Cevap Yaz Yazdır
Güncelleme: 11 Ekim 2017  Gösterim: 108  Cevap: 0

Teknolojik gelişmeler ve buna ayak uydurma süreçleri

11 Ekim 2017 13:32       Mesaj #1
OtelGurusu - avatarı
Üye
Güncel bilgiler arasında artık otel, tatil ve konaklama hizmetleri alacağınız rezervasyon siteleri yaygınlaştı fakat fiyatları ve çalışma mantıklarına göre sınıflandırılacak olanları gözden geçirecek olur isek ben tek bir tanesini kullanıyorum diğerlerini ise sadece aradaki farkı anlamak için gözlemliyorum. Yeni keşif ettiğim bu önemli durumu sizlerle paylaşmadan olmazdı. Eski bir hesabım vardı forumda giriş yapamadım mail kurumsal maildi ve şifremi hatırlamıyorum kurumsal mail de kapandı artık firma işlemiyor bu nedenle yeni hesap açma gereği duydum.

Öncelikle Ön Ödemesiz Otel Ve Tatil Rezervasyonu yapan bu yerin içerisinde Kıbrıs ve Türkiye arasında mekik dokuyan bir insan olarak ve işim gereği çoğunlukla İstanbul ilini ziyaret ediyorum. Ben gezip dolaşıp çalışan bir insan olduğum için öncelikle gezilerim ve işlerim sırasında konaklama problemi ile karşılaşıyorum. MsxLabs ve Google üzerinde yaptığım araştırmalarda sadece Google üzerinden gayet iyi bir İnternet sitesi keşif ettim. Bu İnternet sitesini de sizlere paylaşmak ve böyle çözüm arayanlara sunmak için burada paylaşmak istedim.
Sponsorlu Bağlantılar

Konu başında da anlattığım gibi İstanbul Otelleri ihtiyacım çok oluyor ve her zaman kaldığım otel ya da konaklama yerinde aynı koşullarda yer bulamıyorum. Bu nedenle de online rezervasyon yapmaya başladım. Önceleri ön ödemesiz bu yeri keşif etmediğim için otele ayrı rezervasyona ayrı ödeme yapıyordum. Kimi zamanda sadece rezervasyon yaptığım firmaya ödeme yapıyordum. Bu keşfimde tek yere ödeme yapıyorum oda otele bu nedenle ön ödeme yapmadığım için rezervasyon iptalinde herhangi bir sıkıntı çıkarmıyorlar tabi ki rezervasyon iptal süresini aşmadığımda. İnceleme ve değerlendirmelerim ise şu yönde diğer sitelerde yer ayırtırken yaptığım ödemeyi iptalde komisyonlar ödenmeksizin alıyordum burada ön ödeme yapmadığım için bu konuda çok rahatım. Siz değerli teknoloji sevenleride bu konuda bilgilendirmek ve sizinde bu konulardaki bilgilerinizi tartışmak ve değerlendirmek için bu konuyu açtım. Umarım sizlerinde bana önereceği önemli gelişme ve bilgiler olur bu şekilde bende bilmediğim konularda bilgi sahibi olmak isterim. Türkiye teknoloji konusunda MsxLabs gibi değerli kaynaklar olduğu sürece gelişiyor ve gelişmeye devam ediyor.

https://www.otelperisi.com

ring333d 522

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç