda . Benım demek istediğim inanın bana bIRAKmak istiyorsanız önce ortamınızı değiştiriceksiniz,hatta oturdğnz semtten çok uzağa gidiceksnz onu kullanan arkadaslarınızı görmyeceksnz hattınız varsa kırıp atıcaksınız ve gerçekten kafanızda bitirikcesnz arkadaşlar sonra tedavi.Ben balıklı rumda tedavi gördüm 1 hafta ve inanın bana oradaki yaşananları gören kardeşlermz vardır Allah kmseye göstermesn yaşatmasın.Ben şuan 1 senedir hiçbirşey kullanmıyorum çok şükür ve hayatın gerçekten güzel ve anlamlı olduğunu anladım dünya varmış arkadaşlar herşeye rağmen en kötü acıları yaşasanızda br sekilde Allah o gücü veriyor insan ama gerçekten isticeksnz sonu yok fln gbi düşünmeynn istedkten sonra bırakırsınız .Tavsiyem: Balıklı rum hastanesinde Ayhan kalyoncu psikaytr mz var ona başvurun tedavi olur tedavi olmadan olmaz.Umarım bütün kardeşlermz bırakır Herkeze geçmiş olsun diyorum Allaha emanetnsz.
handecik
2 Aralık 2010 09:32   |   Mesaj #79   |   
Ziyaretçi

slm

slm ben alkol bağımlıs birydim 30 yaşındaydım 2 gün önce alkolu bıraktım ve kulaklarımda uğuldama halisasyonlar ve değşik seler duyuyroum insan sesleri özellikle şarkılar hiç dinlemdiğim bi şarkıları bile duyorum ve sözlerini bildiğim halde içimden söylyorum ne anlamadım ne olur korkuyorum bi de kalp krizi geçrcem yada beyin kanamsı gçircem dye evham yapıyrum kendime hem de çok cvabınız için tşkler ama ne olur hemen yazın çünkü bu uğuldamalar gtsin dye yine alkola başladım bi de 3 gündür uyayamıyorum zor durmdayim bye
Misafir
10 Aralık 2010 15:24   |   Mesaj #80   |   
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bende kaydırma içiyordum aşağı yukarı 25 gündür içmiyorum ilk 5 gün çok zor oldu ağrılar ve bunalım artınca devlet hastanesine gidip acil servisde diazem ve novaljin yaptırdım 5 gün böyle devam etti 10 günde aşırı bir yoırgunluk hissettim ama allaha şükür şimdi iyiyim eğer bırakmak istiyorsanız önce kararınızda emin olun ne olursa olsun hani krizde olunca ben evden çıkarsam ahmetten bulurum mehmetten bulurum demeyin zaten bunun krizi ağır grib gibi grib olduğunuzu düşünün maddeyi aklınızdan silin bu bir beyin hastalığı beyninizden tamamen silin inanın bu sıkıntılar hiç birşşey değil düşünsenize mal almak veya bulmak için çektiğiniz sıkıntıları ortamının arkadaşlığının ne kadar ucuz basit olduğunu inşallah allah hepinize soğukluğunu verir şifa allahtandır
Sponsorlu Bağlantılar