Cevap Yaz Yazdır
Gösterim: 90.456|Cevap: 32|Güncelleme: 11 Temmuz 2015

Rome Total War (Türkçe Yama)

Mesaja atla
Misafir
15 Eylül 2011 09:01   |   Mesaj #21   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım ilk linki denedim direk kapıgibi açıldı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
18 Eylül 2011 18:09   |   Mesaj #22   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş sağol paylaşım güzel fakat verdiğin paylaşım kurduktan ve oyuna başladıktan bi süre sonra hata vermeye başladı ve oyun kendiliğinden kapanıyor. yani bu yama dil çevirimini sağlamış ama oyun bölük pörçük oldu bu yama sayesinde allahtan eski orjinal text dosyasını bi yere kopyalamışım da sorunsuz onuyorum şu an.. yamasız.... yama patlak!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
18 Eylül 2011 18:17   |   Mesaj #23   |   
RuffRyders - avatarı
Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kardeş sağol paylaşım güzel fakat verdiğin paylaşım kurduktan ve oyuna başladıktan bi süre sonra hata vermeye başladı ve oyun kendiliğinden kapanıyor. yani bu yama dil çevirimini sağlamış ama oyun bölük pörçük oldu bu yama sayesinde allahtan eski orjinal text dosyasını bi yere kopyalamışım da sorunsuz onuyorum şu an.. yamasız.... yama patlak!!!!!

Dostum sonuçta burdaki Türkçe yama Activision tarafından yapılmış resmi bir yama değil elbette bazı sorunları olucak. Sen dosyayı yedek alarak doğru olanı yapmışsın. İyi oyunlar...
Misafir
13 Ekim 2011 04:38   |   Mesaj #24   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
admin nasıl yükleneceğini yazarmısın herşeyi denedim olmadı bi yardım lütfen
Misafir
13 Ekim 2011 18:59   |   Mesaj #25   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tabiki %100 değil yama adminlerde kontrol etmeden böyle saçma konular açıyor yazık yani.. 38 dosyanın en fazla 6 sı yarım türkçeye çevrilmiş berbat 10 yıllık oyunun hala doğru düzgün bir türkçe yaması yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar
13 Ekim 2011 19:12   |   Mesaj #26   |   
RuffRyders - avatarı
Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Tabiki %100 değil yama adminlerde kontrol etmeden böyle saçma konular açıyor yazık yani.. 38 dosyanın en fazla 6 sı yarım türkçeye çevrilmiş berbat 10 yıllık oyunun hala doğru düzgün bir türkçe yaması yapılmadı.

Adminin veya moderatörün ne yapmasını bekliyorsunuz ki. Daha iyi bir Türkçe yama biliyorsanız linkini bizimle paylaşabilirsiniz bende linkleri değiştiririm.
Misafir
27 Ocak 2012 21:27   |   Mesaj #27   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar indirdim ama nere kuracağımı bilemedim yardım edin
Misafir
26 Şubat 2012 16:38   |   Mesaj #28   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyuna giriyorum hala ingilizce herşeyi yaptım
Misafir
20 Ağustos 2012 16:08   |   Mesaj #29   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
exe yi açıyosun indiriyosun bukadar Msn Grin paylaşım için teşekkürler
Misafir
14 Eylül 2012 23:22   |   Mesaj #30   |   
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bune data klasörüne atacaz demi?yoksa içinde başka bir klasörün içinede mi atacaz?
Sponsorlu Bağlantılar
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç